SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG by Szczesio "Sześć bułek"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
no dawaj dawaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Szczesio, nie ma sie co bac poreczy, skup sie na technice to sie nie polamiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Ja pamiętam pierwszy raz jak ćwiczyłem na poręczach - opuściłem się i tak już zostało. Wbrew pozorom nie było to takie łatwe ćwiczenie dla mnie. Ale świetnie działało mam nadzieję ,że w przyszłym planie się pojawi.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Ta , ale nie mam siły się dzwignąć;]prędzej wypierdzieliłbym dwa stołki:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
ja tak samo porecze to tragedia dla mnie..;/a szkoda bo w domu latwo je zrobic np z krzeseł.. i są dobrym cwiczeniem..;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 370
Co do twarożku to ja zawsze z 200g +100g śmietany 18 % , + sól :D:D To jest dieta xD i do tego pokrojony ogórek, rzodiewka, sałata, pomidor :) Tych na poręczach tez nie robie ;P Za cieżkie jeszcze

Kszzz kszz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1615
Kumpel robił tak(kiedy nie dał rade jeszcze całych) ,że dotykał delikatnie stopami(placami u stóp) ale tak żeby było mu jak najciężej to robić(przy końcu tak żeby dał rade zrobić tylko jedno powtórzenie).Już próbowałem dwa treningi i czuć pracę mięśni ale lepiej żeby Mawashi się wypowiedział

Zmieniony przez - Dysfor w dniu 2009-05-08 21:00:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Wypiska z wczorajsze treningu:
rozgrzewka
wspięcia na palcach (obciążenie 10kg)20/15/12/10
podciąganie na drążku podchwytem 8/6/5/4(musiałem sobie trochę pomagać , takż etroszkę musiałem się od ziemi odbijać , ale i tak uważam za udanie , bo czuje plery do dziś;])
wiosłowanie hantlami 15/12/10/8
uginanie ramion z hanlami stojąc 20/15/12
uginanie ramion z hantlami w oparciu o kolano 20/15/12

Brzucha nie robiłem, bo mam zamiar robić go 3x w tygodniu w dni nietreningowe.Dietka w miarę trzymana , dziś trochę gorzej , bo grilla robiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Idę zaraz do ortopedy , chociaż nie wiem czy cos z tego wynhiknie , bo te głupie pielęgniarki nie chciały mnie zapisac na piątek i coś czuję ,że się dzis nie wyrobie;/ Przez tą służbę zdrowia straciłem już 1,5 dnia nauki w szkole;/A oceny trzeba trochę z polskiego poprawic.

Dziś trening B.Wczoraj trochę się regenerowałem , zluzowałem dietkę, na kolację zjadłem jajecznicę ryżową;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
tez teraz zaganiany troche jestem chodze poprawaiam oceny bo jakos trzeba;D a potem gdzie do szkoly Szczesio idzesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig na mase po ogulno rozwojuwce dla poczatkujancych do oceny

Następny temat

Trening domatora

WHEY premium