SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik by KokoJambo9

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
No cóż, nie trzymałem ostatnio treningu od Lafaya ze względu na natłok zajęć w ostatnich dniach. Teraz postanowiłem zacząć wszystko od nowa. A konkretnie mam zamiar ćwiczyć całkowicie od początku, od pierwszego poziomu.
Wiek: 15
Wzrost: 184
waga: 72
Staż: pół roku jako takiego machania hantelkami 2 x 5 kg
Motywacja jest, gdyż patrząc na dzienniki innych po prostu mnie to wkurza.
Wymiary:
biceps:
prawy - 33
lewy - 32.5
klata - 95
brzuch - 75
udo - 50
łydki jeszcze nie mierzyłem :P Foty będą jutro, bo jestem już zmęczony.
Moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 2537 kcal/dziennie. I tu moje pytanie czy mam ostro przytyć jednocześnie ćwicząc, czy też tylko wypełnić zapotrzebowanie?

Lenistwo to najgorsza choroba.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
Piątek 02.10.09r.
Dzisiaj odrobiłem plecy i biceps z wczoraj.
plecy
wiosłowanie hantlą
12l 15p, 14l 14p, 15l 15p, 15l 15p
No problem z tym ćwiczeniem.
wznosy z opadu
15, 16, 16, 18
Robiłem je z 10 sekundową przerwą pomiędzy seriami, ostro dało w plery.
babka
15,15,15,15
Ostatnie powtórzenia były prawie męczarnua

biceps

Uginanie ramion podchwytem siedząc
20l 20p, 20l 20p, 20l 20p, 15l 15p
Zmieniłem uginanie ramion stojąc na siedzącą wersję tego ćwiczenia, gdyż u mnie ostro ono daje w kość.
Młotki
15l 15p, 15l 15p, 15l 15p, 15l 15p
Po raz kolejny ostro dało w bicepsy.

Ćwiczenie C2 od Lafaya
4,3,2
Nie miałem już siły robić tego ćwiczenia, także odpuściłem je..
Komentarz ogólny: plecy i biceps to chyba te partie, które najbardziej lubię ćwiczyć.

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5383
Witam kolejnego adepta proteo system
Zapotrzebowanie kaloryczne masz podobne do mojego, możesz tydzień na takim jechać i zobaczyć jak idzie.
Wklej swoją dietę i uzupełnij opis.
Powodzenia
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
Właściwie jeszcze nie ułożyłem diety, tylko wyliczyłem sobie zapotrzebowanie kaloryczne i tutaj powtarzam moje pytanie przytyć jednocześnie ćwicząc proteo + wytrzymałość 2x/tydzień czy po prostu jeść jak dotąd? Dodam też, że schudłem 12 kg w 3 miesiące ( jeżeli ma to jakieś znaczenie ).

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5383
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
A jeżeli bym się tylko odżywiał według wskazówek z książki lafaya?? Na dietę nie mam ani środków finansowych, ani czasu.
Co do treningu
Środa 9.09.2009r.[\b]
dzisiaj robię chyba tylko rozciąganie, gdyż po prawie dwumiesięcznym lenistwie ostro dostałem w kość na wf-ie, który mam w poniedziałek i wtorek i nie dałbym rady dzisiaj zrobić treningu, także tylko rozciąganie z książki.

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz jesli nie bedzie nadwyzki kalorycznej to nie bedzie masy.
Nie wiem co w tej ksiazce pisze Pan Oliver wiec sie na temat tej diety nie wypowiem

Zmieniony przez - Przemasso w dniu 2009-09-09 15:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
Wiem o tym bardzo dobrze, ale chodzi mi o to, czy przy nieułożonej diecie, ale tylko przy " dużym jedzeniu " uda mi się też zadowalające efekty zrobić? Foty mam słabej jakości na razie potem poszukam cyfrówki i wrzucę lepszej jakości. Poza tym siły na pewno mi trochę przybyło podczas ćwiczenia lafayem, ale zdecydowałem się na zrobienie tego treningu od początku, gdyż nie miałem czasu, a i wedle tej książki treningu wytrzymałościowego i na muskulaturę nie należy robić, gdyż źle to na nią wpływa. I w związku z tym będę musiał z tdni treningowych wyłączyć poniedziałek i wtorek, co znacznie mi utrudnia życie. Co do tej siły, to taki skromniutkie porównianie. Przed owym treningiem naprawdę dłuuugi czas nie byłem w stanie się podciągnąć podchwytem, ani nachwytem. Po dwóch tygodniach treningu lafaya jestem w stanie zrobić 5 serii po 3 podciągnięcia.. ( skromne ;( ).

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchaj z to dieta to wez ktoregos dnia tak na oko policz wagi produktow ktore jesz zapisz gdzies na kartce a potem sprawdz ile to dalo kalori. Jesli bedzie to twoje zapotrzebowanie i beda to zdrowe produkty mozesz dawac dalej ale jesli bedzie za malo to bedziesz musial cos dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
Oooo, dzięki nie pomyślałem, a tyle razy sprawdzałem kalorie/węgle/białko, a nie pomyślałem, żeby to wszystko zsumować ;o. Sog poszedł.

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
Przez te 2 dni nie miałem dostępu do neta, ale nic w sumie nie robiłem. Mam ważne pytanie: otóż zaczyna mi brakować motywacji, może mi ktoś polecić jak się zmotywować?? Ćwiczyć, ćwiczyłem efekty były, ale teraz brakuje mi niesamowicie ochoty do treningu.. Z góry dzięki.

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
Doszedłem do wniosku, że ćwiczyć owszem chcę, ale nie wszystkie partie podczas jednego treningu. Także postanowiłem trochę zmienić ( a nawet bardzo ) swój plan z wykorzystaniem książka O.Lafaya.
Wtorek
Klata, triceps
1. Pompki na trzech taboretach 3x
2. Pompki z nogami na podwyższeniu 3x
3. Rozpiętki 3x


1. Pompki w podporze tyłem 4x
2. Wyciskanie francuskie sztangielek siedząc 3x

Czwartek
Plecy, bicepsy, przedramiona
1. Wiosłowanie hantlom 4x
2. Wznosy z opadu 4x
3. Babka 4x

1. Uginane ramion podchwytem stojąc 3x
2. Młotki 3x
3. Drążek w wąskim podchwycie ( a dokładniej ćwiczenie C1 od Lafaya) i tu moje pytanie, czy można to ćwiczenia zaliczyć jako na biceps?

Czwartek nogi, barki
1.Przysiady 3x
2.Wspięcia na palcach z plecaczkiem 2x5 kg hantle 2x
3.Ćwiczenie F1 3x

barki

1. Ćwiczenie A3 3x
2. Wyciskanie sztangielek siedząc 3x
+ABS II w poniedziałek środę i piątek
+ rozciąganie 4 razy w tygodniu również od Lafaya.
Przyznam się, że wzorowałem się trochę planem szepke, ale mam nadzieje, że nie będzie miał mi tego za złe. I co o tym planie sądzicie?

Lenistwo to najgorsza choroba.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zwiekszyc mase + "sie wyrobic"

Następny temat

trening w domu...

WHEY premium