Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
14
Witam,
W poniedziałek mialem wypadek na poligonie w czasie gry paintball.uderzylem barkiem o twarda ziemie poniewaz poslizlem sie na lisciach.spadlem z okolo 0,5 m na lewa strone.na pogotowiu po zdj rentgenowskim powiedzieli ze mam wybity bark.zapakowali mnie na 4 tygodnie do gipsu(mowile ze standart to 3 tygodnie a poniewaz ja chce isc na awf to lekarka dala mi na dluzej)chcialbym zapytac ile tak szacunkowo moge dostac odszkodowania i jakie zalecacie cwiczenia by pozniej zmocnic reke
Szacuny
0
Napisanych postów
14
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
120
mam pytanko jak dluggo trwa leczenie po operacji barku lewego metoda bristowa w czwartek minie 7-ma doba dobry szpital to urazówka w piekarach operował mnie dr Szyluk
Zmieniony przez - cubasik30 w dniu 2008-11-04 15:29:57
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
71
I wszystko jasne tylko nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć codziennie przez 3-4 miesiące po 40 min mam robić ćwiczenia na siłowni ( przecież ja bd wyglądała jak KOKS ;/ albo jak pudzian a nie jak dziewczyna zaznaczam mam 165 cm wzrostu i 52 kg )... ściąganie ciężarków (fachowa nazwa: Atlas ) do siebie unikać ruchu w tył, powiedział że taka moja anatomia i , że nie bd mi tego operował, (a operacja miała polegać na rozcięciu obojczyka) ponieważ cytuję ,,takich rzeczy się nie operuję bo to jest zwykły d****izm`` :) powiedział że mam nie rezygnować i się nie poddawać, ale jak sobie zlekceważę to może dojść do nawykowego zwichnięcia stawu obojczykowo-mostkowego i zakończy się na usunięciu wiązadeł i uzupełnienie ich z innej części ciała. Wziął odemnie 100zł. co wy na to ??
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
13
Witam! Wczoraj już drugi raz wypadł mi bark. Przy jego nastwianiu jeden lekarz nie mógł sobie dac rady, więc wezwał drugiego i we dwóch jakos podołali temu zadaniu. Po nastawieniu do mojej matki lekarz powiedział ze miał problem z nastawieniem, bo jestem krótki? Co to wogole znaczy? A i jeszcze takie jaja. Zrobiłem 2-gie zdjęcie rtg zaniosłem do jednego lekarza i powiedział ze gips 6 tyg. Poszedłem do drugiego w tym samym szpitalu i mówi,ze gips nie jest potrzebny, tylko jakas chusta i tyle. Chcę zdecydowac się na artroskopie, jednak nie wiem, gdzie ją najlepiej wykonac. Jestem z województwa lubelskiego i tam chciałbym zrobic ten zabieg, nawet prywatnie. Robił ktoś taki zabieg w tych stronach? Proszę o odpowiedzi pzdr
Szacuny
0
Napisanych postów
14
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
120
Witaj Mariano12 moim zdaniem niech ci zrobia tomografie komputerowa a potem tna bo zdj rtg nie pokaze faktycznego problemu z twym barkiem wiem ze swej autobsi po tk dopiero wyszedl problem i jestem juz 9-dni po operacji na otwartym i jest juz dobrze pozdrawiam
Szacuny
5
Napisanych postów
152
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
502
cubasik ja operacje metoda bristova mialem w maju do koca czerwca chodziłem w gipsie , lipiec sierpien mialem rehabilitacje , od wrzesnia cwicze na siłowni i zakres ruchu jeszcze troche ograniczony i reka o wiele wiele słabsza