MANCHESTER UNITED

Ilość wyświetleń tematu: 232873

...
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Dzisiaj obstawiam albo remis 0-0 albo minimalnej zwyciestwo The Reds...Jak cos to strzeli Gerrard lub Alonso

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
qwa no w 90 min bramek LFC stracili
ale i tak Liverpool jest lepszy
...
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 252
Rio Ferdinand w 90 minucie z gloweczki piekna bramka :) Rio w ogole man of the match bo rewelacyjnie w obronie gral dzisiaj. W koncu!!

the devil u know iz better then the devil u don't

...
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
GLORY GLORY MU!! 1:0 :)
...
Pierwsza połowa wyrównana, poczatek drugiej zdecydowana dominacja Liverpool'u i kontry MU. Pod koniec widowisko znowu się wyrównało a Ferdinand po strzale głową (wrzutka Giggsa z wolnego) zapewnił zwyciestwo "czerwonym diabłom". Najlepszym zawodnikiem według mnie był Rooney, którego ambicja i wola walki w tym meczu wzbudziły u mnie podziw.

...
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Luksusik mecz tylko za malo goli

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !

pozdro ;)

...
Widziałem ten mecz i był w miare wyrównany. Początek drugiej połowy zdecydowanei należał do ''The Reds'', ale przecież wygrywają lepsi...
Wszyscy mówili, że Liverpool ma kto wie jaką formę, a mnie w tym meczu jakoś nie zachwycił.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
szczerze mówiąc to pierwsza połowa była prowadzona w dość wolnym jak na Premiership tempie ... w drugiej połowie mecz nabrał rumieńców

...
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 619
A ja własnie sciągam sobie skrócik

Scholes nie zagra do końca sezonu!

Rozgrywający Manchesteru United – Paul Scholes nie wystąpi już w tym sezonie z powodu problemów ze wzrokiem. Anglik nabawił się tego przykrego urazu podczas spotkania z Birmingham City 28 grudnia.

Pierwszy lekarz, który zbadał 31-letniego piłkarza nie mógł stwierdzić na ile poważna jest ta dolegliwość. Drugi specjalista wydał już opinię na ten temat i nakazał Scholes’owi co najmniej trzymiesięczny odpoczynek.

„Paul Scholes ma problemy z widzeniem na prawe oko” – możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu klubu.

„Piłkarz został zbadany przez kilku specjalistów i nakazali oni trzymiesięczny odpoczynek. To rozczarowująca wiadomość dla Paula oraz Manchesteru United, ponieważ zawodnik prawdopodobnie nie zagra do końca rozgrywek.”

„Z niecierpliwością czekamy na jego powrót do treningów przedsezonowych.”

Paul Scholes ostatniego lata podpisał nowy, czteroletni kontrakt z klubem. Były reprezentant Anglii nie wystąpił jednak w żadnym meczu Manchesteru United od czasu spotkania z Birmingham City.

Pomocnik Czerwonych Diabłów zdobył w tym sezonie trzy bramki. Ostatnie trafienie odnotował na dwa dni przed kontuzją w meczu przeciwko West Bromwich Albion. Dzisiejsza wiadomość może spowodować, iż poszukiwania nowego pomocnika staną się jeszcze intensywniejsze.