SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
ja nie przecze ! uwazam tylko ze kupowanie sredniej klasy pilkarza ktory jest raczej u schylku kariery mija sie z celem ! nie lepiej kupic 2 mlodych zdolnych lub promowac ktoregos z wychowankow ?

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
napewno lepiej, ale Ferguson ma napewno jakiś plan co do niego, a może go nie kupią ? nic narazie niewiemy, przekonamy sie .

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Boss Manchesteru United – Sir Alex Ferguson, po poniedziałkowym zwycięstwie swoich podopiecznych nad zespołem Middlesbrough zaatakował dziennikarza Sky TV, który podczas wywiadu z Ronaldo zaczął zadawać bardzo dziwne pytania, m.in. dotyczące wymuszenia kolejnego rzutu karnego.

Szkot nie wytrzymał tego i dość ostrymi słowami zaatakował Geoffa Shreevesa. Całość tej rozmowy zapisał jeden z dziennikarzy BBC i po krótkim namyśle, opublikowano tę pogawędkę w wielu serwisach informacyjnych.

Boss Boro - Gareth Southgate proszony został o nie uczestniczenie w tej konwersacji i opuścił miejsce rozmowy.

Oto co, opublikowali dziennikarze The Sun:

SHREEVES: „Zapytałem go...”
FERGUSON: “Odp***l się bękarcie.”
S: „Nie mów do mnie w taki sposób.”
F: „Odp****l się!”
S: „Nie rozmawiaj ze mną w taki sposób. Nawet o tym nie myśl.”
F: „Sam nie myśl nawet o tym, ty ***. Odp*****l się, ok.?”
S: „Posłuchaj, chcesz przeprowadzić wywiad w sposób profesjonalny, czy też nie? Chcesz to zrobić?”
F: „Ty pie***ny profesjonalisto. Ty jesteś profesjonalistą. Jesteś tym jedynym.”
S: “Mam upoważnienia do tego, by pytać... Cristiano dał mi już właściwą odpowiedź.”
F: „Pie***l się w piekle ze swoimi odpowiedziami.”
S: „Nie rozmawiaj ze mną w taki sposób. Odejdź stąd. Chyba, że chcesz ponieść grzywnę. I nie mów do mnie więcej w ten sposób.”
F: „Odp****l się.” (... i tu trzaśnięcie drzwiami).

Ferguson jak wiemy od zawsze słynął z wybuchowego temperamentu, jednak takie zachowanie zwłaszcza jemu nie przystoi. Miejmy nadzieję, że takie ekscesy nie będą więcej miały miejsca, zwłaszcza z osobami związanymi z United w roli głównej.


ładnie go Ferguson pojechał

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
noo , kulturalnie sie zachował

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
wkońcu "sir"

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ronaldo to bardzo wszechstronny gracz, jeżeli by go Man. Utd. wypóściło to cięzko bedzie go im kims zastapic

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
na chwile obecną Ronaldo jest najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji, a jest to jednoznaczne z tym, że nie ma równie wartościowego następcy na horyzoncie.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Nani - to jest naturalny nastepca Ronaldo , gra nawet w jego bylym klubie Sportingu

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Nani nie jest zawodnikiem takiego formatu co Ronaldo.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jeszcze nie przyjdzie czas na niego

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będą klubowe mistrzostwa świata

Następny temat

Talenty

WHEY premium