SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
akurat nie obstawialem tego meczu,
ale moglem pyknac na Covnetry, bo czulem, ze bedzie niespodzianka

ale z racji, ze jestem kibicem United nie dalem rady zatypowac na przeciwna druzyne

dali ciala, to fakt, ale ta przegrana mozna w jakis sposob usprawiedliwiac

bo gdyby wyszli do 1 skladu ci, ktorzy grali w np ostatnim meczu ligowym to bylaby spokojna wygrana
a tak, to Ferguson dal pograc innym (zawsze tak robi w CC i innych tego typu)
skomromitowali sie, ale CC to nie jest kto wie jaki prestiz i moga skoncentrowac sie na bardziej wazniejszych pucharach

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kompromitacja?

bez jaj , wiadomo dali ciala nawet sklad rezerwowy bo umiejtnosci bardzo przewyzszaja nawet i rezerwowi

tu bardziej chodzi o nastawienie do meczu i mentalnosc

CC to rozgrywki typowo komercyjne bez zadnej renomy ani niczego takiego ja szczerze powiem ze nawet moze i lepiej bo grali tacy Nani, Anderson a druzyny przeciwko MU i z nizszy lig moga walczyc i grusc trawe niesamowice bo to jedyna szansa razem z FA do pokazania sie, kontuzje i tak dalej moglby wyjsc a te rozgrywki sa smieszne i widac jak je sie traktuje choc moze szkoda bo Tomek wiecej by pogral troche

w tygodniu meczyk z Roma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
a dzisiaj z Birmingham

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
1-0
Ronaldo

Zmieniony przez - KafarXXL w dniu 2007-09-29 19:29:30

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
szkoda ze na cyfrze nie leci

licze na 3 pkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
w 51' bramkę zdobył Ronaldo :)

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
koniec meczu
3pkt. dla United

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Ile już meczy w sezonie wygrali 1-0 ?

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będą klubowe mistrzostwa świata

Następny temat

Talenty

WHEY premium