SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Atakowanie bramkarza na jego polu bramkowym, kiedy piąstkuje, chwyta lub wykopuje piłkę podlega karze rzutu wolnego pośredniego.

To się tyczy pola bramkowego, ale: generalnie podczas wyprowadzania piłki przez bramkarza w przypadku, gdy on tę piłkę kontroluje nie może zostać ona wybita przed 'wykopem'. Kluczowa jest tu kwestia kontroli. Np. kiedy bramkarz odbija sobie piłkę o murawę (kozłuje :D), nikt nie może mu w tym przeszkodzić. Pewności nie mam, bo od dłuższego czasu nie mam z tym styczności. Przeczytam to jeszcze jutro, bo dzisiaj jestem za***iście chory i mogłem coś po***ać, bo nie wiem, czy trzeźwo myślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Przeczytalem Swiatowe przepisy bardzo dokladnie i jezeli bramkarz odbije pilke od murawy to traci przywilej i zawodnik pola moze ja probowac zabrac, oczywiscie nie z rak tylko w locie. Jezeli odbicie nie nastapilo w ogole to kazda proba zabrania pilki to faul.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Bramkarz jest uważany za kontrolującego piłkę, gdy dotyka ją jakąkolwiek częścią dłoni lub ramion. W posiadanie piłki włącza się sytuacje, gdy bramkarz rozmyślnie odbija piłkę, ale nie w okolicznościach, kiedy zdaniem sędziego, piłka odbija się przypadkowo od bramkarza np. przy obronie strzału.

Idę spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Identyczną bramkę strzelili gracze bodajże Bahrajmu w meczu z T&T, to była ostatnia minuta decydującego meczu o wejscie do MS 06, sędzia wtedy nie uznał gola, sytuacja wrecz identyczna jak ta

i dobrze sedzia zrobił

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
I jak tam,mieli specjalnie kake pilnowac
20 min do konca

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
3:2 dla MU
KONIEC!
YEAH !

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
MU ma większe szanse niz Milan, mimo ze rewanż we Włoszech. Do składu powinno wrócić paru piłkarzy, mam nadzieje ze wzmocni sie troche obrona, to wczoraj to jedyna wada MU.

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
uff dobrze że wymęczyli te 3:2 Ja nie jestem fanem Man.Utd jednak kibicuję tej drużynie ... tylko dlatego iż mamy tam akcent polski i wolę by to oni awansowali aniżeli skorumpowany jeszcze do niedawna AC Milan . Chcę by Kuszczak stając się nr.1 w bramce Man.Utd był w jednym z największych 3 klubów Europy . A by za takich ich postrzegano muszą dojść co najmniej do wielkiego FINAŁU

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
na San Siro będzie baardzo ciężko

bo Milanowi wystarczy wygrana 1-0

ale jeśli się ma w składzie Rooneya, Ronaldo i Scholesa to może się walić i palić a i tak będzie dobrze

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Powiem szczerze ze po 1 bramce zacząłem mieć obawy że powtórzy się historia z ćwierćfinału,ale Roma to nie Milan
MU jest w gazie - tak samo jak w zeszłym roku Barcelona i Milan tylko rutyną, doświadczeniem, i Kaką może przechylić szalę na swoją korzyść,wynik jest sprawą otwaertą,ale obiektywnie daję 60:40 dla Mu.Gdyby zostało 2:2 to dawałbym 75:25 na ACM

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będą klubowe mistrzostwa świata

Następny temat

Talenty

WHEY premium