SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
pewnie mu się pomyliło
United z Arsenalem

ale takim średnim
grajkom takie rzeczy się zdarzają

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
a mnie się wydaję, że chodziło mu o Real

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
hehe
z kim gra sie trudniej to wypowiadaja sie kto mocniejszy
a przeciez w jednym meczu Arsenal moze grac lepiej w innym ManU przeciwko danemu zespołowi

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
United grało z nimi
na rozpoczęcie sezonu
i zremisowało 0:0
bo jeszcze w gazie nie było

to psioczy,że Arsenal lepszy

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
wiec wlasnie
co nie znaczy ze Ci co mowia o ManU pochlebnie maja racje

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
mają mają
już Ty o to się nie bój



Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
;*

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
;*

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Kaka: Ronaldo jest najlepszy

Brazylijczyk Kaka stwierdził w jednej ze swych ostatnich wypowiedzi, że Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem w Europie. Obydwaj zawodnicy są nominowani do prestiżowej nagrody &#8211; &#8222;Złotej Piłki&#8221;.

Włoskie media w ubiegłym tygodniu pisały, że to właśnie zawodnik AC Milanu zostanie wyróżniony. Kaka twierdzi jednak, iż nagroda należy się piłkarzowi Manchesteru United.

- On jest najlepszy, nie tylko ze względu na swoje umiejętności techniczne, ale również biorąc pod uwagę to, czego dokonał dla reprezentacji Portugalii &#8211; mówi Kaka.

Ogłoszenie wyników magazynu &#8222;France Football&#8221; nastąpi w przyszłym miesiącu.


yeah

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Wayne Rooney wznowił treningi

Sensacja, ponieważ Wayne Rooney miał poważne problemy z kostką, które miały wykluczyć go na cztery tygodnie, a jak donoszą dzisiejsze źródła - dzisiejszego dnia niespodziewanie wznowił treningi.

Można by rzec, iż Anglik powoli staje się słynny z nieoczekiwanych powrotów do zdrowia. Pamiętamy kontuzję w inauguracyjnym spotkaniu z Reading, kiedy to uraz miał go wykluczyć na dłuższy czas, a powrócił po kilku tygodniach. Tym razem determinację otrzymał ze strony selekcjonera reprezentacji Anglii - Steve'a McClarena, który wziął go pod swą opiekę na czas decydującego starcia kwalifikacji Euro 2008 z Chorwacją.

W międzyczasie Czerwone Diabły nie mogą ukryć zachwytu, iż słynny Wazza wznowił trenowanie tuż po okresie jedenastu dni. Zapowiadał się czterotygodniowy pobyt poza boiskiem i nie było osoby, która by zapowiedziała szybszą prognozę rehabilitacji Wayne'a. Jeżeli nie będzie miał jakichkolwiek kłopotów z kostką, to wówczas wyjście na stadionową murawę nie będzie żadnym problemem.

Manchester United przygotowuje się do sobotniego starcia z odwiecznym rywalem - Boltonem. Jak dotąd nie wiemy, czy na ten czas zawodnik zdąży się wykurować. Wiemy jednak, że w meczu ze Sportingiem Lizbona dostanie szansę. Jeśli po tym spotkaniu nie będzie żadnych konsekwencji, wtedy Anglik wróci już do regularnych występów.


a nie mówiłem?

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będą klubowe mistrzostwa świata

Następny temat

Talenty

WHEY premium