SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
no to wiadome bo jednak Van Der Sar to Van Der Sar . Ale dobrze że Kuszczak przekonuje iż bez obaw można i na niego stawiać .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Myślę, że van der Sar niedługo skończy karierę. Wtedy Ferguson moim zdaniem będzie stawiał na Kuszczaka.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
na to czeka cała Polska

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
Sezon w pełni, można wiec pokusic sie o pierwsze oceny. Dla mnie transferem numer jeden byl zakup Naniego. Gosc jest...przegosciem! Odjechany, technika, i wykonczenie cudowne. Sir Alex bedzie mial z niego wiele pociechy. A pamietam jak sie oburzal na Naniego za te jego skoki, hehehehe. Jak sadzicie to byl dobry transfer? Z drugiej strony, fragment pewnego artykulu troche mnie przerazil....
"Nani szybko znalazl wspolmny jezyk ze sprowadzonym z FC Porto Andersonem oraz wyzej wymienionym kolega z reprezentacji Portugalii. Wydawalobyt sie, ze jest to dobra wiadomość dla sztabu szkoleniowego. al nie w tym przypadku. zadne przygod trio, w ramach szeroko rozumianej integracji, postanowilo zaszalec po wygranym meczu z Tottenhamem...i zamowiło prostytutki do domu Cristiano Ronaldo. co gorsze, niedługo po tym zdarzeniu, opinie publiczną w Anglii obiegły relacje z „pamietnej nocy” dwoch z pieciu wynajetych kurtyzan: Tyese Cunningham oraz Storey Gemmy.a w Internecie pojawiły się nakrecone telefonami komorkowymi filmy.
- Zrobili z nas tanie d*****..spałam z około 200 klientami i nigdy nie zostałlam potraktowana z tak małym szacunkiem. oni nie dbali o nasze uczucia.nawet z nami nie rozmeawiali! od razu zabrali się za nas i ustawiali nasze ciala w odpowiednich pozycjach – przyznala,a w wywiadzie z brytyjskim brukowcem „News of the World” zaledwie 18-letnia Tyese.
- Nani, witając nas mial nas sobie tylko bokserki..i ciągle powtarzal: „jestem gorący, jestem gorący”. Juz wtedy wiedzialam, że to nie będzie zwykły seks – dodała."

Źródło: Futbol Magazyn

I co o tym myślicie? Kobieciarz? Ale za to jak gra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37
Przyznam ze troche mnie tym zaskoczyles, bo nie znalem tej historii z takimi szczegolami. Ale co z tego ze kobieciarz niech gra jak najlepiej tego mu zyxce!

"I tego pięknego dnia Pan Bóg stworzył Chelsea..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
kobieciarz ? tak sie nie zachowuje kobieciarz ... dzieciak jeszcze i tyle . Jeżeli chodzi o sam transfer to był bajeczny . Ten chłopak jest niesamowity i Czerwone Diabły jeszcze bedą mieli z niego nie mały pozytek jestem tego pewien .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
wierzycie prostytutkom
ogladal ktos wczoraj film "telefon" ??
nie widzialy a klamaly

to taka mala dygresja, nie brac tego powaznie prosze

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
Wiesz, napisała to opiniotwórcza polska gazeta, a ona chyba nie cytowałaby głupot, prawda? Dlatego ja w to wierze, i jestem delikatnie mowiac bardzo zniesmaczony! to skandal!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
W tym momencie zacytuję klasyka:


Ale jak można prostytutkę zgwałcić? Hoho hoho hoho.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37
A ja to sie usmialem z tej historii i to nie dlatego, ze kibicuje Chelsea. To wyglada jakby napisal to jakis brukowiec a nie powazna gazeta. Btw: pewnych klasykow lepiej nie cytowac :P

"I tego pięknego dnia Pan Bóg stworzył Chelsea..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będą klubowe mistrzostwa świata

Następny temat

Talenty

WHEY premium