...
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Oby tak bylo jak pisza! Kariera stoi dla niego otworem!

Debiut Kuszczaka w Manchesterze United

Tomasz Kuszczak zadebiutował w Manchesterze United. Polski bramkarz wszedł na boisko w drugiej połowie wygranego przez MU 3:0 (0:0) towarzyskiego meczu z FC Sevilla.

Bramki dla Manchesteru zdobyli: Louis Saha (63), Cristiano Ronaldo (88), David Jones (90). Kuszczak miał kilka udanych interwencji.

Zmieniony przez - carire w dniu 2006-08-13 13:58:24
...
dobrze, że pierwszy mecz dla Kuszczaka był szczęsliwy (MU wygrało)
i dobrze, że nie popełnił żądnego błędu
będzie mu latwiej

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Pierwszy wystep jest bardzo wazny prawda ale po 1 wystepie niczego nie trzeba byc pewny ..

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !

pozdro ;)

...
Tez tak mysle ze dobrze ze tak zaczol. Napewno go to podbudowalo i dalo pewnosci jak i uznanie trenera

Owen Hargreaves wciąż pozostaje na celowniku Manchester United. Menedżer piłkarskiego wicemistrza Anglii Alex Ferguson potwierdził, że jego klub negocjuje warunki transferu gracza angielskiej reprezentacji na Old Trafford.
- Negocjujemy z Bayernem już od dłuższego czasu, a ten chłopak oczywiście chce dołączyć do United. Bardzo chcielibyśmy mieć go tutaj. Nie możemy być niczego pewni, ale możemy mieć nadzieję. Relacje pomiędzy naszymi klubami zawsze były dobre - powiedział 64-letni Szkot.

25-letni zawodnik ma być według słów nowego selekcjonera Steve'a McClarena jednym z najważniejszych piłkarzy w jego zespole. Ferguson natomiast od dłuższego czasu mówi o pozyskaniu jeszcze jednego pomocnika do zespołu, który w najbliższy weekend meczem u siebie z Fulham rozpocznie sezon ligowy 2006/2007.
Władze Bayernu konsekwentnie zaprzeczają temu, że chcą sprzedać zawodnika, nawet za kwotę 25 milionów euro, o której pisały niemieckie media.

Hargreaves urodził się w Kanadzie, ale od 1997 roku gra w zespole aktualnego mistrza Niemiec. Jego kontrakt jest ważny do 2010. W reprezentacji Anglii rozegrał 34 spotkania.

Zmieniony przez - carire w dniu 2006-08-18 20:58:16
...
Hargreawes przydal by sie Czerwonym Diabłom

pozdro ;)

...
Jasne ze by sie przydal Tylko czy United dopnie swego i go kupia...

Ladnie rozpoczeli, az strach myslec co bedzie dalej

Manchester United sezon 2006/2007 Premiership rozpoczął od zwycięstwa 5:1 w meczu z Fulham FC. Dzięki temu piłkarze Aleksa Fergusona objęli prowadzenie w ligowej tabeli.
Gospodarze już po pierwszych 20 minutach prowadzili 4:0. Bramki zdobyli: Louis Saha, Ian Pearce (samobójczą), Wayne Rooney, oraz Cristiano Ronaldo. Co ciekawe, przy bramce Portugalczyka asystował Rooney, który od pamiętnego ćwierćfinału mistrzostw świata jest posądzany przez angielskie media o wrogość wobec Cristiano Ronaldo.

20-letni Anglik został bohaterem spotkania, bowiem w 63 minucie zdobył swoją drugą bramkę strzałem z 10 metrów. Jeszcze w pierwszej połowie gola samobójczego strzelił jego kolega z klubu i reprezentacji Anglii Rio Ferdinand.
Zwycięstwo "Czerwonych diabłów" z ławki obserwował reprezentacyjny bramkarz polskiej reprezentacji Tomasz Kuszczak, który niedawno podpisał z klubem czteroletni kontrakt

Zmieniony przez - carire w dniu 2006-08-20 16:34:12
...
Za***iście ManU tak trzymaj Ruskie przegrają dzisiaj z Man City

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
COOL ... dobre wyniki Man.Utd sprzyjają Kuszczakowi . Kiedyś zagra w meczu z jakimś Reading czy Sheffield czy jak im tam

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)