SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
..dla ManU

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Chelsea w tym sezonie zgarnie tytuł i kropka. Już w tamtym sezonie ją ManU rozzłościło

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Rossi nie jest już Diabłem

Manchester United zaakceptował ofertę Villarreal za 20-letniego Włocha, Giuseppe Rossiego. Młody napastnik przeniesie się do Primera Division za nieokreśloną kwotę.

Rossiemu w zeszłym sezonie nie było dane występowanie dla Czerwonych Diabłów, gdyż pierwszą część sezonu spędził na wypożyczeniu w Newcastle United, żeby za pół roku przenieść się do Serie A, gdzie grał dla Parmy, która rzutem na taśmę utrzymała się w lidze.

- United osiągnęło porozumienie z Villarreal w sprawie definitywnego transferu Giuseppe Rossiego za nieokreśloną kwotę - powiedział rzecznik klubu dla oficjalnej strony klubowej.

- Do transferu dojdzie po testach medycznych, które odbędą się jutro w Hiszpanii.

Giuseppe Rossi dołączył do Manchesteru United w 2004 z włoskiej Parmy, rozwijając swój talent w rezerwach, gdzie w 19 spotkaniach do siatki rywala trafiał trzynaście razy.

Jego dynamiczny rozwój zaobserwował sir Alex Ferguson, który dał mu szansę treningów z pierwszym zespołem. Rossi swój debiut zaliczył w spotkaniu w Carling Cup przeciwko Crystal Palace, United wygrało ten mecz dwa do zera.

Jednak Giuseppe nie mógł liczyć na występy w podstawowej jedenastce Manchesteru United, zatem najlepszym rozwiązaniem była sprzedaż młodego Włocha, którego w barwach Red Devils już niestety nie zobaczymy.


Pzdr

błąd sprzedawanie tego zawodnika ehh

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
nie wiadomo czy to błąd
Manchester jest o wiele lepszym zespołem niż Villareal
ale..w United wiele spotkań w pierwszym składzie by nie rozegrał
Rooney, Tevez, Saha, Smith...

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Duży potencjał siedzi w tym chłopaku
bedzie z niego pożytek

Zmieniony przez - Grubmen w dniu 2007-08-01 16:45:14

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Szykuje sie dzisiaj ciekawy mecz Manchester - Inter

MANCHESTER: Van der Sar; Brown, R. Ferdinand, Vidic, Evra; Carrick; C. Ronaldo, Eagles, O'Shea, Giggs; Rooney.

INTER: Julio Cesar; Maxwell, Materazzi, Samuel, Chivu; Stankovic, Dacourt, Solari, Figo; Ibrahimovic, Suazo.

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
2:0 dla MU stawiam

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
W Interze szkoda, ze nie zagraja Maicon, Javier Zanetti i Cambiasso bo musimy znowu kombinowac i zmieniac pozycje...wkoncu to tylko sparing, ale kiedy wreszcie zagramy tym 1 skladem ?

PS: heh optymista Ja stawiam na remis 1-1 Pozdro i dobrego meczy zycze!

a tu transmisje tv przez neta http://www.myp2p.eu/Matches/Match1.htm 

Zmieniony przez - pio_87 w dniu 2007-08-01 20:30:32

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
optymista a jak

będę oglądał na sopcascie chyba
a jak nie to jutro/pojutrze obejrze
powtórkę na polsacie sport/sportextra

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
a ja nie obejrze
net nie pozwala

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będą klubowe mistrzostwa świata

Następny temat

Talenty

WHEY premium