SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Dobra forma utrzymana,
juz 6 puktow przewagi nad Chelsea
Ronaldo nadal na wielkim gazie

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Najważniejsze, ze United nie traci głupio punktów tak, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie

patrząc na dotychczasowe mecze MU w lidze, dopatruje się jednego słabego meczu tj. z WHU (porażka 1-0)

konsekwentnie wygrywamy
za tydzień licze na rewanż, bo gramy z Arsenalem, z którym przegraliśmy w tym sezonie 1-0.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Don Fangzhou podpisał kontrakt z Manchesterem United.

Młody napastnik Dong Fangzhou podpisał nowy, wygasający latem 2010 kontrakt z Manchesterem United. Reprezentant Chin będzie mógł dzięki temu wreszcie rozpocząć swoją profesjonalną karierę na Old Trafford.

Dong, na skutek nieotrzymania tzw. pozwolenia na pracę na Wyspach, jak dotąd nie rozegrał ani jednego oficjalnego spotkania w barwach Czerwonych Diabłów.

Jego dobra gra w trakcie wypożyczenia do partnerskiego klubu, Royalu Antwerpia zaowocowała jednak powołaniem do kadry narodowej, a występy w reprezentacji seniorów pozwoliły załatwić niezbędne formalności.

Pierwszy w historii klubu z Manchesteru Chińczyk będzie nosił koszulkę z numerem 21 na plecach.

"Wszyscy jesteśmy podekscytowani tym, że w końcu przybył do klubu i może zacząć grać" - mówił sir Alex Ferguson.

"Poświęcił dwa i pół roku na grę w Royalu, co najlepiej pokazuje jego ogromną cierpliwość i determinację."

"To szybki i dobrze zbudowany piłkarz. Dzięki wspólnym treningom z resztą naszej pierwszej drużyny może stać się dużo lepszym graczem."

W 61 spotkaniach rozegranych dla Antwerpii Dong zdobył 35 goli. Dobrze zaprezentował się także podczas przedsezonowych meczów towarzyskich klubu, strzelając m.in. gola w pojedynku z Kaizer Chiefs.

obiecujący gracz
jestem pewny, że w MU rozwinie się jeszcze bardziej

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
napewno podniesie marketing Manu

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
To na 100%
Ale chłopak coś musi umieć

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
zaskoczy mnie niemiłosiernie jak zagra w pierwszym składzie MU choć raz.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Rossi został wypożyczony do Parmy
a Larsson nie zostanie dłużej na OT tylko do marca
szkoda
Dong juz grał kiedys w pierwszym składzie MU na jakimś tournee

Pzdr/

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2007-01-18 17:47:40

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ja mówie o poważnym graniu a nie o obwoźnym zoo

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
wiem napisałem to z przekąsem

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434


Edwin van der Sar – bramkarz występujący w barwach Manchesteru United – wyjawił dziennikarzom, iż jego ambicje sięgają znacznie wyżej niż triumf w Carling Cup.

Holender był nieodłączną częścią zespołu, który w poprzednim sezonie zdobył ten tytuł pokonując na the Millennium Stadium drużynę Wigan Athletic.

Lecz sam van der Sar jest zainteresowany pucharami w bardziej prestiżowych rozgrywkach. Już w niedzielę Czerwone Diabły rozegrają mecz z Arsenalem, który jak zawsze ma w sobie wiele podtekstów. Poza tym Manchester United nadal liczy się w walce o Champions League i FA Cup.

„Byłoby cudownie zdobyć mistrzowski medal w mym drugim sezonie dla United. Szczerze mówiąc, zwycięstwo w Carling Cup nie było szczytem moich marzeń. W takim klubie pragniesz zwycięstw w rozgrywkach o znacznie większej randze.”

„W lidzie jak na razie idzie nam bardzo dobrze i nadal liczymy się w Lidze Mistrzów, a także FA Cup. Jesteśmy w grze, w trzech ważnych rozgrywkach i to jest bardzo ważne.”

Druga w tabeli Chelsea uda się w sobotę na Anfield Road, by rozegrać spotkanie z Liverpoolem. Piłkarze United obejrzą ten mecz w telewizji po treningu. Van der Sar byłby wniebowzięty gdyby gospodarze tego spotkania odebrali kilka punktów stołecznej drużynie.

„Gdyby zrobili w ten sposób dla nas przysługę byłoby cudownie. Mój rodak (Dirk Kuyt) występuje w ich barwach i mam nadzieję, że dobrze się spisze w tym spotkaniu.”

W pierwszej części sezonu Arsenal pokonał Manchester United 1-0 na ich własnym terenie. Nawiązując do tego tematu van der Sar dodał – „Mamy coś do udowodnienia po tym, co się stało na Old Trafford.”


Tak ba boku Ciekawy mecz sie zapowiada!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będą klubowe mistrzostwa świata

Następny temat

Talenty

WHEY premium