SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
dość dziwne
mecz sprawdzający a on bez zmian
kombinuje cos

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
on wie co robi

mecz o nic
wiec porażką się nie przejmuje

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
dzisiaj o 22:20 na Polsacie Sport
retransmisja wczorajszego spotkania

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Smith zawodnikiem Newcastle

Jak podaje oficjalna strona Manchesteru United - Alan Smith - od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy Newcastle United.

Jak doskonale wiemy gazety od dawna pisały o prawdopodobnym odejściu Smitha z Old Trafford, gdyż ten często "nie łapał" się nawet na ławkę rezerwowych, podobna sytuacja miała miejsce we wczorajszym meczu z Interem Mediolan, który zakończył się porażką "Czerwonych Diabłów" 2-3. Oprócz Newcastle Smithy był przymierzany także do innych klubów Premiership - Sunderlandu, Evertonu, Aston Villi oraz M'Boro.

Po odejściu już drugiego napastnika z Manchesteru United w tym okienku transferowym kibice "Diabełków" mogą już być praktycznie pewni zakupu z West Ham United Argentyńskiego napastnika - Carlosa Teveza, który od dawna jest przymierzany do United, ale do końca nie wiadomo kto ma prawo do karty piłkarza - jego menedżer czy obecny pracodawca.

Smith nie będzie pierwszym pozyskanym piłkarzem przez popularne "Sroki" tego lata, bowiem menedżer NU sfinalizował już transfer piłkarza Sevilli - Ivica Dragutinovica, który kosztował klub z St. James Park ok 5mln funtów.

Alan Smith trafił na Old Trafford z Leeds za 7 milionów funtów, a w barwach Czerwonych Diabłów rozegrał 93 spotkania i zaliczył 12 trafień. Cena jaką zapłaci za niego Newcastle będzie wynosiła około 6 milionów funtów.


Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jest ostateczne porozumienie z Tevezem

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
West Ham potwierdza, Tevez w United

Włodarze West Ham United potwierdzili, że doszli do porozumienia z przedstawicielami Carlosa Teveza, w związku z czym 23-latek lada dzień podpisze kontrakt z Manchesterem United.

Przez kilkanaście poprzednich dni transfer Teveza był blokowany przez spór pomiędzy Kia Joorabchianem, a West Ham United o prawa zawodnika. Jednak wczoraj porozumienie zostało osiągnięte, dzięki czemu Tevez stanie się Czerwonym Diabłem.

- Roztrzygnięcie kończy ten spór pomiędzy poszczególnymi organami. Przewiduje ono także dwa miliony funtów, które zostaną wypłacone West Ham United - możemy przeczytać na oficjalnej stronie WHU.

- Porozumienie potwierdza, że West Ham United ma ważny kontrakt z Carlosem Tevezem oraz posiada prawa do zawodnika. Zrzekamy się tego, w zamian za co klub otrzyma dwa miliony funtów.

Oto co powiedział prezes WHU, Eggert Magnusson: - Jestem oczywiście zadowolony, że w końcu saga ta została zakończona z porozumieniem oraz zdrowym rozsądkiem. Wszystkie zaangażowane partie mogą teraz zrobić krok do przodu i skupić się na nadchodzącym sezonie.

- Życzę wszystkiego dobrego Carlosowi Tevezowi na nowej drodze jego sportowej kariery. To świetny piłkarz i jestem pewny, że będzie dobrze się prezentował, niezależnie gdzie będzie występował - zakończył.


Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Rooney - Tevez
ciekawy duet

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
czyżby najlepszy w Angli ?

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ciekawa para napastników, ale nie jest powiedziane, że MU będzie grało typowym ustawieniem 4-4-2, bo tylko w takim układzie widzę Teveza obok Rooneya. W każdym razie przy takiej ilości meczów jakie rozgrywa w sezonie Manchester każdy sobie pogra.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
mecz towarzyski

Doncaster - Manchester United 0:2

70' Gibson
90' Evans

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będą klubowe mistrzostwa świata

Następny temat

Talenty

WHEY premium