SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANCHESTER UNITED

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
MU mam nadzieje ze w tym roku powalczy o wygranie LM

Zmieniony przez - number1one w dniu 2007-09-20 14:09:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja mam nadzieje ze ja wygra

w poprzednim sezonie sobie powalczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
MU zawsze ciężko się gra z drużynami typu Benfica, Sporting, Porto
ale dobrze, że są 3 punkty

za 2 tyg gramy z Romą, w lidze z Chelsea
ciężkie dni czekają United

licze na komplet

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Ronaldo: Najpiękniejszy moment w karierze

Cristiano Ronaldo stwierdził, iż owacja na stojąco jaką zgotowali mu fani Sportingu Lizbona, była najpiękniejszym momentem jego kariery. Portugalczyk w końcówce środowego spotkania został zmieniony przez Carlosa Teveza, a jego osobę gromkimi brawami żegnało kilkadziesiąt tysięcy ludzi na Estadio Jose Alvalade.

22-letni skrzydłowy strzelił jedyną bramkę spotkania, odbierając tym samym punkty swojemu byłemu zespołowi. Ronaldo wierzy jednak, że zarówno Manchester United jak i Sporting przejdą do dalszej fazy Champions League.

- Reakcja kibiców Sportingu była cudowna i wyjątkowa - stwierdził popularny "Cris".

- Podczas mojej kariery, chyba jeszcze nigdy nie byłem tak dumny, jak podczas opuszczania boiska w meczu ze Sportingiem. Dla takich wydarzeń warto być piłkarzem.

- Po strzeleniu bramki nie chciałem zbytnio się cieszyć, by nie urazić kibiców Sportingu i okazać im szacunek. Lizbona to w końcu mój drugi dom.

- Wierzę całym sercem, że zarówno my, jak i Sporting wyjdziemy z naszej grupy. To byłoby perfekcyjne rozwiązanie - zakończył Ronaldo.


Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w tej kolejce Manchester - Chelsea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Biorąc pod uwagę co się dzieje obecnie w Chelsea, to Manchester będzie faworytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
ManU faworytem, ale ja bym sie sklanial ku remisowi.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
kusi mnie ten mecz
i moze postawie na MU

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
będzie 2:0 dla United

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Będzie 1-2

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będą klubowe mistrzostwa świata

Następny temat

Talenty

WHEY premium