Arsenal Londyn

Ilość wyświetleń tematu: 264757

...
Henry dziś zagrał jak zwykle dobry mecz ... bramke zdobył po genialnym, wyśmienitym, fenomenalnym prostopadłym podaniu od Piresa, A "titi" jak zwykle po długim

...
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
ten strzal w długi rog bramki ma wypracowany do perfekcji

...
on rzadko uderza prostym podbiciem ...często właśnie kreci wewnętrznym po długim. Ta umiejętność przejawia się też w wykonywaniu czy to wolnych czy karnych.

...
Hughes po wczorajszym meczu...

Manager Blackburn Rovers nie do końca jest zadowolony z wyniku wczorajszego meczu. Sądzi, że na wynik 3:0 jego piłkarze nie zasłużyli.

"W pierwszej połowie nasza postawa była dobra, pomimo straty 2 bramek. W drugich 45 minutach próbowaliśmy się podnieść, jednak obrona Arsenalu przerywała nasze ataki. Ich odpowiedzią była trzecia bramka, przez co wynik meczu został ustalony. Musze niestety przyjąć, że Arsenal jest lepszą drużyną."

100 bramek Henry'ego na Highbury

W 45 minucie wczorajszego meczu z Blackburn Thierry Henry strzelił swoją 100 bramkę na Highbury. Arsene Wenger pogratulował mu osiągnięcia i powiedział:

"Te bramki to wynik jego zaangażowania i niesamowitych umiejętności, jakie posiada. Highbury, to stadion, na którym "Titi" czuje się swobodnie i strzela wspaniałęj jakości gole."

"Jednak to nie tylko jego zasługa, to praca całego zespołu. Przykładem jest wczorajsza asysta Roberta Piresa, za którą również należy się pochwała.

...
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2466
Henry jest jednym z najlepszych zawodnikwo symbol Arsenalu luebi go Arsenal w sumie tesz mzoe byc

Ciekawe czy odejdzie do Barcy ciezo by bylo z arsenalem wtedy

Forza Milan ,Werder,Lyon

...
Arsenal jest w gazie, ale w tym sezonie Premiership jest taka mocna, że ciężko będzie o mistrzostwo ... a i Mu będzie trudno przeskoczyć.

...
NOm masz racje Body premirship za silan a arsenal oslabianyw dodatku anwet an gazie chelsea nei przeszkcozy za równo graja vedzie o 2 miejsce walczycl a w pzrerwie ma do nich ponoc kilku graczy solidncyh przyjsc ale chelsea pewnie tesz cos dokupi

...
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14384
David Beckham stwierdził, że pozyskanie Thierry Henry byłoby dobrym ruchem Realu Madryt, zwłaszcza w aspekcie faktu, że piłkarzem zainteresowana jest również FC Barcelona.

"Byłoby wspaniale gdyby Henry dołączył do Realu, to jeden z najlepszych napastników na świecie," powiedział Beckham dla 'The Sun'.

"Wyobrażam sobie co mogłoby się stać gdyby trafił do Barcelony i grał tam razem z Ronaldinho i Eto'o. " dodał Anglik, który w Londynie zainaugurował otwarcie szkółki piłkarskiej.

Wrrrr wkurzaja mnie te spekulacje ,obawiam sie ,ze tak juz bedzie do konca przyszlorocznego letniego okienka transferowego i co jest od dawna wiadome nablizsze miesiace<ewentulane wzmocenia juz w zimowym okienku trasf.,pozycja na koniec seoznu w PM oraz sukcesy lub ich brak w LM> zadecyduja czy Henry zostanie czy odejdzie.

Zmieniony przez - rafi1980 w dniu 2005-11-29 13:46:53
...
Słusznie Beckham boji się o 4 litery Jak Henry przejdzie do Barcy to wtedy Real będzie dostawał jeszcze większe baty niż teraz od Katalończyków, a o mistrzostwie hiszpani będą mogli tylko pomarzyć