SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 264022

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Polecam tego news'a

Kontrowersyjna książka Anelki

Nicolas Anelka, były piłkarz Arsenalu, wzbudził w świecie futbolu sporo kontrowersji w swojej autobiografii 'It’s not me. It’s everyone else', którą krytycy określają jako 'szokującą' i 'zniewalającą'.

Książka, która ukazuje drogę Anelki z paryskich ulic do zdobywcy Mistrzostwa Świata, nie zostawia suchej nitki na jego byłych kolegach z Realu Madryt, Arsenalu, Manchesteru City, Paris St-Germain, Liverpoolu i Galatasaray.

"Nie zostałem zaakceptowany, gdziekolwiek poszedłem" - pisze Anelka z poruszającą szczerością.

Były Kanonier ukazuje taktyki zespołów z całego świata, oraz pokazuje gorszą stronę futbolu. Niektórzy krytycy uważają nawet, że to sportowy odpowiednik dzieła Nelsona Mandeli 'Long walk to freedom'.

Jednak nikomu tak się nie oberwało, jak byłemu koledze klubowemu Anelki, Patrickowi Vieirze, którego określa jako 'światowej klasy kij'.

Cytując fragment jego książki:

"Moja kariera w Arsenalu z dnia na dzień była coraz lepsza, aż do dnia, gdy przerosłem Vieirę, który w szatni Arsenalu był lepiej znany jako 'Le Long'. Grałem przeciwko Fulham na Highbury i pamiętam, że dostałem podanie od Bergkampa, potem minąłem bramkarza z łatwością i, mając przed sobą pustą bramkę, przestrzeliłem w ostatniej minucie. To stało się tylko dlatego, że słońce świeciło mi w oczy. To nie była moja wina! W każdym bądź razie, Vieira rzucił mi piorunujące spojrzenie i wiedziałem, że mam kłopoty, później pod prysznicami zerwał do mnie i po prostu spękałem, wiedziałem, że nie powinienem, ale nazwałem go 'drewniakiem z chudymi kończynami.'

Najpierw spojrzał się na mnie tymi swoimi głęboko osadzonymi oczyma. Nagle... BAM!

Uderzył mnie przez całą moją twarz swoim penisem. Tylko raz, ale aż cofnąłem się o kilka kroków. To tak, jak być powalonym przy pomocy mokrego śledzia. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co widział! Możesz sobie wyobrazić jak żenujące jest zostać uderzonym w twarz 14-calowym mieczem z wieprzowiny przed kolegami z drużyny? To była najgorsza chwila w moim życiu. Nikt nic nie mówił, co wydawało się trwać całą wieczność, ciszę przerwał Ashley Cole, gdy zapytał mnie 'To twoja kolej?'. To była moja kolej i potem wiedziałem, że muszę odejść. Kiedy Wenger dowiedział się co zrobił Vieira, po prostu przybił mu piątkę i krzyknął 'I dlatego on jest kapitanem. Spójrzcie na to!'."

Anelka wyjawił, że pewność siebie odzyskał grając w Manchesterze City z Martinem Dickovem. Napisał o nim "Pasowałby do gry w polo."

Nie każdemu podoba się to, co napisał Anelka i Diagne N'dour, agent Vieiry i partner w interesach, określił książkę Francuza jako 'hańbę'.

N'dour napisał na swojej stronie internetowej:

"W naszym kraju to wielki zaszczyt zaprezentować się, w zetknięciu sam na sam z przyrodzeniem Patricka Vieiry. Natomiast za ukazanie mojego klienta jako prześladowcy Pan Anelka powinien przeprosić za zaświnienie penisa mojego klienta swoją marną twarzą."

Patrick Vieira jeszcze nie skomentował całego wydarzenia.

Książka ukaże się w sprzedaży 26 sierpnia.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Tajemnice szatni

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
no to ma nauczke, zeby na pusta bramke jednak trafiac.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Autobiografia Anelki to fikcja

Kilka newsów wcześniej pisaliśmy o nowej książce Nicolasa Anelki, byłego Kanoniera, który w swojej autobiografii pisał o czasach, gdy grał jeszcze w Arsenalu i doszło między nim, a Patrickiem Vieirą do dziwnego zdarzenia.

Wiemy już, że to tylko fikcja i wielu kibiców Arsenalu dało się 'złapać' na ten dowcip. Cały ten fikcyjny artykuł został napisany przez internautę prowadzącego blog crabfootball.wordpress.com. W krótkim czasie tekst trafił na kilka popularnych blogów związanych z Arsenalem. Autor przeprasza Anelkę, Vieirę, Dickova, Wengera i Cole'a za całe zamieszanie.



aha

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ktoś ma bujną wyobraźnię.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Vieira i jego długi pisior

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Kozaczek :D

Świetny mecz, Vermalen i Denilson kozacki mecz, Febregas również zacnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Everton vs Arsenal 1:6

0:1 26' Denilson
0:2 37' Thomas Vermaelen
0:3 41' William Gallas
0:4 48' Cesc Fabregas
0:5 70' Cesc Fabregas
0:6 89' Eduardo
1:6 90' Louis Saha

Kanonada w wykonaniu Arsenalu na starcie rozgrywek
Zapowiada się więc arcyciekawy mecz w kwalifikacjach LM, bowiem już za kilka dni Celtic podejmie Arsenal na własnym obiekcie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Może ten sezon nie będzie aż taki kiepski jak się wydawało po transferach.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
ładnie sobie postrzelali

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka liga do typera ?

Następny temat

BAYERN MONACHIUM

WHEY premium