SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Chciałbym złapać formę, ogólnie się rozruszać. Mam prace siedzącą, a po pracy praktycznie zero aktywności. Od tygodnia trenuję systemem fbw i spodobała mi się ta forma treningu jednakże czy dobrym pomysłem byłoby zamiast 3 dni w tygodniu ćwiczyć np. 6-7. Zaznaczam że oprócz treningu nie mam praktycznie żadnej aktywności tak że z regeneracją nie byłoby raczej problemu?

Podsumowując nie chcę splita czy innego treningu, a spodobało mi się fbw i chcę trenować codziennie, co robić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to daj fbw 3 x tydzien a reszta inne aktywnosci moze masz basen gdzieś w pobliżu, na jakieś spacery mozesz chodzić. To że nie masz aktywnosci nie znaczy ze mięśnia nie musza odpocząć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dokładnie, poza siłownią istnieją przecież inne aktywności jak rower, basen, ścianka wspinaczkowa, paintball
I każda będzie lepsza od siedzenia przed TV

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 80 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2305
Siodełko roweru uciska mi na prostatę, nie umiem pływać, mam lęk wysokości i zeza rozbieżnego. A tak na poważnie to co się mi stanie jak zrobię 6/tydz? lekki fbw nie szalejąc z obciążeniem, stawiając na technikę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie jest to dobry pomysł. FBW nie nadaje się do tego, aby trenować codziennie. Poza tym, jesteś osobą początkującą. 3 razy w tygodniu trening siłowy. Dwa razy mobility, czyli rolowanie, rozciąganie. Raz w tyg. mozesz dodać interwały i na razie wystarczy.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 80 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2305
domer
Nie jest to dobry pomysł. FBW nie nadaje się do tego, aby trenować codziennie. Poza tym, jesteś osobą początkującą. 3 razy w tygodniu trening siłowy. Dwa razy mobility, czyli rolowanie, rozciąganie. Raz w tyg. mozesz dodać interwały i na razie wystarczy.



Zapomniałem o rozciąganiu, będzie to zbawienne na moje stawy, plus dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to biegaj jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 167 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Sztuki walki.


Zmieniony przez - p0mp@ w dniu 2018-09-19 13:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mieśnia sie musza zregenerować tzn mikro uszkodzenia które powstły podczas treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zdecydowanie regeneracja jest jedną z podstaw późniejszego wyniku. Warto o tym pamietać.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening brzucha

Następny temat

Kondycja i poziom gry

WHEY premium