SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 263980

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
W 1/8 finału Arsenal zmierzy sie z AS Roma

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dobry los. Roma ostatnio regularnie przegrywała z zespołami z Premiership.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
Dramat kapitana Arsenalu Londyn


Hiszpański pomocnik Arsenalu Londyn Francesc Fabregas może nie zagrać przez trzy miesiące, z powodu kontuzji kolana - informują angielskie media.
21-letni Fabregas, który dzierży opaskę kapitańską doznał kontuzji kolana w niedzielnym meczu z Liverpoolem FC (1:1) w starciu ze swoim rodakiem Xabim Alonso.

Na razie jeszcze nie jest pewne czy piłkarz będzie musiał przejść operację uszkodzonego kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
4 miesiące przerwy Fabregasa.

Wiadomo już jak długo będzie trwała rekonwalescencja Cesca Fabregasa, zawodnik Arsenalu Londyn powróci na boisko dopiero w kwietniu - poinformował na konferencji prasowej menedżer "Kanonierów" Arsene Wenger.

Hiszpański pomocnik londyńczyków w starciu z Xabi Alonso z Liveroolu doznał zerwania wiązadeł krzyżowych w prawym kolanie, jest to bardzo ciężki i wymagający długiego leczenia uraz, dlatego Fabregasa tak długo nie będziemy oglądać na zielonej murawie.

Kontuzja głównodowodzącego Arsenalu jest fatalną wiadomością dla trenera tego klubu, Arsena Wengera, bez Mistrza Europy z 2008 roku Kanonierom będzie bardzo ciężko nawiązać rywalizację o mistrzostwo Premier League z Chelsa, Liverpoolem i Manchesterem United. Z drugiej strony Francuzowi przybywa kolejny argument w przekonaniu działaczy do większych niż zwykle zimowych zakupów. Ostatnio dużo mówi się o zainteresowaniu klubu z Emirates Stadium Andriejem Arszawinem i być może przymusowa pauza Fabregasa przyczyni się do przyjścia do Arsenalu Rosjanina.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
niech kogos kupi w styczniu
prosze

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Bardzo duże zainteresowanie wyraził Gokhanem Inlerem, myślę, że byłby to dobry transfer szczególnie przy kontuzji Cesca w tym momencie

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Bardzo dobry, zwłaszcza że przy okazji osłabiony by został rywal Lecha w Pucharze UEFA.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
g

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2009-01-12 13:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
ale czy ten zawodnik prezentuje odpowiednie umiejętnosci zeby grac w Arsenalu

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Siema ostatnio udało mi się być w Londynie. Pojechałem tam z myslą wejścia na mecz Arsenal v Portsmooth ale niestety nie mogłem dostać biletów. Ale 50% planu zrealizowałem bo zwiedziłem stadion, muzeum i całą dzielnicę "Arsenal". Zapewne jeszcze w tym roku uda mi sie tam wrócić ale już na jeden z meczy Arsenalu.

Kilka zdjęć z pobytu:
















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka liga do typera ?

Następny temat

BAYERN MONACHIUM

WHEY premium