SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 264054

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
mourinho naprawde zabawny jesteś
na pewno do United odejdzie

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
mourinho, uzasadnij swoja wypowiedz

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
mourinho - o ile wiem to kibice Arsenalu nie przepadają za kibicami MU, a Ty wolisz Henryego w Manchesteże bardziej niż w Barcelonie

Henry sam musi zdecydować co dla niego będzie dobre, jeżeli "dusi" się już w Arsenalu to może czas spróbować sił w innym klubie.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-05-21 18:26:25

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Bendtner w Arsenalu do 2012 roku
Dodał: the_gunner / 24.05.2007, 17:41 / Źródło: pilka.pl

Nicklas Bendtner - młody napastnik Arsenalu Londyn podpisał ze swoim klubem nowy 5-letni kontrakt. Duńczyk w mijającym sezonie przebywał na wypożyczeniu w Birmingham z którym awansował do Premier League.

Sam Bendtner nie ukrywa swojego wielkiego zadowolenia z podpisania nowej umowy z zespołem z północnego Londynu. Jak podkreśla, gra w Arsenalu od zawsze była jego wielkim marzeniem i teraz to marzenie może stać się faktem. Duńczyk doskonale zdaje sobie sprawę, z tego że konkurencja w formacji ofensywnej The Gunners jest ogromna, ale będzie starał się zaprezentować z jak najlepszej strony.

- "Zdobywanie bramek w barwach Arsenalu to od zawsze było moje wielkie marzenie. Wiem, że menadżer ma w związku ze mną konkretne plany i postaram się go nie zawieść.

Zdaje sobie sprawę z tego, że większość napastników zespołu gra na zdecydowanie wyższym poziomie, ale jeśli będę dostawał szansy gry to postaram się je wykorzystać." - zakończył Bendtner


Baptista gotowy do powrotu

Jak wiemy Júlio Baptista nie sprostał oczekiwaniom Arséne Wengera i nie podpisze kontraktu z Kanonierami. Boss udał się do Madrytu, aby przedyskutować przyszłość José Antonio Reyesa oraz Júlio Baptisty.

"Arsenal dał mi do zrozumienia, że nie mogą podpisać ze mną kontraktu i jedyne co mogę zrobić to wrócić do Madrytu." - powiedział Baptista.

"Pierwszy sezon w Arsenalu i w Anglii był dla mnie przyjemny."

"Dobrze się dostosowałem. Z początku nie grałem często jednak ostatecznie było lepiej. Pierwszy sezon jest bardzo trudny."

"Liga angielska jest bardzo silna i jest ogromna konkurencja wielkich klubów."


Wenger w Madrycie...

... negocjuje z Atlético Madryt w sprawie sprzedaży José Antonio Reyesa.

Reyes ostatni sezon spędził na wypożyczeniu do Realu Madryt, jednak przez ten okres nie przekonał do swojej gry włodarzy Królewskich i władze Realu nie były zainteresowane wykupem skrzydłowego Arsenalu.

Reyes nie chce wracać do Anglii z powodu niepodobającej mu się pogody i problemów z aklimatyzacją jego i rodziny. W wyniku tego Arsenal chce pozbyć się Hiszpana tak szybko, jak to tylko możliwe.

Atlético zgodziłoby się na odkupienie Reyesa za właściwą cenę, zwłaszcza że z klubu może odejśc Martin Petrov (możliwy transfer do Tottenhamu) i Hiszpan mógłby wypełnić lukę po tym zawodniku.

Zmieniony przez - -Baca- w dniu 2007-05-24 21:51:46

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Wenger o transferze

Jak wiemy Arsenal zakończył transfer Łukasza Fabiańskiego do Arsenalu. Ars&#232;ne Wenger powiedział z tej okazji:

"Cieszymy się, że udało się nam pomyślnie zakończyć transfer Łukasza Fabiańskiego. To bardzo dobry młody bramkarz, który będzie dla nas wzmocnieniem. W Legii Warszawa prezentował stabilną formę i nie bez przyczyny został nagrodzony miejscem w składzie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata".

"Łukasz będzie dla nas dużym wzmocnieniem. Już oczekujemy jego przybycia".

Łukasz Fabiański dołączy do nowych kolegów podczas sezonu przygotowawczego na początku lipca.


Fabiański w Arsenalu - oficjalnie!

To już pewna informacja, potwierdzona przez oficjalną stronę klubową Legii Warszawa - Łukasz Fabiański przechodzi do Arsenalu Londyn. Biuro Prasowe stołecznej drużyny ujawniło dzisiaj, że wczoraj w godzinach wieczornych zakończyły się sukcesem negocjacje w sprawie transferu bramkarza reprezentacji Polski do zespołu Kanonierów.

Po trwających ponad 2 tygodnie rozmowach, przedstawiciele Arsenalu sprostali oczekiwaniom warszawskiego Klubu, co w praktyce pozwoliło na parafowanie umowy transferu definitywnego.

Kwota transferu pozostaje tajemnicą handlową obu klubów, jednak Biuro Prasowe Legii zapewniło, że Łukasz Fabiański jest od tej chwili najdroższym piłkarzem, jakiego kiedykolwiek wytransferowano z polskiego klubu.

Dzisiejsze spotkanie Legii Warszawa przeciwko Zagłębiu Lubin będzie tym samym pożegnalnym występem Fabiańskiego przed stołeczną publicznością.


http://www.arsenal.com/article.asp?thisNav=News&article=468626&lid=NewsHeadline&Title=Polish goalkeeper Lukasz Fabianski joins Arsenal


Zmieniony przez - -Baca- w dniu 2007-05-26 17:50:41

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
wkońcu

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Super, na to czekałem. Kolejny Polski bramkarz w świecie wielkiego futbolu.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096



Nowe stroje czy ...

Kanonierską społeczność obiegła dziś informacja, że Arsenal ma już nowe stroje na sezon 2007/2008. Wśród kibiców nie ma zgody czy zdjęcie jest autentyczne czy to jedynie czyjaś wyobraźnia.

Tak czy inaczej prezentujemy zdjęcie z nowymi (?) strojami Arsenalu.


Rosicky: Henry musi zostać!

Czeski pomocnik, Tomáą Rosický zaapelował do władz Arsenalu, żeby ci za wszelką cenę zatrzymali Thierry'ego Henry'ego w klubie. Francuzem poważnie zainteresowana jest FC Barcelona, do wyścigu po kapitana dołączył również triumfator Ligi Mistrzów &#8211; AC Milan.

"Thierry jest bardzo ważnym piłkarzem dla nas. To nasz kapitan i bardzo go potrzebujemy. Gdybyśmy go stracili, byłaby to wielka strata dla nas. Myślę, że możemy podjąć walkę z najlepszymi zespołami i pokonać je. Jednak mamy problem ze słabszymi przeciwnikami. Myślę, że nad tym musimy popracować" &#8211; powiedział Rosický.

Rosický oświadczył również, że jeśli Henry odejdzie z klubu to bardzo ciężko będzie nawiązać walkę z takimi potęgami jak Manchester United, Chelsea Londyn czy FC Liverpool.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096




Nowe stroje oficjalnie!

A jednak stroje zaprezentowane przez nas kilka dni temu okazały się jak najbardziej prawdziwe. Wbrew opinion "fachowców" zdjęcie przedstawiające Thierry`ego Henry, Gilberto, Theo Walcotta i Cesca F&#224;bregasa było autentyczne.

Stroje są już dostępne w przedsprzedaży w sklepach Arsenalu.

fajna fota:
http://www.arsenal.com/images/a/awaykit0708_panorama.jpg



Wenger obiecuje

Ars&#232;ne Wenger podziękował fanom Arsenalu za ich "zaufanie" i obiecał, że w przyszłym sezonie zobaczą o wiele lepszą drużynę.

Trener The Gunners wrócił do pracy w tym tygodniu z kilkoma głównymi problemami do naprawy w treningu przygotowawczym w przyszłym miesiącu.

Przyszłość kapitana Thierry'ego Henry - głównego celu transferowego AC Milanu i Barcelony - jest najważniejszym problemem. Wenger musi również zatrudnić nowego dyrektora sportowego.

Ars&#232;ne zapowiedział, że nie ma zamiaru odchodzić z klubu. Powiedział również, że obudził się ze wstrząsu jakim było odejście z Arsenalu jego przyjaciela Davida Deina.

Zapowiedział, że "absolutnie nie ma powodu do paniki" oraz przypomniał, że są już pewne priorytety na następny sezon.

Potwierdził, że skład którym dysponuje zaspokaja jego koncepcje trenerską. Jeżeli już kogoś kupi, to tylko kogoś wyjątkowego.

"Chciałbym podziękować wszystkim fanom, gdyż dzięki nim, na każdy mecz, który odbywa się na Emirates przychodzi tydzień w tydzień 60,000 fanów, by wesprzeć swoją drużynę. Pomagają nam nawet wtedy, gdy nie liczymy się w walce o mistrzostwo Anglii. ", powiedział Wenger na krążku DVD "Young Guns", który został wydany wraz z końcem sezonu. Można go kupić we wszystkich sklepach Arsenalu, dziś jest data ukazania się w sprzedaży.

"Na początku chciałbym podziękować im za sposób w jaki nam ufają i obiecuję im, że wrócimy w następnym sezonie i spełnimy wszystkie nadzieje związane z naszą grą. Dołożę wszelkich starań by wypełnić moje obietnice."

"Mamy w drużynie graczy najlepszych z najlepszymi osobowościami. To są typy zwycięzców..", powiedział.

"Zwycięstwo musi znaczyć coś dla ciebie. Jeśli twoją pracą jest wygrywanie meczy piłkarskich, musi to coś dla ciebie znaczyć, a wypełnienie obowiązków daje duża, ale to dużą satysfakcję.", zakończył.

Zmieniony przez - -Baca- w dniu 2007-06-11 15:49:05

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3537
Można już gdzieś kupić taką białą koszulkę Arsenalu bez nazwiska?

...:::UmIeSz LiCzYć ?! LiCz Na SiEbIe !! TwOjE SzCzEsCiE InNyCh j**iE !!!:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka liga do typera ?

Następny temat

BAYERN MONACHIUM

WHEY premium