SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 263966

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Zgadza się, pozytywne nastawienie to podstawa. Biorąc pod uwagę, że na dniach wraca Adebayor i Cesc to jest się z czego cieszyć.

Nie mogę zaakceptować Bendtnera, po powrocie z wypożyczenia dosłownie nic nie gra ten zawodnik. Może i wielu uważa, że jest dobrym napastnikiem, może potrafi się ustawić na pozycji strzeleckiej, może czasami ładnie poda piłkę. Ale na poziomie Arsenalu to za mało. EKSTRAKLASA to miejsce dla tego zawodnika, myślę, że w Śląsku by zrobił karierę... ;)

Tak się zastanawiam,,, Xavi został wybrany zawodnikiem mistrzostw, ale patrząc na to co wyczyniał Arszawin na boisku, powątpiewam w tą decyzję.. Ale cóż.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Tak się zastanawiam,,, Xavi został wybrany zawodnikiem mistrzostw, ale patrząc na to co wyczyniał Arszawin na boisku, powątpiewam w tą decyzję.. Ale cóż.. :)

Arszawin zagrał 2-3 dobre spotkania
na ME, a za to nie dostaje się nagród

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
nie koniecznie, każdy występ Arszawina opatrzony był, świetnymi podaniami, strzałami, sztuczkami technicznymi etc. Moim zdaniem to on właśnie powinien być na miejscu Xaviego., ale ile ludzi tyle opinii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
jakby Rosja wygrała turniej
to i pewnie Arszawin by został nagrodzony

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
pewnie tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
przynajmniej w jednym się zgodziliśmy

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Rusek strzelił jestem w ciężkim szoku

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Aston Villa przegrała i Arsenal wraca do pierwszej czwórki.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
gratulacje

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka liga do typera ?

Następny temat

BAYERN MONACHIUM

WHEY premium