SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 264041

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Eldox edytuj tym

!!


ja czekam na oficjalne info, wierze ze zostanie, bo rok temu podpisał kontrakt i mówił ze juz raczej do końca kariery zostanie. Zobaczymy

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
ooo witam

Wy tez myslicie o Henrym ? Ja chcialbym zeby zostal juz do konca kariery w Arsenalu , wszyscy znajomi interesujacy sie footbalem pytani o Arsenal od razu czaja go z Thierrym Henry

Henry jest wizytowka Arsenalu jak kiedys Beckham byl wizytowka Man Utd...oby nie popelnil tego samego bledu

pozdro

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3537
Ja mam nadzieję, że Henry zostanie w Arsenalu, rok temu powiedział, że nie znalazł żadnego powodu dla którego miałby zmieniać klub, chociaz Barcelona proponowała mu dużo wieksze zarobki. Nawet już nie myśli w ojczystym języku tylko po angielsku.

...:::UmIeSz LiCzYć ?! LiCz Na SiEbIe !! TwOjE SzCzEsCiE InNyCh j**iE !!!:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Rosický: Zostaję w Arsenalu

Tomáą Rosický oświadczył, że chce zostać w Arsenalu. Od pewnego czasu był on łączony z transferem do Atlético Madryt. Plotki o transferze Ryana Babela z Ajaxu do Arsenalu miały potwierdzić odejście z klubu czeskiego pomocnika. 26 - letni gracz zdementował jednak wszystkie plotki.

"Jestem szczęśliwy w Arsenalu i jak dla mnie, to nie ma o czym rozmawiać." - powiedział Rosický.

"Nie widzę powodów, by zmieniac cokolwiek. Chcę zostać w Arsenalu."

Rosický w Arsenalu rozegrał 37 spotkań, strzelając przy tym 6 bramek.



narazie to mnie cieszy bardzo

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Przynajmniej nie musisz zmieniać avatara.


Ja myślę, że Henry też zostanie - gdzie mu będzie tak dobrze jak w Arsenalu?

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2007-06-13 21:51:09

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
To Jego drugi dom
ale kazdy ma swoje ambicje i rozne pomysły
mam nadzieje ze zostanie

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
Jest duze prawdopodobienstwo ze odejdzie, chociaz bylaby to ogromna strata, bo to juz jest symbol Kanonierow. Bedzie mi szkoda jak opusci Arsenal, chociaz odejdzie zapewne do FCB.

Zmieniony przez - wollny w dniu 2007-06-14 12:19:12

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
jeżeli nie czuje sie już dobrze w Arsenalu to może czas już odejść.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Henry: w tej chwili jestem piłkarzem Arsenalu

Thierry Henry osobiście zaprzeczył, że podpisał kontrakt z Barceloną. Tym samym dementuje spekulacje zamieszczone w France Football. Henry jest obecnie piłkarzem Arsenalu. Nie podjął jeszcze decyzji. Ale gdyby tak się stało, poinformuje wszystkich.


"Do niczego nie doszło. Powtarzam, do niczego. Pisanie o moim spotkaniu, które nigdy nie miało miejsca, jest niedorzeczne. Jestem piłkarzem Arsenalu i w takiej samej sytuacji jak rok temu."

"W zeszłym sezonie ciągle mówiono o moim odejściu. Niektórzy napisali, że na pewno już tak się stało. Tymczasem zostałem w Arsenalu. W tym roku wszystko się powtarza."

"Nie podjąłem żadnej decyzji. Na razie nigdzie nie odchodzę. Jeżeli coś się wydarzy, poinformuję wszystkich."



Ronaldinho chwali Henry'ego

Ronaldinho przyłączył się do chóru piłkarzy Barcelony wychwalających Thierry'ego Henry. Brazylijczyk stwierdził, że napastnik Kanonierów to świetny zawodnik, którego grę uwielbia oglądać.

"Każdy piłkarz na świecie chciałby z nim grać. To wielki zawodnik. Myślę, że dobrze dostosowałby się do Primera Division i naszego stylu gry" - powiedział Ronaldinho.

"Uwielbiam oglądać go w akcji. To rodzaj zawodnika, którym zawsze chciałem być. Obaj lubimy grę jeden na jednego i pęd do przodu."



Trezeguet za Gilberto?

Juventus jest zainteresowany wymianą piłkarzy z Arsenalem. Do "Starej Damy" miałby trafić Gilberto Silva, a na Emirates Stadium - David Trezeguet.

"Kontrakt Francuza z Juve wygasa za rok. Działacze chcą więc sprzedać piłkarza, gdyż David poinformował już, że nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu. Zaproponowano więc Arsenalowi wymianę na Gilberto." - taką informację można przeczytać w dzisiejszym wydaniu Corriere dello Sport.

Szkoleniowiec The Gunners - Ars&#232;ne Wenger - nie jest zainteresowany wymianą. Woli dołożyć więcej pieniędzy i kupić Francuza oraz zatrzymać w drużynie Gilberto.



taka opcja w gre nie wchodzi

Zmieniony przez - -Baca- w dniu 2007-06-14 18:59:14

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
szkoda by było Silve puszczać. To dobry piłarz, i napewno bardzo przydatny Arsenalowi

Zmieniony przez - -flower- w dniu 2007-06-14 21:20:19

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka liga do typera ?

Następny temat

BAYERN MONACHIUM

WHEY premium