SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenal Londyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 263992

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
i powinien być jeszcze jeden karny

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
BPL na pewno masz rację, że Arsenal zbyt wielu okazji nie miał. Chwała im, że wykorzystali to co mieli, a później mecz się tak ułożył, że już bronili wyniku.

Tottenham po przejęciu przez Ramosa gra coraz lepiej. Z tym drugim karnym też zgoda, że mógł sędzia odgwizdać. Ale znowu jakiejś miażdżącej przewagi Kogutów też nie było.

Obiektywnie to ja to widzę na remis, a lepsza skuteczność dała Arsenalowi zwycięstwo.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak widze w sumie sie zgadzamy

powiem szczerze gdyby to byla Chelsea bardziej bym sie obawial , Arsenal wydaje mi niezbyt dojrzala druzyna, graja ladnie dobrze ale wsrod mlodych zawodnikow sa wachania formy

poza tym brac Cesc'a rozklada cala druzyne co widac bylo w niedawnych meczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Na pewno młodość ma swoje wady i zalety.

Dopiero połowa sezonu i jeszcze cztery zespoły mają szansę na mistrzostwo, Chelsea też bym jeszcze nie skreślał. Jest wiele meczów, Liga Mistrzów, Puchar Anglii, zobaczymy który zespół najlepiej wytrzyma trudy sezonu.

A co do Fabregasa to MU bez Rooneya też wyglądało gorzej. A jakby jeszcze zabrać Ronaldo na pewno byłoby trudniej o gole. Każdy zespół ma takich kluczowych zawodników, których brak jest szczególnie widoczny.

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2007-12-22 16:55:31

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Chelsea już bym nie liczył... biorac pod uwage PNA to podstawowi gracze lońdyskiego zespołu beda musieli wyjechac

a nie wiem czy Schewczenko zastapi Drogbe...

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Bendtner jak zawsze
wchodzi stawrza zagrozenie albo strzela

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Zaskoczył mnie strasznie chłopak!!

Jutro żeby diabły zremisowały (będzie ciężko..) i wszystko się zacznie dobrze układać

szczęśliwe zwycięstwo
ale cały sezon szczęścia nie będzie


Szczęśliwy swoja drogą, powinienneś wziąć pod uwage werbe i umiejętności tego zespołu a nie samą szczęśliwą passę.

Chłopaki maja dovra zgrana pakietę. Jeszcze nic wielkiego nie osiagneli ale z takim składem i takimi "trzonami" zespołu moga zdobyć wszystko.


Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-12-22 18:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Jutro żeby diabły zremisowały

dobry żart

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ramboszcza Ty widze taki anty-MU

taki strasznie bezpłciowy raz za Liverpoolem raz za Arsenalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Hehehehehehe

Potrafie okreslići da sie bez problemu wywnioskowac z moich wypowiedzi którą druzyne dopinguję.

Śledze premier ship od bardzo dawna i nie mozna mowic ze jestem anty manU

Lubię manchester, to najbardziej utytuowany klub w premier ship. Lubie ich styl gry, historię i podziwiam kibiców (chyba najlepszych w angli).

Ale jak pisałem jestem kibicem Arsenalu, Supportuję ichod momentu zainteresowania piłką nożną więc nie ma w tym nic dziwnego, że wszytskim rywalom zycze przegranej.

Jednak Chociaż by ostatni finał LM.. Nie jestem zwolennikiem liverpoolu ale chciałem żeby wygrali to spotkanie bo grali lepszy footbol a co lepsze to wyspiarski team.

Czy coś jest dalej nie jasne?

I wyluzujcie trochę bo z tego co widze to ten Susik sie napina co chwila. Wyluzuj troche człeniu...

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-12-22 19:16:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka liga do typera ?

Następny temat

BAYERN MONACHIUM

WHEY premium