To ja teraz biorę 60 mg przy wadze około 70kg.
...
Ave,
Zastanawia mnie dlaczego tak mało osób tu powraca, napiszcie, prosze, jakie sa Wasze doświadczenia po b5 z perspektywy 1-2 lat.
Wiecie czy można w Niemczech kupić firm Solgar, Swiss czy Now Foods - podobno te firmy sa the best. A znacie moża niemiecką b5 jakąś dobrą ?
Zastanawia mnie dlaczego tak mało osób tu powraca, napiszcie, prosze, jakie sa Wasze doświadczenia po b5 z perspektywy 1-2 lat.
Wiecie czy można w Niemczech kupić firm Solgar, Swiss czy Now Foods - podobno te firmy sa the best. A znacie moża niemiecką b5 jakąś dobrą ?
Andrew Golota - simply the best !
...
mowiles ze przez kilka tygodni miales maksymalnie duzo syfkow mniejwiecej ile to trwalo??? uzywasz oprcz tego czegos innego np na noc???
...
Ave,
jesli idzie o drożdże to te humavit, lewitan jakoś o wiele słabiej działają niż piekarskie zalane wrzadkiem.
Po tych drugich nie tylko mi znikły, ale i skóra sie niebotycznie wygładziła.
A jakie sa Wasze doswiadczenia z tymi dwoma rodzajami drożdży ?
A jakie efekty autoszczepionek - to działa czy to bryndza jest ?
Andrew Golota - simply the best !
...
Będę w Niemczech za pare dni. Kupuje tam b5 w czystej postaci, jesli chcecie moge Wam przywieść, piszcie: [email protected]
Andrew Golota - simply the best !
...
Hej
Widze ze znowu pojawil sie temat roacutanu.
Ja mam w tech chwili 22 lata. Swoja kuracje zaczalem
2 lata temu dokladnie. Zaczynalem wtedy od dawki 40mg (waga 82kg)
na dobe przez pierwsze 2 miesiace potem 30mg przez 3 miesiac, kolejny miesiac 20mg. Rzeczywiscie po ok miesiacu nastapilo pogorszenie, ale nie bylo gorzej niz w najgorszych momentach wczesniej. Ze skutkow ubocznych
mialem jedynie strasznie wysuszone wargi ktore czesto pekaly nienawizone kremem. Wyniki badan krwi mialem o dziwo prawie idealne, bardzo niewilekie roznice w stosunku do tego co bylo przed roacutanem. Ale za to praktycznie zero syfa. Po ponad polroczej kuracji przerwalem stosowanie i znowu sie zaczelo na nowo, fakt ze nie bylo to juz nigdy to co wczesniej ale jednak tradzi wrocil. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego caly czas to biore, najczesciej w dace 10mg co drugi dzien. Z tego co obserwuje to na plecach barkach i ramionach od 2 lat nie mialem ani jednego ropnego syfa, za to tworza sie takie biale grudki ktore musze wyciskac regularnie, jesli chodzi o policzki brode to jest ok, zero zaskornikow, poprostu nic, glownym problemem jest za to czolo i nos, na nosie tworza sie male zaskorniki a na czole cos tam wyskakuje , ale i tak jestem teraz szczesliwym czlowiekiem w poronaniu do tego w jakim stanie bylem jeszcze 2 lata temu. Napisze jeszcze ciekawa rzecz, kuplem sobie kreatyne i po 5 dniach zazywania mialem strszny wysyp na czole i tylko na czole? w zasadzie to nawet nie porobily sie ropne syfy tylko zaskorniki i to w duzej ilosci czy ktos mial podobny efekt podczas brania kreatyny??
Jezeli ktos ma jakies pytania odnosnie roacutanu,to chetnie odpowiem jezeli bede widzial bo troche doswiadczenia juz z tym mam...
Widze ze znowu pojawil sie temat roacutanu.
Ja mam w tech chwili 22 lata. Swoja kuracje zaczalem
2 lata temu dokladnie. Zaczynalem wtedy od dawki 40mg (waga 82kg)
na dobe przez pierwsze 2 miesiace potem 30mg przez 3 miesiac, kolejny miesiac 20mg. Rzeczywiscie po ok miesiacu nastapilo pogorszenie, ale nie bylo gorzej niz w najgorszych momentach wczesniej. Ze skutkow ubocznych
mialem jedynie strasznie wysuszone wargi ktore czesto pekaly nienawizone kremem. Wyniki badan krwi mialem o dziwo prawie idealne, bardzo niewilekie roznice w stosunku do tego co bylo przed roacutanem. Ale za to praktycznie zero syfa. Po ponad polroczej kuracji przerwalem stosowanie i znowu sie zaczelo na nowo, fakt ze nie bylo to juz nigdy to co wczesniej ale jednak tradzi wrocil. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego caly czas to biore, najczesciej w dace 10mg co drugi dzien. Z tego co obserwuje to na plecach barkach i ramionach od 2 lat nie mialem ani jednego ropnego syfa, za to tworza sie takie biale grudki ktore musze wyciskac regularnie, jesli chodzi o policzki brode to jest ok, zero zaskornikow, poprostu nic, glownym problemem jest za to czolo i nos, na nosie tworza sie male zaskorniki a na czole cos tam wyskakuje , ale i tak jestem teraz szczesliwym czlowiekiem w poronaniu do tego w jakim stanie bylem jeszcze 2 lata temu. Napisze jeszcze ciekawa rzecz, kuplem sobie kreatyne i po 5 dniach zazywania mialem strszny wysyp na czole i tylko na czole? w zasadzie to nawet nie porobily sie ropne syfy tylko zaskorniki i to w duzej ilosci czy ktos mial podobny efekt podczas brania kreatyny??
Jezeli ktos ma jakies pytania odnosnie roacutanu,to chetnie odpowiem jezeli bede widzial bo troche doswiadczenia juz z tym mam...
...
czesc Bart100. no wiec tak: ja mam teraz 20 lat waze 75kg i biore roaccutane tydzien w dawce 20mg na dobe. czy to nie za malo??? ale tak mi lekarz przepisal. troszke mam usta wysuszone i wiecej syfkow na twarzy i plecach:( i mam jeszcze jedno pytanko bo widze ze chodzisz na silownie czy podczas brania roaccutane mozna cwiczyc?? bo nie wiem co mam robic pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
depilacja
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- ...
- 244
Następny temat