Spiatera ale jak masz jakieś doświadczenia w tym Rion to chętnie posłucham:) wrzuciłem w moim temacie zdjęcia o co mi dokładnie chodzi....
...
Ja swoje przeszedłem z kręgosłupem ale ja bardziej w kwestii bólu czy patologii lędźwiowego odcinka ja natomiast nigdy nie miałem żadnego bocznego skrzywienia to najmocniej wpływa na wygląd sylwetki i stanowi największy problem przy kształtowaniu bo tutaj ciężko idealnie spiąć sylwetkę. Ale tak jak pisałem u Ciebie nie jesteśmy idealnie symetryczni, więc niewielkie różnice między prawą a lewą stroną mogą być. Ja z najszerszym miałem podobnie przez kontuzję barku ale różnica nie jest bardzo widoczna .
...
rion10Ja swoje przeszedłem z kręgosłupem ale ja bardziej w kwestii bólu czy patologii lędźwiowego odcinka ja natomiast nigdy nie miałem żadnego bocznego skrzywienia to najmocniej wpływa na wygląd sylwetki i stanowi największy problem przy kształtowaniu bo tutaj ciężko idealnie spiąć sylwetkę. Ale tak jak pisałem u Ciebie nie jesteśmy idealnie symetryczni, więc niewielkie różnice między prawą a lewą stroną mogą być. Ja z najszerszym miałem podobnie przez kontuzję barku ale różnica nie jest bardzo widoczna .
Ja obstawiam że bocznego nie mam bo nigdzie na plecach przy zgięciu nie występuje garb żebrowy i jak robie to "Ocena normy długości dla m. czworobocznego lędźwi." tez jest normalnie... Plus barki i łopatki ma dosć prosto w jednej linii.....może technika gdzieś siadła....
Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 2019-09-11 19:55:35
...
Poniedziałek
Pogrubiona czcionka - progress w porównaniu do poprzedniego tygodnia.
1. Siad tylni 5 x 5 / 86,5kg
2. Wl 5 x 5 / 91,5kg
3. Hantle poziom 4 x 6 / Hantle 37,5kg
4. Żołnierskie 4 x 6 / 51,5kg
5. Pompki na poręczach 4 x 6 / 22,5kg
6. Prostowanie z liną wyciągu 3 x 10 / 25kg
Pierwszy regres od początku redukcji
Siła poleciała nie ma co, widzę to na ławie
Jednak już dobre 6kg spadło ze mnie, więc z automatu tej siły brakuje
Wracamy do żywych
Weekend genialny, na prawdę odżyłem, dzisiaj mega głodny chodzę, ale myślę, że po jutrzejszym dniu już wrócę do mojego rytmu
Środa
Pogrubiona czcionka - progress w porównaniu do poprzedniego tygodnia.
1. Podciąganie 5 x 5 / 6,25kg
2. Wiosło hantlą 4 x 6 / 50kg
3. Dolny wyciąg 4 x 8 / 70kg
4. Face pull 4 x 10 / 22,5kg (dokładam)
5. Uginanie hantli w oparciu o ławkę 4 x 10 / Hantle 10kg
6. Allahy 4 x 10 / 35kg (dokładam)
Kolejny trening za mną
Dzisiaj byłem na zabiegu i u Pani dermatolog. Wracam do antybiotyku ale mniejsza dawka, maści tak jak były i dodatkowo maści na tą pokrzywkę i leki niestety. Badania na boreliozę mi zleciła, bo ta pokrzywka ją niepokoi... Wysypka ładnie schodzi, na prawdę poprawa jest duża, bo musiało coś innego wyskoczyć...
Pogrubiona czcionka - progress w porównaniu do poprzedniego tygodnia.
1. Siad tylni 5 x 5 / 86,5kg
2. Wl 5 x 5 / 91,5kg
3. Hantle poziom 4 x 6 / Hantle 37,5kg
4. Żołnierskie 4 x 6 / 51,5kg
5. Pompki na poręczach 4 x 6 / 22,5kg
6. Prostowanie z liną wyciągu 3 x 10 / 25kg
Pierwszy regres od początku redukcji
Siła poleciała nie ma co, widzę to na ławie
Jednak już dobre 6kg spadło ze mnie, więc z automatu tej siły brakuje
Wracamy do żywych
Weekend genialny, na prawdę odżyłem, dzisiaj mega głodny chodzę, ale myślę, że po jutrzejszym dniu już wrócę do mojego rytmu
Środa
Pogrubiona czcionka - progress w porównaniu do poprzedniego tygodnia.
1. Podciąganie 5 x 5 / 6,25kg
2. Wiosło hantlą 4 x 6 / 50kg
3. Dolny wyciąg 4 x 8 / 70kg
4. Face pull 4 x 10 / 22,5kg (dokładam)
5. Uginanie hantli w oparciu o ławkę 4 x 10 / Hantle 10kg
6. Allahy 4 x 10 / 35kg (dokładam)
Kolejny trening za mną
Dzisiaj byłem na zabiegu i u Pani dermatolog. Wracam do antybiotyku ale mniejsza dawka, maści tak jak były i dodatkowo maści na tą pokrzywkę i leki niestety. Badania na boreliozę mi zleciła, bo ta pokrzywka ją niepokoi... Wysypka ładnie schodzi, na prawdę poprawa jest duża, bo musiało coś innego wyskoczyć...
www.pajacyk.pl
Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.
...
R.o.o.b
Tak, jak mam lumbalizację kręgu S-1. Przez siłownię wada dała o sobie znać (martwy ciąg), bo większość ludzi z nią żyję i nawet nie wiedzą, że ją mają
Jednak słownia pozwoliła mi też mocno wzmocnić mięśnie lędźwiowe, prostowniki i teraz bólu nie odczuwam w ogóle
Chyba, że za duży ciężar na wiośle założę, wtedy plecy mocno dają się we znaki.
Tak, jak mam lumbalizację kręgu S-1. Przez siłownię wada dała o sobie znać (martwy ciąg), bo większość ludzi z nią żyję i nawet nie wiedzą, że ją mają
Jednak słownia pozwoliła mi też mocno wzmocnić mięśnie lędźwiowe, prostowniki i teraz bólu nie odczuwam w ogóle
Chyba, że za duży ciężar na wiośle założę, wtedy plecy mocno dają się we znaki.www.pajacyk.pl
Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.
...
To dobrze, że trochę odpocząłeś przez weekend bo od czasu do czasu trzeba naładować akumulatory.
Co do kręgosłupa to każdy praktycznie ma większą bądź mniejszą dyskopatią ale tak jak piszesz nikt tego nie bada, najczęściej jednak jak pojawia się ostry ból to wówczas się idzie do lekarza pierwszego kontaktu i łyka tabletki zamiast sprawdzić co dokładnie się dzieje.
A dzieje się co raz gorzej bo siedzimy dużo, mało się ruszamy. Nie dbamy niestety o kręgosłup.
Dobry trening poprawia stan znacznie, jeśli się wzmocni odpowiednie mięśnie.
Co do kręgosłupa to każdy praktycznie ma większą bądź mniejszą dyskopatią ale tak jak piszesz nikt tego nie bada, najczęściej jednak jak pojawia się ostry ból to wówczas się idzie do lekarza pierwszego kontaktu i łyka tabletki zamiast sprawdzić co dokładnie się dzieje.
A dzieje się co raz gorzej bo siedzimy dużo, mało się ruszamy. Nie dbamy niestety o kręgosłup.
Dobry trening poprawia stan znacznie, jeśli się wzmocni odpowiednie mięśnie.
...
Piątek
Pogrubiona czcionka - progress w porównaniu do poprzedniego tygodnia.
1. Wykroki w tył ze sztangą 5 x 10 + 2 dropy / 46,5kg
2. Hantle skos 5 x 10 + 2 dropy / Hantle 32,5kg
3. Ściąganie na górnym 5 x 10 + 2 dropy / 42,5kg
4. Wyciskanie hantli barki 5 x 10 + 2 dropy / Hantle 22,5kg
5. Uginanie sztangi stojąc 5 x 10 + 2 dropy / 26,5kg
6. Francuskie 5 x 10 + 2 dropy / 35kg
Była siła i pompa
Sobota
Przeleciała bardzo normalnie, micha czysta cardio..
Niedziela
Dzisiaj z miski trochę gorzkiej czekolady
W siatkówkę pograliśmy dobre 3h, super
Trochę dzisiaj poleciałem, bo zjadłem 80g chipsów, które oczywiście wliczyłem ale jednak to był cheat
To już 9 tydzień za mną, organizm coraz bardziej domaga się jedzenia, więc teraz zaczną się schody
Jednak 6 dni jem bardzo czysto, zero przetworzonego i bez glutenu 
Pogrubiona czcionka - progress w porównaniu do poprzedniego tygodnia.
1. Wykroki w tył ze sztangą 5 x 10 + 2 dropy / 46,5kg
2. Hantle skos 5 x 10 + 2 dropy / Hantle 32,5kg
3. Ściąganie na górnym 5 x 10 + 2 dropy / 42,5kg
4. Wyciskanie hantli barki 5 x 10 + 2 dropy / Hantle 22,5kg
5. Uginanie sztangi stojąc 5 x 10 + 2 dropy / 26,5kg
6. Francuskie 5 x 10 + 2 dropy / 35kg
Była siła i pompa
Sobota
Przeleciała bardzo normalnie, micha czysta cardio..
Niedziela
Dzisiaj z miski trochę gorzkiej czekolady
W siatkówkę pograliśmy dobre 3h, super
Trochę dzisiaj poleciałem, bo zjadłem 80g chipsów, które oczywiście wliczyłem ale jednak to był cheat
To już 9 tydzień za mną, organizm coraz bardziej domaga się jedzenia, więc teraz zaczną się schody
Jednak 6 dni jem bardzo czysto, zero przetworzonego i bez glutenu 
www.pajacyk.pl
Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.
...
Nie przesadzaj wiadomo, że jak popatrzysz na chipsy jako jedzenie to zawsze będą syfem ale 80g to nie jest jakaś tragedia zwłaszcza, że na co dzień jesz czysto,a poza tym ta siatkówka na pewno spaliła te chipsy.
Jak faktycznie jesz bezglutenowo to pomyśl sobie nad wprowadzeniem płatków jaglanych ja ich używam jako zamiennika owsianych bo po nich jestem zapchany na 3-4 godziny, a jaglane wchodzą zdecydowanie lepiej.
Ja ich używam najczęściej na śniadanie w formie szejka i wchodzą elegancko, potestuj.
Jak faktycznie jesz bezglutenowo to pomyśl sobie nad wprowadzeniem płatków jaglanych ja ich używam jako zamiennika owsianych bo po nich jestem zapchany na 3-4 godziny, a jaglane wchodzą zdecydowanie lepiej.
Ja ich używam najczęściej na śniadanie w formie szejka i wchodzą elegancko, potestuj.
...
rion10
Być może masz racje, można potraktować trochę siatkówkę jak cardio, ale wczoraj już potrzebowałem coś innego wrzucić na ząb, czasami przychodzą takie kryzysy
Być może wypróbuje, bo coś co ma mnie zapełnić na redukcji chętnie przyjmę !
X Tydzień Redukcji
Hm...
Ładowanie w sobotę tydzień temu i trochę niedzieli, jednak trochę zaszkodziło
Ciężko wyczuć też, bo nabiło mnie trochę więc nie jest tak źle, ale nic nie ruszamy zobaczymy jak ten tydzień, czy wrócę do wagi przed ładowaniem
Muszę to sobie przemyśleć, czy nie lepiej odpuścić takie ostre ładowania i dokończyć tą redukcję do końca października, zobaczymy jak będę się czuł
Rok temu jak robiłem ładowania, to w ciągu tygodnia wracałem do wagi, lub czasem nawet spadek był, więc stąd moje zdziwienie
Ciśniemy dalej !
Cardio
Coraz dalej biegam
Poniedziałek
Pogrubiona czcionka - progress w porównaniu do poprzedniego tygodnia.
1. Siad tylni 5 x 5 / 86,5kg
2. Wl 5 x 5 / 91,5kg
3. Hantle poziom 4 x 6 / Hantle 37,5kg
4. Żołnierskie 4 x 6 / 51,5kg
5. Pompki na poręczach 4 x 6 / 22,5kg(dokładam)
6. Prostowanie z liną wyciągu 3 x 10 / 25kg
Poszło bardzo dobrze, już raczej nie będę w stanie nic dokładać, fajnie było dotrzymać takie ciężary do końca redukcji
Trochę inny po treningowy : Grillowany kurczak z patelni, ryż z curry + warzywa orientalne
Takie drobne pytanie. Czy kawy typu latte, flat white itp... Posiadają jakieś kalorie ? dlaczego pytam, bo często w weekendy teraz wybywam na motocyklu i zatrzymuję się w restauracjach, więc jedynie pozwalam sobie na kawę i zastanawiam się czy to wliczać w bilans.
Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-09-16 20:54:22
Być może masz racje, można potraktować trochę siatkówkę jak cardio, ale wczoraj już potrzebowałem coś innego wrzucić na ząb, czasami przychodzą takie kryzysy
Być może wypróbuje, bo coś co ma mnie zapełnić na redukcji chętnie przyjmę !
X Tydzień Redukcji
Hm...
Ładowanie w sobotę tydzień temu i trochę niedzieli, jednak trochę zaszkodziło
Ciężko wyczuć też, bo nabiło mnie trochę więc nie jest tak źle, ale nic nie ruszamy zobaczymy jak ten tydzień, czy wrócę do wagi przed ładowaniem
Muszę to sobie przemyśleć, czy nie lepiej odpuścić takie ostre ładowania i dokończyć tą redukcję do końca października, zobaczymy jak będę się czuł
Rok temu jak robiłem ładowania, to w ciągu tygodnia wracałem do wagi, lub czasem nawet spadek był, więc stąd moje zdziwienie
Ciśniemy dalej !
Cardio
Coraz dalej biegam
Poniedziałek
Pogrubiona czcionka - progress w porównaniu do poprzedniego tygodnia.
1. Siad tylni 5 x 5 / 86,5kg
2. Wl 5 x 5 / 91,5kg
3. Hantle poziom 4 x 6 / Hantle 37,5kg
4. Żołnierskie 4 x 6 / 51,5kg
5. Pompki na poręczach 4 x 6 / 22,5kg(dokładam)
6. Prostowanie z liną wyciągu 3 x 10 / 25kg
Poszło bardzo dobrze, już raczej nie będę w stanie nic dokładać, fajnie było dotrzymać takie ciężary do końca redukcji
Trochę inny po treningowy : Grillowany kurczak z patelni, ryż z curry + warzywa orientalne
Takie drobne pytanie. Czy kawy typu latte, flat white itp... Posiadają jakieś kalorie ? dlaczego pytam, bo często w weekendy teraz wybywam na motocyklu i zatrzymuję się w restauracjach, więc jedynie pozwalam sobie na kawę i zastanawiam się czy to wliczać w bilans.
Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-09-16 20:54:22
www.pajacyk.pl
Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Front squat
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- ...
- 109
Następny temat
