SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Wczorajsza micha

Dzisiaj jedzenie bez liczenia kcal, porobię parę fot ;)


www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Lepiej nie wrzucaj tych fot, bo od jutra wycinkę zaczynam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
To ze specjalną dedykacją...

Rano śniadanie normalnie, później już tak poleciało : kcal na pewno nie przekroczone.

+ 1h rowera.















1

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
I na koniec dnia.

1

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Siad bułgarski 3 x 5 / hantle 22,5kg
Wl 3 x 5 / 76,5kg
Wiosło 3 x 5 / hantla 50kg
Ohp 3 x 5 / 56,5kg
Wyciskanie wąsko 3 x 5 / 60kg
Uginanie stojąc 3 x 5 / 34kg

W siadzie bułgarskim regres dobrze mi zrobił, bo teraz mogę śmiało dokładać

W wyciskaniu to już limit jak patrzyłem na bloga rok temu, ale siły jeszcze jest na dokładanie 85-90kg, gdybym skończył takim wynikiem to byłbym mega zadowolony.

Wiosło się poprawiło, trochę niewygodnie wiosłować, bo talerze utrudniają.

W uginaniu stojąc, dołożę na następnym treningu,ale to już pewnie będzie koniec i tak dobrze, bo kiedyś 30kg maks 6 robiłem i trochę oszukane.

Dzisiaj off, wolne od pracy w końcu święto. Porobię parę fotek z michy wrzucę potem.

Ostanio pomyślałem, że jak miewam problemy ze snem, czy przed treningiem nie wrzucić takiego shoota.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_PUMP_Shock_Shot-opis37134.html

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Dzisiejsza Micha

Ostatni posiłek wpadł 2x, tylko mniej ryżu










www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Ehh Ty chamie jeden Co tam pizza, wole swoj ryz z brokulem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Wczoraj dzień na duży minus. Spałem może 2-4h, później problemy z żołądkiem, chyba makaron mi zaszkodził, bo wziąłem też do pracy.

Byłem jeszcze na grillu, ale wypiłem tylko herbatę nic nie było w stanie przyjąć.

Dziś waga -1kg, ale nadrabiamy. Wczoraj miał być trening, ale zrobię dziś, lepiej się czuję, może trochę ograniczę węglę żeby żołądek i jelita doszły do siebie. Zaraz przedtreningowy, kawa i jedziemy

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Dziś
Góra Hipertrofia
1. Wyciskanie na skosie pauza 4 x 6 / 72kg
2. Składanka( filmik) / hantle 20kg
3. Podciąganie neutralem 4 x 6
4. Wiosło hantla 4 x 10 / 40kg
5. Wznosy boczne + arnoldki + wyciskanie siedząc 4 x 10 / Hantle 7,5kg i hantle15kg
6. Francuz ze sztangą 5 x 10 / 30kg
7. Uginanie na modlitewniku z hantlami 5 x 10 / hantle 10kg

Dzisiaj progess tylko w składance na barki, pewnie ciężary już się mało zmienią do końca planowego cyklu, ale będę walczył. Dziś o wiele lepiej się czuję, woda + witaminy i moje jedzonko już mnie naprostowały.

Jutro wolne w pracy, zakupy z narzeczoną (uwielbiam) więc pewnie trening nóg zrobię jakoś rano, a poźniej pewnie jakaś rybka na mieście postaram się zdrowo


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-05-03 17:41:51

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Dziś
1. RDL jednonóż 3 x 8 /40kg hantla
2. Wykroki chodzone 4 x 10 / 25kg hantle
3. Wykroki w tył 4x10 / 46,5kg
4. Uginanie podudzi 4 x 10 / 32,5kg
5. Wspięcia 4x15 / 91,5kg

Dziś dzień w rozjazdach, pory czasowe posiłków dość inne, na mieście wpadła bułka ze szpinakiem, dorsz, ryż, sałatki. Miałem zdj ale chyba usunąłem przez przypadek. Ostatnie 2-3 dni to bardziej nie dojadam, problemy z żołądkiem dzisiaj jazda.

Jutro i niedziela też trochę wyjęte z życia kurs przedmałżeński, temperatura, kalendarzyk itp... W cenie mamy jakiś obiad i drożdżówki, więc śniadanie pewnie zjem bardziej obfite i dojem na wieczór.

W niedziele trochę krócej, więc niedziela do uratowania

Niech ten weekend się już kończy i wracamy na normalne tory.

Mierze pas średnio co 2-3 tygodnie, po 7 tygodniach jest bez zmian, na kaloryczności 3200 w DT i ok 2900-2800 w DNT. Lekki zarys odnośnie mojego organizmu już mam, ale podsumowanie pod koniec maja po 10 tygodniach

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

WHEY premium