SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 181047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108






I tylko tyle z wpiski. Dzisiaj wolne w pracy, ból duży więc pojechałem zrobiłem zdjęcie panoramicznie i do dentystki. Okazało się, że 7 w bardzo kiepskim stanie i zaczęła mi kanałówkę (bez znieczulenia ) ale więcej nie mogła zrobić, bo oczywiście nie refundowane... Ale jak wróciłem do domu o wiele lepiej ! ból popuścił w prawdzie nie całkiem, ale jest lepiej. Dostałem niestety antybiotyk... Dzisiaj odpuściłem ćwiczenia nie mam motywacji ani ochoty, wymęczyła mnie na tym fotelu, jutro prawdopodobnie muszę umówić wizytę prywatną i zacząć kanałowe leczenie.. Później pomyślę co z 8, ale pewnie będę musiał szybko działać, żeby ból nie powrócił. Tak to czasami jest, jak się nie chodzi długo do stomatologa... ale pewnie większość z nas tak ma. Apetyt nie dopisuję, jak widać po wadze, ciężko wchodzą mi posiłki. Jutro też wziąłem wolne, wolę nie ryzykować ze stanem zapalnym wychodzić na mróz.





Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-11-19 16:25:26

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-11-19 16:26:23

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16315
Okolice Lublina ;)
Ja wydałem już kilka tysięcy na zęby i nie, nie "złote".
Po prostu człowiek głupi i jak już zmądrzeje i odpuści strach, to dopiero bierze się zbyt późno niestety.
Osobiście nie mam 3 zębów, reszta poleczona.
Nigdy nie zrozumiem dlaczego stwórca zrobił tak, aby fundament naszej osoby czyli zęby się psuły, powinno to być inaczej skonstruowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Widzę, ze mamy kolege z lubelskiego. To tak jak i ja.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
spaiter
ronie220
No widzisz, ja nie mogę nigdy być w pełni zdrowy

endiu1987
Gdzie tak napadało ? Ja mieszkam w sumie nie daleko zakopanego, jakieś 100km ale u nas jeszcze nie ma śniegu

rion10
Zapewne tak będzie, ale wolę wyrwać lub usunąć chirurgicznie niż leczyć, bo te zęby w ogóle mi są nie potrzebne


Ja o dziwo z zębami żadnych problemów nie mam od lat. Ale dentysty boje sie jak ognia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
spaiter
ronie220

rion10
Zapewne tak będzie, ale wolę wyrwać lub usunąć chirurgicznie niż leczyć, bo te zęby w ogóle mi są nie potrzebne


Bo tak chyba jest, jeśli tylko są zdrowe to się zostawia, jak się psują to usuwa. Choć kiedyś dentysta mi powiedział, że one często się psują bo są tak usytuowane głęboko przez co słabo czyszczone. Niestety ale higiena jamy ustnej często kuleje, a nić, płyn i pasta to podstawa

Zrób z tym porządek i będziesz mieć spokój.


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2018-11-20 08:06:18

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
endriu1987
Każdy tak ma, odkładamy wszystko a później jest problem. Choć u mnie, to ta 8 popsuła 7, więc raczej nic nie mogłem zaradzić. Za dobrze byśmy mieli

ronie220
Taki chłop i się małego brzęczącego wiertełka boi ? Lepiej idź skontroluj !

rion10
Dokładnie, bardzo ciężko jest te żeby porządnie wyczyścić, więc często się psują. Lepiej usunąć i mieć spokój, bo bawić się w kanałowe.. Nie widzę sensu. Raczej nikt nie myje zębów po każdym posiłku

Panowanie jest lepiej, ta 7 chyba powoduje cały dyskomfort, ból jest umiarkowany mogę jeść, dzisiaj planuję zrobić zaległy wczorajszy trening, a nogi po prostu odpuszczę w tym tygodniu. Dużo do poprawy w górnym częściach więc nogi nie ucierpią. Za tydzień mam umówioną wizytę prywatną na dokończenie leczenia kanałowego 7, więc troszkę jeszcze pocierpię, dzisiaj niby urlop ale mam taką pracę, że mogę zdalnie pracować więc mnie molestują Od rana dzwonie do KRK na Montelupich tam podobno jest klinika stomatologiczna-chirurgiczna, ale cały czas zajęte !

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
No tak jak zadbasz o to to będziesz mieć spokój na długo, a wbrew pozorom taki bolący ząb dużo namiesza w planach bo raczej nie ma się ochoty na jedzenie jak boli ząb, a tym bardziej trenowanie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Poniedziałek

1. Wl 3 x 5 / 89,5kg
2. Hantle skos 2 x 5 1 x 3 / 40kg
3. Podciąganie 3 x 5 / 5kg
4. Wiosło hantlą 3 x 5 / 52,5kg
5. Żołnierskie 3 x 5 / 56,5kg
6A. Uginanie ze sztangą siłowo 3 x 6 / 39,5kg
6B. Dipsy 3 x 6 /20kg (podbijam)

Ciężki trening, mocno odczułem skutki nie dojadania i ogólnego wyczerpania. Skos ostania seria na 3 pow... Wiosło niby dobrze, ale prawa ręka ostatnia seria 3 pow, muszę coś wymyślić z paskami, bo uchwyt się wyślizguję. Reszta w miarę poszła, ale ten tydzień muszę dojść do siebie.

Udało się dodzwonić do KRK, jutro jadę zobaczymy co powie stomatolog na temat 8 Niestety o 5:30 muszę już wyjechać, więc później pewnie będzie mocno burczało, bo nie wiadomo kiedy wyjdę

Z techniki nie jestem zadowolony, prawa ręka ucieka i nie dopinałem do samej góry ale... Ważne, że udało się wykrzesać cokolwiek.




Jakaś żyłka jest Ale spróbuje kiedyś w innym świetle, więcej detali wtedy.





Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-11-20 17:45:24

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Po wiosle plecy sie nie odzywają? Bo ciezar już solidny.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Nie no żyła jest to +10 do szacunku na dzielni idzie dobrze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

WHEY premium