SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 194 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27728
Spaiter mam pytanko "Wyciskanie hantli poziom 3 x 5 / Hantle 40kg" robisz hantlami 2x20kg czy 2x40kg. Jak 2x40 to czy możesz wrzucić film jak zarzucasz taki ciężar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W zolnierskim masz juz ladny ciezar. Jak dojdziesz do 70kg to juz a ogole bedzie bajka.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No z tym urozmaicaniem różnie bywa bo faktycznie czasem to pochłania dużo czasu, ale ja już mam metodę aby robić coś co samo się robi. Żeberka marynuję 2 dni a później w piekarniku same się robią, czasem do mięsa jakieś warzywa, ryż na szybko i wchodzi, a jak już zupełnie nie mam czasu to jakieś szejki wjeżdżają

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Moim sposobem na urozmaicenie jest jedzenie na mieście Czasem 3 posiłki w ciagu dnia, w 3 różnych miejscach

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
zabiel79
Hantle 2x40kg. Pewnie, nagram Ci w poniedziałek jak będę robił

rion10
Jakie szejki robisz ? nigdy się nie mogłem do nich przekonać, zawsze wchodziła sama odżywka. Ciężko zrobić szejka, który będzie robił za pełnowartościowy posiłek, chyba, że się mylę.

ronie220
Kto bogatemu zabroni... U mnie weekend to tylko takie huśtawki, bo w tygodniu mam stały rytm i nie potrzebuję nic kombinować. Co do żołnierskiego, barki zawsze były moją mocną stroną więc tutaj nie odpuszczam, jedyny dyskomfort to plecy bo nacisk z góry jest dość duży. 70kg to byłby już pokaźny wynik, ale będziemy walczyć

Wtorek
Pull siła

1. Martwy lekko 4 x 6 / 76,5kg
2. Podciąganie podchwytem 3 x 5 / 15kg (dokładam)
3. Wiosło hantla 3 x 5 / 52,5kg (dokładam)
4. Face pull 4 x 12 / 12,5kg (dokładam)
5. Uginanie sztanga stojac 3 x 6 / 36,5kg
6. Młotki hantlami 3 x 8 / Hantle 15kg
7. Allachy 4 x 10 / 35kg

Przyjąłem inna taktykę na wiosłowanie. Zaczynam od słabszej ręki i dzisiaj chyba oglądnąłem ze 5x razy jak ronie220 pokazywał jak wiązać paski i poszło bardzo dobrze ! Hantla już nie wyślizgiwała się z ręki i mogłem spokojnie wiosłować, więc za tydzień atakuje 55kg W ogóle nie wiem skąd dzisiaj taka lekkość w tym treningu, miałem wrażenie jak bym podnosił wszystko o 10kg lżejsze

Rewolucja w misce po prawie pół roku !!!!

Białko: 200g ( bez zmian )
Węgle: 400g( + 50g )
Tłuszcze: 80g ( bez zmian )

W DNT węgle do 350g. Długo był progres na starej kaloryce, z czego jestem mega zadowolony bo jedzenia było jak dla mnie dużo. 3000Kcal to jest wystarczająca ilość żeby nie chodzić głodnym. Teraz pewnie dam pól woreczku ryżu więcej, najlepiej mi nim dobić węgle. Nie trzeba jeść jak świnia żeby rosnąć, bo od początku masy pas wzrósł tylko o 2cm!

Bicek coraz lepszy






Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-04-02 20:37:06

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Lapa solidnie wygląda. Do wakacji będzie igla.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ronie no pewnie ale jak chcesz mniej więcej choćby znać makro posiłków to na mieście ciężko

No łapa solidnie wygląda.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dzięki Panowie za pozytywne komentarze, takie opinie motywują jeszcze bardziej Czyli plan z priorytetem na łapy sprawdza się bardzo dobrze. Staż też robi swoje, bo trzeba dobrze wyczuć mięśnie a nie machać bezmyślnie tylko przedramionami...

Czwartek
Push hiper

1. Wykroki z hantlami chodzone 4 x 10 / Hantle 20kg
2. Front squat z podwójnym dnem 4 x 8 / 36,5kg
3. Sztangielki skos 4 x 8 / Hantle 35kg
4. Rozpiętki skos 4 x 10 + rozpiętki poziom 4 x 10 / Hantle 12,5kg
5. Wznosy boczne siedząc 4 x 10 + arnoldki 4 x 10 /wznosy talerze 5kg / arnol. Hantle 12,5kg
6. Francuz z hantlami leżąc 4 x 8 / Hantle 15kg
7. Prostowanie z lina 4 x 10 / 22,5kg

Poszło dobrze Nie ma co się rozpisywać, już wkrada się monotonia więc nie długo pewnie zmiana.

Jutro troszkę załatwień. Rano do dentystki na kontrole i do lekarza, bo jakaś wysypka mi wyskoczyła na plecach, prawdopodobnie po ciepłych źródłach. Później mam jazdy. Gdzieś muszę jeszcze zrobić trening W sobotę mama ma imieniny więc wiele do ogarnięcia jeszcze, w ogóle ten tydzień mega zabiegany, czekam na niedziele !



Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-04-04 21:22:16

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-04-04 21:22:35

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
rion10
Ronie no pewnie ale jak chcesz mniej więcej choćby znać makro posiłków to na mieście ciężko

No łapa solidnie wygląda.


Narazie nie zwracam uwagi na makro. Czysta autoregulacja.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No i gitara, że Ci się tak udaje ja jednak muszę od czasu do czasu skontrolować ile jem bo na dłuższy czas na spontanie nie lecę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

WHEY premium