SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dziś miały być lekko nogi, bo jutro weselicho, ale musiałem jechać do babci do szpitala. Ten tydzień trochę rozbity niestety, ale nadrobimy w następnym, bo żarty się skończyły

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dziś wracam po rozbitych dniach, po weselu

Ogólnie, jakiegoś obżarstwa nie było normalne dania, troszkę za dużo %%, ale naładowałem akumulatory na przynajmniej 2-2,5 miesiąca bo w sierpniu znowu wesele

Dziś zrobiłem trening, chociaż kiepsko spałem ale poszło, troszkę zaniżone ciężary.

Trening to klasyk, czyli FBW, zobaczymy jak na mnie podziała, ale myślę, że będzie ok bo mój organizm lubi proste i ciężkie treningi.

Dziś
Bułgarski przysiad 4 x 6
Wl 4 x 6
Wiosło 4 x 6
Wyciskanie hantli 4 x 8
Francuskie leżąc 4 x 10
Uginanie sztangi 4 x 10
Allachy 4 x 15

Trening poszedł dobrze, walnąłem shoota na pobudzenie i jest ok Nagrałem parę filmików.

Jutro wrzucę wagę i pas i to będa cm startowe do REDUKCJI













Przy francuskim mam wrażenie, że ręce powinienem bardziej trzymać do pionu w pozycji wyjściowej.

Allachy weszły bardzo dobrze, zrobiłem po 12 pow, bo już tak piekło

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
To teraz musisz sie przyłożyć. Jutro zerknę na filmy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Oczywiście, że się przyłożę, koniec z cheat dayem w niedziele, muszę tak wytrzymać !

AKTUALNE MAKRO

DT:
B: 200g
W: 350g
T: 80-90g

DNT:
B: 200g
W: 250g ( -100g)
T: 80-90g

Czyli ok -100g WW jak na masie

Waga na czczo: 84,3kg
Pas: 89cm


Ciśniemy !





Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-05-29 18:08:25

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-05-29 18:08:52

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-05-29 18:09:06

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-05-29 18:09:28

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Do techniki zastrzeżeń nie mam. Jedynie we francuzie możesz dociągnąc ramiona do pionu, ale o tym już wiesz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dziś
Podciąganie 3 x 5
Wykroki 4 x 10
Skos hantle 4 x 10
Żołnierskie 4 x 10
Uginanie supinacja 4 x 12
Wycisk wąsko 4 x 12
Unoszenie nóg na ławce 4 x 12

Dzisiaj ogólnie, spałem, obudziłem się ok 4-5, czyli 1-2h przed budzikiem, ale cały dzień chodziłem ospały ! Chyba, za dużo ziół + waleriana wpadło przed snem i nie mogłem dojść do siebie. Przed treningiem shoocik, narazie używam póki normalnie nie wypocznę przez sen.

Trening ładnie mnie wypompował, koszulka tak mokra, że tylko proszku dać wody nie trzeba

Parę filmików:










Drążek u mnie najsłabiej wychodzi, może po redukcji coś wymyślimy, abym śmiało mógł się podciągnąć w serii 10x.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Myślę, ze spadek wagi sam z siebie poprawi wyniki w podciaganiu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Dziś off, micha + makro






















Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-05-31 20:20:14

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wydaje mi się, że te hantle na skosie trochę za szeroko prowadzisz. Dałbym łokcie trochę bliżej tułowia, żeby oszczędzać barki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jak tam ze snem?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

WHEY premium