SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT nwpassage

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 167650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Dobierz sobie tak jak Ci się wydaje - a ja postaram Ci się podpowiedzieć jak bym ewentualnie je poukładał lub co zmienił. na bank wyjdzie fajny trening.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81408
Postaram się w następnym tygodniu już tym zająć :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81408
03/ 01/ 2019 czwartek
Dół + barki
________________


Ergometr 1000m
Rozciąganie mobilne

Monster walk
3x max
RDL hantlami plus guma
16x15/ 20x10/ 20x9/ 20x9/ 16x10
Dwugłowy hammer
5x12/ 7.5x9/ 7.5x9/ 7.5x7/ 5x10
Zakroki
9x12/ 9x12/ 9x12

OHP
10x15/ 17.5x7/ 17.5x6/ 17.5x6/ 10x10
Wznosy bokiem
7x10/ 7x10/ 7x10
Facepull
20x12/ 25x12/ 25x12/ 25x12

Zwisy z nogami równolegle do podłoża
3xmax

Miały być jeszcze rotatory, wiedziałam że się z czasem nie wyrobie więc odłożyłam na kolejny raz. Dwugłowy słaby, dwano nie robiłam tego hammera. Reszta ćwiczeń ok, w OHP nawet drobny z skok z 15 na 17.5.

DIETA
_______________


Śniadanie: jajecznica na oleju kokosowym z gotowanym ryżem, suszony pomidor w oleju, kulki mozarelli, sałata
Po treningu: ryż, warzywa i kurczak plus Tortex
Obiad: makaron, podsmażone mielone wołowe z cebulą, marchew z groszkiem na gęsto, ser żółty
Kolacja: serek wiejski, bułki x2, szynka, ogórek, mandarynki
××× w międzyczasie: trochę daktyli, 6x(?) galaretki w czekoladzie






Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2019-01-03 21:56:15

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
Widze słodkosci sobie nie odmawiasz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81408
Póki co nie liczę nic, nie przejadam się, ale też nie odmawiam specjalnie. Widać forma w gorszym stanie przez cukier, ale nie spieszy się. Zima jest trzeba mieć co nieco na sobie co by nie zmarznąć ;) Od końcówki stycznia/początek lutego odnowie przyjaźń z wagą kuchenną
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
O! A ja od lutego planuje wdrożyć porządny trening na siłowni (chociaż 1/tydz) i uskutecznić jakąś mini redukcję. Będziemy razem zaczynać plan „naprawczy”
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81408
Invi - w końcu to jeszcze masa u mnie albo dopiero co, bo w końcu waga ruszyła i jest z 58.5kg. Choć przyznam, że już się redukcji nie mogę doczekać. Wolę się mniej zalaną ;) Pewnie jakościowo lepsza masa byłaby po całkiem czystej misce. Teraz nieco inne sprawy mają pierwszeństwo, proza życia także:) Na wszystko przyjdzie czas

05/01/2019 sobota

Póki co kolejny - już drugi dzień nietreningowy. Wrzucam tylko zdjęcia dzisiejszych talerzy. Była jeszcze Milka Oreo i jedna bułka gratis na kolację. Coś o owocach zapomniałam, zwykle wpada teraz z jeden banan i mandarynki na które non stop mam ochotę :) Szczególnie smakują te obłędnie słodkie Jutrzejszy trening również pod znakiem zapytania :( logistycznie chyba nie dam rady i dopiero w poniedziałek - zacznę tydzień od nóg











Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2019-01-05 23:02:03
2

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
Póki co kolejny - już drugi dzień nietreningowy.

Już to było jakby był 10 dzień, tak to bez przesady

Zdjęcia bardzo apetyczne
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
I jak tam North, cos myslisz o planie? Bo moze cos bym zgapila od Ciebie chociaz Ty masz az 4 dt, wiec wieksze pole manewru. A jakie plany z dieta, dalej kcal bez zmian, czy tu tez jakies nowosci?


Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2019-01-08 18:42:44
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie. Jak to poprawnie zrobić?

Następny temat

Jak się pozbyć mięśni ?

electro
Polecane artykuły