SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jemy/nie jemy ze spamem jedziemy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3513590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14716 Napisanych postów 31298 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 211958
tomaszS
Dźwigną to ktoś?

150 nie widziałem ale tam koło 100-120 widziałem wiosłowanie hantla w opadzie robili

omerta 2

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14716 Napisanych postów 31298 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 211958
Jakieś nowe głupoty wjechały do mnie do lidla
Trochę dużo węgli ale jakoś to upcham w diecie Haha
Opakowanie 45g
B9.1 T4.5 W20.6 w tym cukier 17.6
165 Kcl / smak kakao/ pomarancz

Dorzucę 1/3 opakowania do serka ziarnistego z bananem i orzechami . Zawsze jakiś nowy smak urozmaici trochę przekąskę







Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-08 12:45:50
2

omerta 2

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108355 Napisanych postów 381276 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720110
To ja swoje kulki pokarze z dzisiaj

4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14716 Napisanych postów 31298 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 211958
Hahah to jest to !!

omerta 2

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 3983 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51950
Łodziak zawsze na propsie :)
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108355 Napisanych postów 381276 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720110
Witam serdecznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14716 Napisanych postów 31298 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 211958
Siemanko .
Czuć ochłodzenie lekki , odrazu się śpi inaczej .
Te dodatkowe 30-45 min
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
Hej.
Moja Żoneczka poszła do fryzjera, co dla mnie oznacza.... kilka godzin na kolarzówce!
Poniżej 120 km (ok 4h) nie wracam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14716 Napisanych postów 31298 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 211958
No to ładnie lecisz . 120 km to już sporo .
Ja coś dziś zle wszedłem w dzień . Godzina 9 a się czuje jakbym cegła w głowę dostał .
Nogi mnie bolą , kolana bolą , plecy bolą , czuje się jakiś nie swój . A wczoraj miałem dzień off, zero ciężarów . Wiec coś mi się tu nie podoba . Zero motywacji do treningu . Za oknem deszcz napierdziela... i niech ktoś mi powie , ze upały są nie fajne . Dzisiaj to jest dramat, a nie

omerta 2

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 330 Napisanych postów 3392 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 128135
U mnie od rana 26 st w cieniu, w nocy wcale nie było chłodniej. I w dodatku duchota taka, że nie ma czym oddychać. Wczoraj w cieniu było 37 st Też mi się źle ćwiczy, mam tętno jakieś z kosmosu zupełnie.
Na szkolenie z psem miałam dzisiaj jechać ale chyba odpuścimy bo się ugotujemy. Denerwują mnie te upały, psują mi cały "styl życia".
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Twardo do celu

Następny temat

Początek redukcji,pytania-IF,trening

electro
Polecane artykuły