SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jemy/nie jemy ze spamem jedziemy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2979852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Hejka!
Dopiero wstałam Teraz czekam aż mi mąż śniadanko zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Nanit gdzieś Ty się podziewała . Do spamu nie zaglądasz

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Już myślałem , ze znów jakaś bombe wykopali i tym razem nie dałaś się namówić na ewakuacje

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Lipton dwa w jednym też może być :)
Nanit brakowało Cię tu Jak się miewasz?
Mesja oby ciśnienie na dobre się unormowało za młody na leki jesteś - btw dużo Ci już poszło do tej pory na redu ?

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Rano Ciśnienie spoko , ale z czasem coraz gorzej . Im później tym wyższe . Funkcjonowanie bez kawy itd to porażka 4 dzień bez stymulantów i żyć się nie chce Haha .
Czy dużo poszło w kg czy w cm Haha ? Wystartowałem z wagi 96z przed świetami było 91.8. Teraz nawet jie staje na wagę . Bo trening tylko taki żeby zrobić be zajmiecie cardio czy interwałów . Z jedzeniem tez lecę ładnie . Wiec jestem w punkcie wyjścia Haha nastawiam się na wyższe obroty od poniedziałku . Po weekendzie majowym dużo osób startuje z redu zawsze będzie raźniej
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
North jestem cały czas tylko jakoś tak wyszło, że się mało odzywam Ale czytam na bieżąco i śledzę kilka osób
Dieta cały czas, treningi trochę kuleją bo doba jakaś za krótka, robię kurs z psychodietetyki, ogólnie dobrze jest

Mesja ale jak to bez kawy? Tak się da? Kocham kawę <3 Na szczęście (a może i nie bo ja mam raczej niskie) to ona mi na ciśnienie nie wpływa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
mesja1905
Rano Ciśnienie spoko , ale z czasem coraz gorzej . Im później tym wyższe . Funkcjonowanie bez kawy itd to porażka 4 dzień bez stymulantów i żyć się nie chce Haha .
Czy dużo poszło w kg czy w cm Haha ? Wystartowałem z wagi 96z przed świetami było 91.8. Teraz nawet jie staje na wagę . Bo trening tylko taki żeby zrobić be zajmiecie cardio czy interwałów . Z jedzeniem tez lecę ładnie . Wiec jestem w punkcie wyjścia Haha nastawiam się na wyższe obroty od poniedziałku . Po weekendzie majowym dużo osób startuje z redu zawsze będzie raźniej


To na plaże zdążysz z formą. Ja tam się zastanawiam czy wejść na bilans zerowy, czy na redukcje, bo masy za dużo przyszło w kwietniu i tuczyć się już nie chcę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Nanit jest ciężko , ale jakoś się staram .
LiptonS forma ma być szczytowa na sierpień , czasu mam . Całkiem w lesie nie jestem
Ale chcą tak dociąć fest w tym roku

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Mesja- świetnie, że tak się trzymasz w postanowieniu. Ładne spadki, do sierpnia przy takim nastawieniu będzie już kosa ;)
Nie zazdraszczam dni bez kawy. Ja ostatnio dwie dziennie popijam, ale mega mocne w małych filiżankach co by od razu po pierwszych dwóch łykach była moc.

Nanit - mnie też niedawno życie przeganiało, trudno się czasem temu oprzeć. Ciekawie brzmi nazwa szkolenia, pewnie zaburzenia będziecie przerabiać, podpowiesz co jeszcze w temacie? Gdzieś się wybierasz na nie czy stacjonarnie?

Lipton- przyznaje, że mam sporo do nadrobienia w Twoim dzienniku Na moje zero będzie dobrym wyjściem, pewnie sporo wody zejdzie, a to już objawi się lepszym samopoczuciem :)


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2019-05-01 19:28:49

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
North patrz jak się trzymam Hahah

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Twardo do celu

Następny temat

Początek redukcji,pytania-IF,trening

WHEY premium