SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jemy/nie jemy ze spamem jedziemy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2982673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2583 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78322
Cześć!
Pogoda piękna, choć mnie od ponad tygodnia jakaś choroba trzyma.
Poza tym stresu masa, jak nie zdrowie to robota, jak nie robota to problemy innej natury...
Ech..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12179 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627496
Bo w życiu tak falami lepsze i gorsze okresy się ma. Wpadłeś w dołek, zaraz zacznie się faza wyjścia z dołka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Zgadza się, u mnie przesrane też szkoda, że dołków chyba jednak więcej albo ja jestem pesymistą.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2583 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78322
Patik, faktycznie.
Jakiś taki dołek
Jednak nie pierwszy, nie ostatni.
Pewnie jest wszystko w porządku, jednak coś psychika szwankuje, jakąś deprecha zbyt często łapie

I tak BTW ta endokrynolog mnie trochę postraszyła.
Oby nie miała racji, a urolog wszystkiemu zaprzeczył


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2023-09-11 17:12:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Ja też w ostatnim czasie jakiś dołek mam a raczej chyba depresję.. niektóre dni to takie zje*bane mam ze szok .. fakt teraz pogoda fajna ale tak ponoć ma być tylko do środy chyba

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Witam wstajemy !!!!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Chyba wyczuwamy jesien niestety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12179 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627496
Jaka jesień? W Trójmieście ponad 30 stopni kolejny dzień.... Chociaż poranki zimne.
Tomasz - mi endokrynolog po zobaczeniu jednego wyniku z podwyższoną prolaktyną powiedziała, ze to guz mózgu... Było to 20 lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
Chyba wyczuwamy jesien niestety


U mnie też ponad 30 stopni. poprostu ostatnio w życiu się niezbyt układa.. i kilka innych rzeczy do tego sie łączy i dołek gotowy .. choć fakt jak słońce jest to lepiej sie czuję ale w ostatnich dniach nawet słońce nie pomaga . Po przerwie wróciłem do treningów ( wkońcu) mam nadzieję ze się wkręce jak przed czasów gdy zachorowałem.. ehh wtedy to bylo Życie zupełnie inna świadomość gdy człowiek jest w pełni zdrowy i sprawny ..
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Witam serdecznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Twardo do celu

Następny temat

Początek redukcji,pytania-IF,trening

WHEY premium