SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jemy/nie jemy ze spamem jedziemy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2982641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1925 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9168
.


Zmieniony przez - zjem.cie w dniu 2016-01-24 14:20:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 4542 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25259
Obiad zjedzony odczekam,niech sie ułoży i biore sie za ciastki trzeba tłuszcze podbic

Blog kulinarny - serdecznie Zapraszam
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Kendi_na_Bombie,w_Kuchni_:_-t1095480-s9.html#post5

Jedz jak Król,żyj jak Król ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Dobre sie skonczylo wiec ja znowu jajka z majonezem light
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
siemka wszystkim oraz tym których jeszcze wgl nie witałem mam pytanko, wiem ze dział doping tutaj jest na cenzurowanym ale pytanie tylko o zasady które musze spełnić z innego konta zeby tam założyć temat jak by ktoś mógł pomóc jeśli chodzi o wiek rejestracje wszystko jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Baw się wariacie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Muuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
HoryKrzyk
siemka wszystkim oraz tym których jeszcze wgl nie witałem mam pytanko, wiem ze dział doping tutaj jest na cenzurowanym ale pytanie tylko o zasady które musze spełnić z innego konta zeby tam założyć temat jak by ktoś mógł pomóc jeśli chodzi o wiek rejestracje wszystko jest


koniecznie 18lat.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
f***. Mialobyczdjecie ale ten internet mobilny ssie :x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
gienus12
HoryKrzyk
siemka wszystkim oraz tym których jeszcze wgl nie witałem mam pytanko, wiem ze dział doping tutaj jest na cenzurowanym ale pytanie tylko o zasady które musze spełnić z innego konta zeby tam założyć temat jak by ktoś mógł pomóc jeśli chodzi o wiek rejestracje wszystko jest


koniecznie 18lat.

to wiem mam wszystko tylko nie wiem czy nie musi byc kilka dni na forum zarejestrowany czy cus albo iles postów zepy założyc temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 4542 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25259
Ankieta kolega najpierw a potem zakładasz temat ,bez ankiety na starcie cie pocisna

Blog kulinarny - serdecznie Zapraszam
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Kendi_na_Bombie,w_Kuchni_:_-t1095480-s9.html#post5

Jedz jak Król,żyj jak Król ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Twardo do celu

Następny temat

Początek redukcji,pytania-IF,trening

WHEY premium