SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jemy/nie jemy ze spamem jedziemy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2992427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Aaa tam dzisiaj nawet mnie nie pokusisz tym czyżby cheet meal ?

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Bardziej nazwałbym to weekend majowy Hahaha

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Po tym będzie moc na treningu w UK zdaje się nie macie majówki? Czyżby jakiś bank holiday?

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W poniedziałek bank !!

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Siema wszystkim .......

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Do sierpnia kawał czasu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Siemanko . Otóż to , wiec można słać spokojnie

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Spać *

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
northwestpassage


Nanit - mnie też niedawno życie przeganiało, trudno się czasem temu oprzeć. Ciekawie brzmi nazwa szkolenia, pewnie zaburzenia będziecie przerabiać, podpowiesz co jeszcze w temacie? Gdzieś się wybierasz na nie czy stacjonarnie?


Ja mam od dłuższego czasu tak, że wiecznie dieta i a zamiast chudnąć to tyję. Bo kilka dni jest dobrze (a nie schodzę nisko z kaloriami) a potem kilka dni jest masakra. W dodatku się wkurzam, zajadam to wkurzenie, wkurzam się, że się obżeram i tak w kółko. Zapisałam się więc na 6 tygodniowy kurs u Magdaleny Hajkiewicz on jest online, ale jeszcze w czerwcu jest stacjonarnie w Szczecinie i też idę. Bałam się, że to będzie takie pitolenie o niczym typu "pokochaj siebie" "możesz schudnąć!" itp, ale okazuje się że to cholernie praktyczny kurs. I chyba taki co najwięcej zmienił w mojej "diecie". Od prawie 6 tygodni nie miałam żadnych napadów mimo, że święta były. Człowiek rozpoznaje problem, dochodzi czemu tak ma, zmienia nawyk (wszystko dostosowujesz do siebie bo każdy ma swoje tempo wprowadzania zmian) i do przodu. Jak ktoś ma jakiekolwiek zaburzenia odżywiania to bardzo polecam, bo chyba najlepiej wydana kasa na szkolenia w moim życiu (a trochę tego było). Nie wiem czy będzie następna edycja, ale technicznie to bardzo fanie zorganizowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Dzień dobry w deszczowy poranek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Twardo do celu

Następny temat

Początek redukcji,pytania-IF,trening

WHEY premium