SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jemy/nie jemy ze spamem jedziemy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2993212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja pier.dole, czegos takiego nigdy nie mialem, odpukac. najdluzej mialem opoznienie 50 minut i juz koorwami rzucalem na lewo i prawo, a co dopiero caly dzien

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
najpierw opóźnienie , a po ponad 3 h lot odwołany
no to nas z lotnika wywalili , znowu odprawa bo już nas odprawili ae swojego kraju to musieli nas znowu przyjąć ,później bagaże odbiór i przed lotnisko wypad

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nawet nie potrafie tego skomentowac padaka po calosci, mozna sie zrazic

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
czellista
ja pier.dole, czegos takiego nigdy nie mialem, odpukac. najdluzej mialem opoznienie 50 minut i juz koorwami rzucalem na lewo i prawo, a co dopiero caly dzien


no ale plus jedyny to czekamy na odszkodowanie od linii tunezyjskich bo zawsze powyżej 3 h należy ci się odszkodowanie jak się spóźni samolot ,wstępnie mamy dostać po 520 euro na osobę , czyli jak z zoną nam po tyle dadzą to wyjazd wyjdzie praktycznie za darmo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no to elegancko. ciekawe ile potrwa caly proces zwrotu. a z tego co ja sie orientuje to juz po 2h przysluguje Ci odszkodowanie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wiesz co nie wiem , składaliśmy przez jakąś stronkę i tam było że powyżej 3
może jakies grosze by dali za 2 h nie wiem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dzisiaj robiac odprawe z ryanairem mialem wlasnie takie info, ze juz od 2h. z reszta, co za roznica hehe, wazne zeby kaska sie zgadzala

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
A no pewnie że tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zawijam spać do jutra Panie i panowie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a co my gorsi ze panowie juz z malej?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Twardo do celu

Następny temat

Początek redukcji,pytania-IF,trening

WHEY premium