SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabijanie kalorii, śmieciowe jedzenie; ile czasu nie jeść po trenigu?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 258
Witam Wszystkich ;) Zacząłem właśnie swoją przygodę z IF i mam pewien problem. Otóż w sobotę i niedzielę będę poza domem i nie będę miał możliwości zjedzenia porządnego zdrowego jedzonka. Więc wpadłem na pomysł aby nabić kalorii ( moje zapotrzebowanie około 2100) śmieciowym żarciem, bo ciężko o inną opcję. Z tych posiłków wyciągnę te 2100 kcal, jedynie makrosy mogą się nie zgadzać, bo pewnie będzie przewaga węgli i tłuszczy. Jeśli macie inny pomysł to podajcie.

Mam jeszcze jedno pytanie związane z treningiem. Ćwiczenia kończę o godzinie około 10/11 po czym około 2 godziny nie jem. Będzie to miało wpływ na spalanie tłuszczu, czy lepiej zjeść zaraz po treningu, żeby nie tracić mięśni?

Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94345 Napisanych postów 364286 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668667
daj więcej danych o sobie,nie jedzenie po treningu przez 2 godziny nie jest dobry rozwiązaniem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 258
Mam 20 lat, ćwicze 3 razy w tyg siłowo, bez aerobów na razie, jak zrobi się trochę cieplej to na pewno się pojawią. Ważę około 84/85 kg. Mam 180 cm wzrostu. Po za siłownią mam mało ruchu, bo studiuje zaocznie a aktualnie nie pracuje, więc więc większość czasu siedzę w domu. Dietę ułożyłem sobie sam i się jej trzymam. Makro: około 260/270 WW, 50 T, 160/170 B. Z supli biorę jedynie białko ale tylko 40g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
lodzianin1
daj więcej danych o sobie,nie jedzenie po treningu przez 2 godziny nie jest dobry rozwiązaniem

tez mnie to zastanawia
jedna na 10 osób wyskakuje - niestety - z takim pomysłem,ale ten pomysł nie ma potwierdzenia w badaniach tylko teoretyzowanie
co będzie gdy

a niestety opóźnienie regeneracji[tj.posiłków] licząc na znakomity efekty dzięki GH nie ma przełożenia w wynikach [i na pewno w badaniach, bo takich po prostu nie ma]

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 258
Czyli Panowie, rozumiem, żeby jeść po treningu możliwie jak najszybciej? I co z tym śmieciowym żarciem? Da rade 2 dni tak objechać na tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
da radę
staraj się jeść 'pod' zapotrzebowanie,nie na opór i nie powinno byc tragedii

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]aklord/Szybka redukcja, pierwszy IF:)

Następny temat

Potrzebuje małej pomocy.

WHEY premium