SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87704

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
jeszcze niech zejdzie troszkę chociaż już prawie nie ma z czego :D

to te 6-7 kg zejdzie
woda wiadomo to najważniejsze 3-4 litrów nawet
glikogen 1-2 kg
jelita i tu można z 1-2 kg i masz

teraz tylko umiejętnie zmanipulować tym wszystkim :D a to nie łatwe
Najlepsza byłaby diureza kroplówkowa
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Głównie postawimy na zabawę z wodą, bo tu można zyskać najwięcej. z jelit też myślę ze 2kg wyrzucimy, bo tu też pójdzie gruba artyleria
Cudotwórcą nie jestem, więc mówię Marianowi prosto z mostu że obiecać mu nie mogę że się uda. Jednak doświadczenie jakieś mam, i na sobie i na innych. Będę robił co mogę
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Czyli ogólnie będzie piekło! Interpretacja dowolna

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Ja tez moge obiecac ze z siebie dam wszystko) na pewno bedzie ciezko ale jak przemek mowi do zrobienia:) wyjde plaski jak deska ale grubt zeby sie zmiescic;)ale ogolnie juz jest dosyc ciezko a teraz po nogach zdycham;d
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
18.09.2015 Nogi


1.Siady na suwnicy shmita 7x10-6 +regres
2.Wyciskanie na suwnicy 6x120-10
3.wykroki chodzone 4s
4. wyprosty 4x15
5.dwójki na maszynie do prostowników 4x15
6.uginanie w siadzie 5x12

łydki wspiecia na placxe z cieżarem kilka serii

35mi aero

Wczoraj ogolnie od rano zero mocy alemoze dlatego ze to już 5 dzien treningowy pod rząd, Już miałem te nogi zrobic popołudniu ale jednak sie zmobilizowalem i zrobiłemwedług planu z rana.

Czwórki mocno i dwójki lekko bo ostatnio we wtorek było na odwrót.

Plus taki że jak już zacząłem cwiczyc to było z góry, co cwiczenie to lepiej, no ale po treingi i aero już zmęczenie mega dopadło, nogi tak przetyrane ze do konca dnia się mi ciezko po schodach chodziło.


Siady konczyłem na 170kg, suwnica nie wiem ile kg, to taka mszyna ala suwnica do wymychania.
Wykroki chodzone robiłem pierwszy raz bo pierwszy raz miałem do tego warunki I weszło git.
A potem to już kosmetyka ;d


Micha bez zmian, suple bez zmian.

Z takich ciekawostek to ogoliłem nogi;d żeby powoli skórę przyzwyczajac i mnie tak wysypało jak nigdy w zyciu masakra, a co za tym idzie sporo podpuchłem wodą i skóra się zrobiła grubsza. A żeby tego było mało to wczoraj pierwszy raz od sopotu poszedłem na solke;dBo jest u mnie na siłce, a to niby jakieś najnowocześniejsze lapy więc wziałem tylko 8min, ale kvrwa spiekło mnie na czerwono i jeszcze bardziej wody podeszło;d Ale tym się nie ma co martwic bo 2-3 dni i zejdzie, gorzej z tym ogleniem ale może teraz co kolejny raz to bedzie lepij.


Dziś DNT ide tylko do pracy od 9 do 18 a jutro wolne w pracy u siebie montuje klate i plecy
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Panowie i Panie poleccie jakas fajna wage lazienkowa za przystepna cene;) bo teraz musze miec kontrole nad tym a mojej starej wadze nie ufam:d
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
zaj**iscie sucho jest Mario, filmiki sie elegancko ogląda
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16561
a ja sie goliles?

jak miales podraznienia po goleniu to pojscie na solar nie było najlepszym rozwiazaniem :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3233 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17300
A jaki masz limit bo przeoczylem ? Ja z 84 w dwa dni zbijalem do 77
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Gienus12 przygotowania do sezonu

Następny temat

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

Shoty
Polecane artykuły