SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Dla mnie jeszcze jest sporo czasu do Sopotu, ja zyje z dnia na dzien i ogolnie nie lubię sie prosić, chyba rozumiesz ale szalona jestem wiec moze uda mo sie was zaskoczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609939
jak bedziesz w piatek/sobote widziec na połzywego człowieka to pewno bede ja;d bo w sobote wieczorem jak juz pożre to pewno bede inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Na redukcji to wszystko smakuje - aby dużo bylo :D

Na końcówce przed zawodami w szczegolnosci ;)

Marian - cala przyjemnosc po naszej stronie. Mam nadzieje ze poczujesz roznice z tymi bolami. Tesc poczul po kilku dawkach join fixa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609939
tez mam taka nadzieje relacje beda na bierzaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian mega progress zrobiłeś! dawno cie nie śledziłem, ale jak odpaliłem 26 strone to na prawdę kosa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609939
dzieki Dawid



cos z dzisiejszego pozowania, filmik tez mam ale nie daje, mam tak że dane pozy robe dobrze a raz na iles zdarzy sie ze hvujowo ja robie i boje sie troche o to pozwowanie, ale teraz codziennie je cwicze, zostały jeszcze 2 tyg to myśle ze cos podciągne
filmik juz został skorygowany więc od jutra wdrazam wskazówki









p.s wczoraj ogoliłem nogi, klate i brzuch i wysmarowałem się balsamem, a dzis nogi jakby bardziej podlane wodą, Pytałem Przemka to mówił mi że dlatego ze ogolone, skóra podrażniona i naciągła troche wody i to by miało sens, troche lipa ;d

Ale do sedna bo tez mam tendencje że po goleniu lubia wyskoczyc mi jakies chrosty czy pryszcze czym sie smarujecie po goleniu ale tez zeby to wody nie pociagło? bo pewno kremy np nivea itp odpadają? bo to tłust to czasem woda tez moze podejsc pewno
cośspecjalnego kupic po golenieu?

do golenia używam żela, bo według mnie lepiejsie psrawdza niz krem u mnie


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-07-06 00:40:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Talia na prawde fajnie wyglada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
co do tych chrostek, to są stany zapalne i ciężko się z nimi uporać, ale do golenia fajnie używać nowej maszynki (tzn wcześniej już nie używanej), po goleniu zdezynfekować skórę jakimś tonikiem/ spirytusem no i z kremów sudocrem.. ale jest w miarę tłusty. no i peelingi, ale albo przed goleniem albo na drugi dzień po, nigdy zaraz po goleniu

no i są tam jakieś babskie kremy do używania po goleniu, które powodują, że włoski nie wrastają w skórę, ale nie używałam więc się nie wypowiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609939
dzięki za radę no własnie sporo matak ze te włoski mi wrastają w skórę,...i sie robią jakby syfki z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
no nie tylko Ty masz taki problem peelingi mega dobra sprawa, najlepiej jakieś gruboziarniste
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gienus12 przygotowania do sezonu

Następny temat

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

WHEY premium