SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
27.08.2015 barki+łapy


OD rana troche stresująco bo na dziś umówiona wizyta u specjalisty, dlatego tez rano wczęsniej pobudka, szybki trening, lekarz i praca.

NO i tak w sumie u lekarza jedyno wykluczone ale co innego wyszło, na początku się ucieszyłem bo USG i badaniach stwierdzil że przepuklinę można wykluczyc ale...no własnie kolejne ale i w sumie kto wie czy nie gorsze...robił dalej USG w sensie nerek i okazało się że mam jakos nietypową strukturę nerek...dodatkowo liczne torbielki na nerkach...niby nie mówił że to cos poważnego że niby to wada nabyta i trzeba porobic dalsze badania. gdyby nieta wizyta to dalej bym o tym nie wiedział i żył pewno spokojnie a tak to kolejny stres, kolena niepwenosc i kolejen czekanie na wyniki badan i kolejen wizyty u lekarza...wszystko się skompilkowało, ale jak narazię mogę sie przygotowywac dalej i mam nadzieje że po badaniach i kolejnej konsultacji lekarz podtrzma swoje zdanie ze moge sie przygotowywac do zawodów, a potem o ile się uda wyjsc to po mpj bedzie raczej dłuzsza przerwa...z wyżej wymienonych względów.

Dziwne jest to ze nigdy nie miałem zadnych bólow nerek ani nic z tych rzeczy, teraz tez te bóle/dyskomfort mam przez to że pradowpodobnie jakiś stan zaplany się wdaje ale trzeba czekac, dziś juz mocz i krew do badan odda wyniki bede miał w przyszłym tyg, a kolejna wizyta albo w przyszłym tyg albko kolejnym bo oczywiscie kolejki....po mimo ze wszytsko prywatnie, wczoraj za wizyte 150zł dzis za badania 50zł, a za kolejen konsultacje po 120zł, zeby znowu ktoś tego nie odebrał że narzekam ze mi sciagaja 1/3 wypłaty a i tak leczyc sie trzeba pryatwnie, ale to przykre....no i prawdziwe Musze byc dobrej myśli. Do tej pory było ok, badania robie systematycznie srednio co miesiac i nawet po zawodach krwe itp wszytsko było w normaie, zoabczymy jak teraz te wyjda.

No nic to tyle tej historii, łatwo nie jest, teraz psycha bedzie grała pierwszoplanową rolę i jak uda sie mi wyjsc na mpj to bedzie to dla mnie podwójna satyswakcja że mimo przeciwnosci losu dałem rade. Jednak jak lekarz stwierdzi że bede musiał przerwac to wtedy wyjscia nie bede miał...
TRzmajcie kciuki a ja sam wierze w to ze bedzie ok i zaraz ide pocianc nogi

Więc jak słysze kogos ze nie idzie na trening b jest zmeczony po pracy czy nie trztma michy bo nie ma kiedy zrobic posilków to teraz sobie tak mysle ze chciałbym mie ctakie problemy



barki+łapy


1a. arnoldki/ wyc. tych samych hantli 5x12 / max
1b. Unoszenie hantli bokiem 5x20
2a. Wyciskanie francuskie 5x12
2b. Uginanie na modlitewniku 5x12
3a. sciagnie drązka wyciągu 5x12
3b. Uginanie z supinacją 5x12


35min aero na rowerku






Dieta:

Dodano: 3 011,3 kcal 284,0 g B 400,2 g W 30,5 g T


Jak wspominałem w zeszłym tyg pod koniec tygodnia miałem jakies mega odbicie wody, w poniedziałek była kumulacja i waga pokazała 90kg, masakra, ale to własnie prawdopodobnie spowodowane jest tym stanem zapalnym....
Teraz wydaje mi się że poowli wraca to do normy, wczoraj waga pokazała 87kg co nie znaczy ze i tak sporo bo 12 kg jest do zrzutki;d



dam foto jak to wygladało na dzien 27.08.2015
nie jest to jeszcze to co np 2tyg, ale myśle ze bedzie teraz juz do przodu.





















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-08-28 10:23:28

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-08-28 10:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
p.s nie wiem co z tymi zdj ra małe wychodza a raz rozmazane ale duże....cos sie poyebało ale nie ważne;d

cv od 4 września zmieniam prace.

p.s2.


kilka dni temu sie dowiedziałem ze dzis musze jechac nad morze taki nieplanowy wypad do poniedziałku...niby tylko jako kierowca no ale...jak widac wszytsko sie nakłada na siebie, ale taki okres mysle ze juz teraz bedzie z górki, ale do senda jade dokładnie do Jastrzebia góra koło Władysławowa jest ktos z tych okolic? moze jakis trening w niedziele do południa?

albo chcoiaz ktoś poleci jakos siłke w tych okolicach bo w niedziele do południa musze uderzyc natrening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak nie urok to sraczka. Nerki -> woda, chyba już wiesz gdzie Może być problem. Wada wrodzona ale być może przez (i dzięki) temu co serwujesz organizmowi dowiedziales się o problemie.

12 kg do zbycia, do kiedy?


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-08-28 11:11:28

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
solaros mówił ze raczej wada nabyta
no gdyby nie silownia itp to pewno dalej bym nie wiedział ze cos tam jest....;-(

12kg do 10pazdziernika

dokładnie tak to jest jak nie urok to sraczka...
narazie robie swoje i mam nadzieje ze ciagle bede mógł to robic....


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-08-28 12:38:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dobra Panie i panowie dawacznac czy ktos jest zokolic tej jastrzebiej góry?
i czy jakas siłka tam gdzies fajna jest bo trening w niedziele trzeba zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Silki to raczej w necie poszukaj generalnie nadmorskie miasteczka ich po prostu nie maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
własnie nic nie moge znalesc i pewno bede musial gdzies do wiekszego miasta podjechac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Albo weź sprzęt ze sobą. Heh

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tez jakieś wyjście ^^^

~~~~~~~~~~~~~~~~

28.08.2015 Nogi


1. Wyroki 7x10
2.siady 5x15
3.syzyfki 4x18
4.żurwa 5x10
5.uginanie nóg 5x12
6. prostowanie nóg 5x20-25

łydki

35min aero

Miałem zrobic dzis jeszcze leżejszy trening i o ile z ciezarami zluzowałem to objętosc wieksza wiecej pow itp.
I kolejnosc troche inna niz zwykle.

Wyroki konczyłem na 80kg z zapasem, ale nogi juz były po tych 7 seriach zajechane, siady robiłem ze 100kg tylko ale technika Mariusz Przybyły że nie prostowałem do konca stałe max napięcie i po 15pow dało w dupe.

Dwójki tez fajnie zrobione, jednak mcnp odpusciłem bo mały dyskomfort czułem jeszcze w tym miejscu co pobolewało;/

Micha na dziś:


Dodano : 3 134,0 kcal 323,5 g B 396,0 g W 28,5 g T


Zaraz wyjezdzam nad morze, nie chce sie ale mus to mus

Biała czekolada na deser z malinami

p.s to jak ktos okolic Władysławowa to pisac i zrobimy w niedziele trening







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
tez zrobilem dzis ta czekolade, wlasciwie to ja teraz jem ale zupelnie mi nie wyszla %)
moglem dac bardziej plaskie naczynie bo mi sie rozlala po wyjeciu %)



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-08-28 19:43:10

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-08-28 19:44:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gienus12 przygotowania do sezonu

Następny temat

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

WHEY premium