SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to tak smao jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Super forma Mariano, jestem zdania tak jak Doris że z fotki na fotkę coraz bardziej wszystko się odsłania, jak zrzucisz wodę i dobrze się nabijesz to może być na prawdę ciekawy efekt

Żeby nie było za słodko myślę, że mankamentem może być u Ciebie pozowanie, trenowałeś pod kogoś okiem tą kwestie ? Czy sam przed kamerką cały czas ?
1

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Arnold dokładnie tego boje się najbardziej własnie...pozowania

Na początku pomagał mi taki "znajomy" co kiedys startował, kilka razy znim byłem na treningu, ale popsortu mi sie wyadawałoze robie to źle a on cały czas ze jest ok itp, potem ogądałem zdj/filmiki i twierdziłem ze jest źle podsyłałem filmiki do Przemka i tak samo mówił jak ja. Więc od dłuższego czasu nagrywam i ogladam podsyłam Przemkowi, wiem że to nie jest dobre ale porpsotu nie mam innego wyjscia

Raz byłem u Adama Sukera ale to juz było kilka tyg temu, a potem juz nie było okazji bo Adam zawody i przeprowadził się do Warszawy

Jak masz jakieś wskazówki to wal smiało

jestem Przekonany ze jakbyto pozowania cały czas cwiczył pod kogos okiem to pewno juz by było git, no ale postaram sie zrobicjak najwiecej. w piatek moze jeszcze uda się coś z Przemkiem skorygowac


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-07-14 10:08:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dziś kolejna obwodowka na takiej samej zasadzie jak wczoraj tylko zamiast 15pow to 20pow
Siły coraz mniej ale jakoś poszło dieta taka sama jak wczoraj

wody i pokrzywy nadal sporo


Sorryza takie krótkie wpisi ale nie ma co za bardzo pisac i nie ma ochoty nawet
jedynie chce sie jesc

i cos z dzisiejszego pozingu;d

Ogólnie coraz bardziejpłasko sie robi, ale od czwartku ładujemy











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Mógłbym na pewno coś tam wychwycić, ale jak już pod okiem Przemka szlifujesz pozowanie to lepiej słuchaj jednej osoby. Raz, że jest on kompetentny a dwa - ja coś inaczej doradzę, Przemek inaczej i będziesz miał jeszcze gorszy mętlik Prz wie co robi, ale tak jak mówisz online to jest lipa, dobrze jakbyście się spotkali przed zawodami.. ale jak nie ma możliwości to lepszy rydz niż nic.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
bedziemy sie widzien od piątku popoludniado samych zawodów

tutaj jeszcze jeden filmik z dziś



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Kozacko Mariusz jest, cisnij ostro, ostatnia prosta !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Arni dokładnie, lepiej nie mieszać. Możliwe że mamy podobne uwagi (bo Mario wie co ma poprawiać, a i tak coś ciężko niektóre rzeczy mu idą ), a możliwe że chodzi o szczegóły, które u różnych trenerów wyglądają inaczej. Mnie uczył pozować Tomek Laszko, Ciebie Artur, więc trochę inne szkoły, i podejrzewam że niektóre pozy mogą się różnić drobnymi szczegółami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bartek no teraz na pewno nie zwolnie:)

Przemek dokładnie jest jak piszesz, mam nadzieje ze w niektórych pozach to tylko szczegóły jak piszesz i to ogarniemy na miejscu a jak nie to trudno następnym razem juz bedzie na100% pozowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3666
Jak planujesz ładowanie na czwartek ,co poleci :) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gienus12 przygotowania do sezonu

Następny temat

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

WHEY premium