SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
Każdego chyba motywuje progres, to normalne. Ale wiesz ze trzeba było podbić węgli, że woda mogła podejść. Masz już 400g ww, przy czym sam nie sądziłes że do tylu dojdziesz na koniec masy Ale trzeba było dowalić w sumie ile wlezie przez ten okres, bo skończyłbyś jak Karol Rosik, który siedziął pół roku na ujemnym bilansie, i przyszło co do czego, to nawet na głodówce ani waga, ani forma nie chciała iść.
Druga sprawa Twoja podatność na estro, którego teraz też bardzo nie zbijamy.
Ruszyła wycinka na nowo, wszystko się unormuje i zacznie spadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
jestem dobrej myśli, wszystko co piszesz sie zgadza

forma ma byc na scenie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Od dziś zaczynam drugie zmiany, więc moga byc opóźnienia zwpiskami i moga byc mniej kolorowe ale to przez brak czasu na drucgiach zmianach.

Wczoraj jeszcze mi nie dawał spokoju ta kontuzja pojechałem do lekarza jakby na konsultacje, troche pogadalismy, pogladał itp, bo wczoraj dyskomfort był juz tylko odczuwalny na jajcach.dół brzucha nia pachwina nie pobolewała.

Do rodzinnego stwierdził ze nie ma co isc, tak samo nie ma co robic USG na własną rękę bo nie wiadomo czego dokładnie zrobic czy jakmy brzusznej czy moszny bo ból ten "dyskomfort" promieniował. Ze jedynie spróbowac umówic sie do specjalisty tyupu urolog lub chirurg z naciskiem na to drugie tylko że tutaj z dnia na dzien bedzie ciezko nawet prywtnie, Dziś podzwonie to się dowiem.
NO i ta lekarka stwierdziła że jednak ona by obstawiała ze to przesulenie/ jakieś naciągniecie i to promieniuje ale trzeba obserwowac czy nic nie puchnie itp np przy wysiłku.No i ze warto jednak to skusultowac ze specjalistą dla pewnosci. Powiedziałem jaka sytuacja ze na czasie zalezy itp.
Przepisała mi jeszcze Dexak na stan zapalny, ból itp.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Od dziś teoretycznie już wycinka ale jednak do póki całkowicie to nie przejdzie to nie bedzie to na 100%....

Zmiana planu na podział:

klata/plecy
barki
/łapy
wolne
klata/plecy
barki/łapy
nogi
wolne

Aeroby 35min po treningu siłowym

Zmiany w misce bedzie to wygladało tak

ucinamy 30g fatu

B 280-290G W 400G F 30G


Nadal nie pokoi mnie ten nagły skok wody w organizmie...dzis jest jeszcze gorzej....
Węgle na pewno zrobiły swoje ale wydaje mi się że tutaj jeszcze jakas inna przyczyna musibyc...bo przeciez na węglach 360g było sucho nawet bardzo, a dodanie do 400g raczej by az tak wielkiej róznicy nie robiło.

Troche rozmikniałem i co najmniej dwa inne powody bym jeszcze wymienił, że włąsnie może jakiś stan zapalny jest od tej kontuzji i woda sie trzyma...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Wczorajszy trening:

KLATA + PLECY 1


1. Wiosło nachwyt R8
2a. Podciąganie neutral 6x max
2b. Wyciskanie maszyna 6x10
3a. Ściąganie do klatki nachwyt 4x8/10/12/15
3b. Rozpiętki poziomo 4x12
3c. Pompki nogi wyżej 4x max

35min aero

Mały dyskomfort odczuwlany tylko przy wiośle, wiec wiosło nie szło w rampie 8 tylko robiłem po 12 pow, max doszedłem do 90kg ale wyszło z 8 serii napewno i potem jeszcze dwie regresu

Przy kolejnychcwiczeniach juz spoko było.

Pompa bardzo duża ale to pewno za sprawą trzymania tej wody i to akurat jednyny tego plus;d

Ale minus tez taki ze back pumpsy przez to powrócił i nawet przy tak lekkim wiosle dokuczały.


Micha wczoraj oczywiście trzymana, nawet weszło ciut mniej niz planowo, bo później wstałem a wczesniej sie położyłem, ale mniejsza o to bo to znikome róznice


Dziś zaraz ide zrobic trening barków i łap, pewno tylko lekko.....jutro DNT i mam nadzieje ze uda sie gdzies znalesc na jutro lekarza, zeby miec czarno na białym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Będzie dobrze, ostrożnie tylko z nogami i pewnie przejdzie na dniach i będziesz mógł robić forme w 100% ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
tez ma taka nadzieje, ale póki co nie ma takiej pewnosci i komfortu psychicznego na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
dexak daje rade takze pewnie jak bedzie pobolewać to pomoże spokojnie. Z chirurgiem jest o tyle ciężko że w pytę ludzi teraz chodzi prywatnie bo nikomu sie nie chce czekac w kolejce po cholera wie ile miesiecy.. Zreszta chorzy ludzie nie maja czasu zeby czekać;p takze może być ciężko ale powinieneś dać rade z do tygodniowym terminem ogarnąć.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
tutaj czas jest na wagę złota, tydzien to zdecydowanie za dużo i to mnie najbardziej wkvriwa, z wypłaty mi sciągaja 1/3 na jakies skladki, lekarzy itp a jak potrzeba to sie nieda nic załatwic a i tak trzeba płacic i pytam sie po co to....

nawet głupiego usg w szpiatlu ci nie zrobia rtylko karzą czekac do poniedziałku i zrobic prywatnie, a nawet za bardzo nie wiem której czesci ciała bym mial zrobic a jedno usg kosztuje 80-100zł, potem pewo wizyta prywtanie tez minimum 100zł bo rodziny hvja sie zna i takie leczenie, a ksa sciagają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
dokladnie, kase sciagaja 1/3 wyplaty i co z tego???
nawet dentyste trza prywatnie poyebana polityka..

mniejsza o to, MARIAN SZYBKO WRACAJ DO ZDROWIA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
dokładnie tak jest.. Ja żeby iśc na l4 bo chodzic nie mogłem musiałem j**nac 150zl u neuro , najbliższą wizyte miałem za 3msc! . Także słabo bardzo

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
no ja teraz podzwoniłem po lekarzach to prywatnie urolog albo chirurg dopiero na wrzesien wolny termin....masakra jakieś w jednym zaptałem o USG prywatnie to babka powiedziała ze mozna sie zapisac tez na wrzesien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gienus12 przygotowania do sezonu

Następny temat

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

WHEY premium