SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
pewno można zrzucic to na genetyke
plecy tez juz paroma sposobami traktowałem...nawet prio było ze je cwiczyłem 3 razy w tyg.
po plecach najsłabsze były nogi ale mam nadzieje ze w tym roku je troche pprawiłem i zobaczymy co bedzie po redu

trenowałem nogi włąsnie na masie 2 razy w tyg na maxa przez 6 czy 7 tyg potem niezrobiłem przerwy i na koniec roku złapało mnie przetrenowanie, myslałem ze to nie istnieje a jednak istnieje;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Czym sie to przejawilo xd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
zero checi do treningów, nagle spadł apetyt a nic nie było ochoty, kalorie były na takim samym poziomie a nagle zaczeło podlewac a wczesniej szło dobrze nawet bardzo dobrze. A nagle miałem wrazenie jakby sam fat szedł wyglada sie pogarszał a waga praktycznie w miejscu.
Ogólnie lipa. Potem zrobiłem kilka dni przerwy(po swiętach) i od nowego roku było ok z samopoczuciem itp ale na masowanie było juz za późno bo sylwetka podlana wiec nie ciagłem tego długo tylko wczęsniej zaczałem isc w streone redu niz panowałem,

Czyli z okresu masowania jestem srednio zadowlony a nawet mniej niz srednio ale mozna powiedziec ze człowiek uczy sie na błedach.
Miałem zrobic wczęsniej przerwe i było by ok a nie ciagnac za wszelka cene.
Do tego tez praca w systenie 3 zmianowych troche daje popalic bo organizm sie cały czas przestawiai do tego mało sypima;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Jest ciężko, nie zawsze można progresować, ale ważne by do przodu :)
Forma mega, myślałem że gorzej będzie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869946
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
popuri czyli cie zaskoczyłem?
ale wzgledem poprzedniej reduckji chciałem zeby teraz było wiecej masy i jeszcze lepsze dociecie;d
dociecie do zrobienia ale masy raczej duzo wiecej nie bedzie

Przemek no zobaczymy ile z tego wyciągniemy
Ma byc jak najlepiej;d

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-05-16 10:57:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869946
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
może nie zaskoczyłeś :D bo wiedziałem że za krytycznie do siebie podchodzisz, jak ja

ale pozytywnie się zdziwiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Widzisz Marian to też jest tak że sobie wiele rzeczy wmawiamy, ja raz mowie ze jest zaj**iscie a nastepnym razem że albo tlusto, albo patyk albo nawet w lustro nie patrze. A ide na siłke i mówią że jest mega ale no "po co ślepemu oczy" Co do przemęczenia i wrażenia że podlewa, to też zależy jaki tryb życia prowadzisz... Ja tak jak pisalem u siebie 4 dni po 11 h na obiekcie i wyglądam jak bym na siłowni nie był. Zresztą nie ma co się rozczulać i za wiele się zastanawiać. Suple są , trzeba żrec i trenować :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
gienus12
Widzisz Marian to też jest tak że sobie wiele rzeczy wmawiamy, ja raz mowie ze jest zaj**iscie a nastepnym razem że albo tlusto, albo patyk albo nawet w lustro nie patrze.)



Kvrwa jakbym siebie widzial;d

Teraz tez pomagam/prowadze kumpla na redu i on tak samo shizuje ze jest słabo ze wyglada jakby w ogóle nie cwiczył a na redu mega progres zrobił. Ja sie przy nim czuje jakbym nie cwiczył a on jest mojego wzrostu i około 5kg lzejszy wiec chyba psyche mam zj**na;d I to pierwsze jego redu bo zawsze masa i znowu masa;d

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-05-16 11:26:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gienus12 przygotowania do sezonu

Następny temat

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

WHEY premium