SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Elegancko to wygląda, pozowanie już dobrze ogarniasz. Pamiętaj, że sędziowie będę niżej od ciebie więc warto się pochylić trochę do przodu i wypiąć dupę to tyłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Seba dzięki
wiem wiem o tych sędziach powoli staram sie wszytsko wdrażac ;-0
ale nie ukrywam,że łatwo nie jest

Przemek wiesz jak to u mnie jest czasem martwie sie na zapas...


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-06-27 09:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Zaskakujesz mnie z dnia na dzień :) ale jak się chcę to można wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
To ja coś od siebie dodam, może akurat się przyda.
1. Trenuj mocniej to pozowanie, żebyś jak najszybciej przybierał pozy- nie może to trwać tyle co obecnie. Nie wiadomo jak krótko tym razem będą przeprowadzane zwroty, trzeba być przygotowanym na najgorsze. Kto pierwszy przyjmuje poza przykuwa oko sędziów.
2. W pozie bokiem zwróć uwagę na to by mocniej sie skręcić + nie odwracać głowy w stronę sędziów (patrz przed siebie), uważaj by ręką nie zasłaniać sobie pozostałych części ciała
3. Jak już ktoś zwracał uwagę wcześniej - nie sprawdzaj czy masz przypięte nogi
4. Spróbuj bardziej plecy rozkładać
5. Pokazując klatę bokiem spróbuj 'niżej usiąść'
6. Wiadomo więcej luzu, uśmiechu i swobody (tak tak wiem jakie to ciężkie)

Ogólnie forma cały czas do przodu tylko szkoda, że tak daleko stoisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Doriska dzięki za wskazówki na pewno sie przydadza

Własnie nie stoje tak daleko ale po rzuceniu na yt sie cos psuje i daleka jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
MARIAN 17
Doriska dzięki za wskazówki na pewno sie przydadza

Własnie nie stoje tak daleko ale po rzuceniu na yt sie cos psuje i daleka jest


Może nie nagrywaj 'w pionie'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
No właśnie Mariuszek.. weź się uśmiechaj bo sędziowie pomyślą że chcesz ich pozabijać tam ładnie Ci pocielo bareczki i zylki wywalilo na nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris, bardzo fajne wskazowki, pisz jak najwiecej takich "szczegolow" bo tez popelniam podobne bledy a chce sie nauczyc jakos prezentowac, oprocz Mariusza inni tez skorzystaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
O dokładnie :D J.W Jak nie masz nic przeciwko to sobie zapiszę Twoje wskazówki bo ja wiem że z pozowaniem będzie u mniej najgorzej to każda się przyda cenna wskazówka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gienus12 przygotowania do sezonu

Następny temat

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

WHEY premium