SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nic nie widać na tym filmiku, za blisko stanąłeś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Cv myslalem ze jak krew sie nie nadaje to wtedy nie ma dniawolnego. Laura wydaje mi sie ze ciut lepiej ale taki maly dyskomfirt jest, ogolnie to normalnie funkcjonuje no ale cos jest nie tak... Doris wiem ze nic nie widac...ale to po wrzuceniu na yt bo na fonie spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Nabity bardzo mocno na filmiku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Z tego co mi wiadomo to jest ten dzien wolny, w koncy nie oddajesz 5ml by nie czuć różnicy w samopoczuciu i osłabieniu. A krew po oddani biorąc kreatyne nie nadaje się do dalszego użytku, jedyne do czego sie nadaje to do badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No ale jak oddałes to oddałes, nie wpompuja ci jej na nowo a jednak ubytek jest wiec dzien wolny nalezy ci sie jak najbardziej. Poza tym nie badaja jej od razu wiec tak czy siak dzien bd miał wolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Buli dzieki nabicie było wczoraj spoko, ale te 400g węgla leci wiec pewno dlatego tylko minus taki ze tez przez to sporo wiecej wody trzymam i back pumpsy wieksze;d

hekade, cv dzieki za informacje, pewno je wykorzystam


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


21.08.2015 Piątek

W końcu ostatnia nocka w tym tyg. I mam cichą nadzieje że ostania na dłuższy okres czasu

Wczoraj kolejny zabiegany dzień, a zarazem stresujacy przez te kontuzję bo nie wiedziałem czy cwiczyc czy nie cwiczyc, w koncu dostałem zaproszenie na siłownie która ma byc niebawem otwarta więc stwierdziłem że jednak głupio by bło ne wykorzystac tego i nie jechac potrenoowac, tym bardziej ze mniej odczuwlany byl dyskomfort i na treningu tez spoko dopiero na nocce bardziej doskiwerało.

Zrobiłem trening, potem rozmowa powrot do domu ogarniecie zarcia i chwilkę polezałem przed nocką.

siłka całkiem nowa, sprzet nawet nawet, nie ma jakoś duzo miesjca ale jest ok, ceszy to ze własnie łazienki szatnie itp az "pachną:" nowoscia a nie to co na innych siłowanich.

Dziś już jestem po śniadaniu, ogarnę się i przejade się tak z głupa do miasta moze zrobie gdzies to USG a jak nie to podjede na izbę przyjec i spróbuje tam jakos to załatwic...no chyba że karzą czekac pół dnia...

Klata+bic:

1.WL 6X8 +regres
2.WYC. hantli skos dodatni 4x12
3. wyc. sztangi skos ujemny 4x12-15
4.rozpiętki w bramie+rozpiętki na maszynie 4 srie
5.wyc. na maszynie szerokim chwytem+cos jakby ala wycisk ściskający

bic:
1. uginanie ramion z wyciągiem dolnym 4x12
2. maszyna na bica 4 serie

20min aero

brzucha nie zrobiłem z wiaodmych przyczyn nie cchiałem jeszcze bardziej obciązac tego miejsca.

Ogólnie trening bardziej na pompke małe ciezary ale pompka solidna, miarka AAKG UNS przed treningiem robi robotę plus do tego nie mała ilosc wegli w diecie

Wl dano nie robiłem ale fajnie weszło cieżar malutki bo chyba w ostatniej serii 100 albo 11kg tylko było

skos+ tez leciutko hantle 27,5kg

ujemny to juz w ogole była pompka a potem zabawa z cwiczeniami których nie mam mozliwosci robienia u siebie i to juz była walka z pompą
maszyny fajne

Bic tez inaczej jak zwyklę, osttanie cwiczenie miałem okazje robic pierwszy raz:)





Micha wczoraj standardowo, powoli muszę ja czyscic w takim sensie ze ostatnio sobie dodaje jakis owoc na sniadanie czy np do posiłku z twarogiem ryżem i cynamoenm, mega mi osttanio owoce smakują a u mnie sezon na nie w pełni wiec jabłek, malin borówek śliwek mam pod dostatkiem prosto z krzaków no ale priorytety sa ważniejsze

Dodano: 3 252,1 kcal 284,7 g B 405,5 g W 54,6 g T


Wczoraj dałem filmik z pozowania wiem ze na nim nic nie wydac za bardzo, wrzucę jeszcze jakieś foto moze coś wiecej na nich widac ale tez bezszału, pompka była;d i w lustrze nawet jako takoto wygladało bo dobre światło;d









p.s jednak o wrzuceniu tez uja widac na tych zdj;d

i dzisiejsze sniadanko, mega mega mega













Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-08-22 12:17:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Ładnie nabity jestes :D to chyba po tych omletach ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Na tej izbie przyjęć jak co to radziłabym nie mówić, że Cię pobolewa od jakiegoś czasu tylko np robiłeś coś DZIS/WCZORAJ, źle stanales, cokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dokładnie jak laura pisze, bo Cie z kwitkiem odeślą.

Jak Ty robisz te omlety, ze takie grube Ci wychodzą?! Mi nawet z proszkiem do pieczenia klapnie zawsze


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2015-08-22 12:27:43

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gienus12 przygotowania do sezonu

Następny temat

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

WHEY premium