SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892906
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
W W-awie robisz? Wiedzę masz,potrzebujesz tylko papierka,więc obojętne co wybrałeś.Choć u Karpińskiego czy Głuchowskiego można się sporo dowiedzieć

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892906
20.10.2013 - PLECY + TYŁ BARKÓW



1. Podciąganie szeroko nachwyt RAMPA 6 + regresy
6x0 / 6x5 / 6x10 / 8x5 / 11x0
6x0 / 6x6,25 / 6x112,5 / 9x6,25 / 12x0

2. Wiosło półsztangą RAMPA 8 + regresy
8x100 / 8x115 / 8x130 / 10x117,5 / 15x105 (podchwyt)
8x80 / 8x100 / 8x110 / 10x100 / 15x87,5

3. Wiosłowanie na maszynie podchwyt 5x8-12
8x85 / 8x85 / 10x80 / 10x80 / 12x75

4. Pullover 5x10-15
10x45 / 10x45 / 12x40 / 12x40 / 15x35


5. Odwrotne rozpiętki na bramie 5x10-15
10x20 / 10x20 / 12x15 / 12x15 / 15x10
10x20 / 10x20 / 12x15 / 12x15 / 15x10

Wiosło maszyna 10x80







Drążek na spokojnie. Wiosło zamieniłem na półsztangę, bo sztangi na tej siłce bardzo się ślizgają i ciężko utrzymać duży ciężar, a dzisiaj gościa z hakami nie było Podałem samą wagę talerzy. @ kolejne ćwiczenia inne niż na poprzednim treningu, bo postanowiłem że tylko 2 pierwsze będą niezmienne, w których będę progresował, a 2 ostatnie będę zmieniał, po prostu robił co trening to na co mam ochotę I ogólnie fajnie to wyszło, plecki pięknie dostały, choć w wiośle na maszynie może zbyt mały ciężar lekko.



1. Płatki jęczmienne 110g + Supreme Whey 50g + maślanka 250g + wiórki 10g + jabłko
TRENING
Od razu po treningu szejk - daktyle suszone 150g + Supreme Whey 40g
2. Ryż paraboiled 125g + ryba 110g + 3 jajka
3. Ryż paraboiled 125g + ryba 110g + 3 jajka
4. Ryż paraboiled 115g + twaróg 250g + wiórki 27g
5. Ryż paraboiled 90g + 6 jajek

Od dzisiaj znowu kcal w górę, ale nieznacznie. +10g produktu ww do śniadania i po 5g do reszty posiłków.



CREA PLUS: 5g rano, 5g po treningu
SUPREME WHEY: 50g do śniadania, 40g po treningu
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892906
ronie220
W W-awie robisz? Wiedzę masz,potrzebujesz tylko papierka,więc obojętne co wybrałeś.Choć u Karpińskiego czy Głuchowskiego można się sporo dowiedzieć


Tak, w Wawie Wiem że od Karpia można się dużo dowiedzieć, dlatego często z nim gadam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29702
prz1993

1. Podciąganie szeroko nachwyt RAMPA 6 + regresy
6x0 / 6x5 / 6x10 / 8x5 / 11x0
6x0 / 6x6,25 / 6x112,5 / 9x6,25 / 12x0
(...)
Drążek na spokojnie.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 7497 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122808
Przecinek pewnie nie w tym miejscu, albo zsumowana waga ciała plus obciążenie. Z takim zawiechem, to by na mistrzostwa świata w podciąganiu mógł się zgłosić i by wygrał

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Najzwyklejsza w świecie literówka.Po co drążyć

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892906
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
No ta maszyna fajna sprawa, podobną mam u siebie i naprawdę da się rejon między łopatkami zmasakrować, jak odpowiednio wysokość siedzenia się ustawi.

ಠ_ಠ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

electro
Polecane artykuły