SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

AMiU DT /2014 - podsumowanie redukcji str 42

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84697
Miał być wczoraj trening, ale dostałam @ - bolesna jak ch..... Jeszcze ze dwa dni odczekam zanim chwycę za sztangę.

Wrzucam miski :

DNT - 09 i 10.08.2013


Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: Olimp labs: Gold omega3
Płyny: kawa, herbata czarna woda ok 2l/dzień
Warzywa: ogórek zielony, pomidory, brokuły, szczypior, koper






DNT - 11.08.2013

Miska nie liczona : grillowy dzień poza domem.
- owsianka
- ryż, karkówka,schab, własna kiełbasa, jagody, agrest, pomidory , ogórki, sałata, kapusta kiszona, chleb razowy własny wypiek, 2 xkawa, woda 2l, herbata zielona

Zmieniony przez - AMiU w dniu 2013-08-13 12:46:21
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84697
DT - 12.08,2013

Pomiary:


Trening A, data: 12.08.2013 - 3x10
Box squat A - 37kg, 37kg, 39kg
Wyciskanie sztangi skos góra B - 17kg, 19kg, 19kg
Wiosłowanie sztangą B1 - 27kg, 29kg, 29kg
Prostowanie nóg w siedzeniu C - 31kg, 32kg, 32kg
"Dzień dobry" C1 - 31kg, 34kg, 35kg
Plank (1x max) D - ok 51s

+ rozciąganie

@ już znośne, więc wczoraj zrobiłam trening- bez aero. Poszło dobrze, oprócz dzień dobry - jak zobaczyłam po nagraniu co ja robię, to wiem, że muszę zacząć od nowa i nie nastawiać się na ciężar, a na technikę, bo ze skłonem to u mnie nie ma nic wspólnego- to jest jedynie lekkie pochylenie ciała+ zgarbione plecy , wstyd ! Zaczynam od początku z ćwiczeniem z samą sztangą .
Dziś zakwasy po wyciskaniu


Miska DT
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: Olimp labs: Gold omega3
Płyny: 2xkawa, woda 2l, herbata zielona
Warzywa: ogórki małosolne, pomidory, ogórek zielony, szczypior, cebula





I miska z dziś:
DNT - 13.08.2013

W planach ,oprócz przysiadów, pilates.

Miska DT
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: Olimp labs: Gold omega3
Płyny: 2xkawa, woda 2-3l
Warzywa: ogórki małosolne, pomidory, ogórek zielony, cebula




DNT - 14.08.2013

Dzień potworny, wszystko w biegu , a i tak nic nie wyszło z wcześniej zaplanowanych rzeczy. Wyskoczył mi pilny wyjazd i dziś bez treningu i normalnej miski...do tego zjadłam hod doga na stacji, ale inaczej bym nie dojechała z głodu do domu... Okres wakacyjny miał byc spokojniejszy, a tu d.u.p.a
Reszta dzisiejszego jedzenia: owsianka, maliny, wasa , twaróg, makaron ciemny, soczewica, schab, śliwki,banan, 2xkawa, woda 2l

Zmieniony przez - AMiU w dniu 2013-08-14 21:50:42
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84697
DT - 15.08.2013

Trening B, data: 15.08.2013- 3X10
Martwy ciąg - 37kg, 39kg, 41kg
Wyciskanie sztangi stojąc - 14kg, 15kg, 15kg
Podciąganie/opuszczanie na drążku - 0/7-7-6
Wypady - 27kg, 29kg, 29kg
Uginanie nóg leżąc - 23kg, 24kg, 25kg
Pompki 1 seria - 4

+ bieg- szybkie tempo 2km
+ rozciąganie

Dzisiejszy trening mnie zniszczył , ledwo weszłam do domu , ciało czuło , że dostało ostro w kość.
-martwy przy 3 serii już ciężko, ale jakiś zapas na kg jeszcze jest
- wyciskanie kilogramowo bez szału, ale na razie ciężko mi to przeskoczyć- po 3 serii ręce mi się same trzęsły
- wypady dziś ok, noga nie bolała- jutro pewnie będą zakwasy w dupsku
- reszta ok
- pompki już resztkami sił, przy 5 podniesieniu padłam na pysk. Pompki w oparciu o ławkę, nogi szeroko.

Miska DT
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: Olimp labs: Gold omega3
Płyny: 2xkawa, herbata zielona, woda 2l
Warzywa: pomidory, ogórek zielony




DNT - 16.08.2013

Mam tak potworne zakwasy w nogach, dupsku i barkach , że ledwo się ruszam
Zrobiłam dziś rozciąganie + przysiady.

Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: Olimp labs: Gold omega3
Płyny: 2xkawa, herbata miętowa, woda 2l
Warzywa: pomidory, ogórek zielony, buraczki, cebula




DNT - 17.08.2013

Dziś cały dzień z synkiem sama, więc o treningu mogłam pomarzyć...a teraz już nic mi się nie chce

Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: brak
Płyny: 2xkawa, woda 3l
Warzywa: pomidory, ogórek zielony, buraczki, cebula



Zmieniony przez - AMiU w dniu 2013-08-17 21:46:44
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84697
DT - 18.08.2013

Trening A, data: 18.08.2013 - 3X8
Box squat A - 37kg, 42kg, 44kg
Wyciskanie sztangi skos góra B - 19kg, 20kg, 21kg
Wiosłowanie sztangą B1 - 22kg, 25kg, 27kg
Prostowanie nóg w siedzeniu C - 30kg, 32kg, 32kg
"Dzień dobry" C1 - sztanga-7kg, 17kg, 22kg
Plank (1x max) D - 44sekundy

+ 15 minut skakanka - 871 obrotów
+ rozciąganie

Trening robiony na maksymalnym wqrwie, tak więc wyżyłam się porządnie na mi, mimo, że myśli co chwilę uciekały gdzie indziej...
- box dobrze, czuję już ciężar mocno, ale jeszcze powalczę z kg w ostatnim trenigu -lubię krótsze serie
- wyciskanie w końcu trochę do przodu , szło całkiem nieźle
- wiosło ok, choć ostatnie 3 powtórzenia ciężko szły
- prostowanie uwielbiam, ale już nic więcej nie dołożę z kg, bo się nie mieści ...
- dzień dobry-tak jak pisałam, zaczęłam od początku i szło o niebo lepiej, wcześniej zdecydowanie przesadziłam z kg. Przy pierwszych powtórzeniach miałam wrażenie, że zamiast sztangi trzymam plastikowy kij od miotły...i pomyśleć, że 3 miesiące temu zrobienie jakiegokolwiek ćwiczenia z samą sztangą było dla mnie koszmarem
- reszta ok
Ponagrywam filmy z ostatniego treningu tej serii do oceny techniki.


Miska DT
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: brak
Płyny: 2xkawa, woda 3l
Warzywa: pomidory, ogórki, cebula, brokuły




DNT - 19.08.2013

W planach wieczornych przysiady + pilates.

Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40
Suple: brak
Płyny: 1xkawa, woda 3l, herbata zielona
Warzywa: pomidory, ogórki, cebula, brokuły, szczypiorek, koper



Muszę w wolnym czasie przysiąść i poszukać jakiś nowych przepisów, bo miski już mi się nudzą i zaczynam tracić ochotę na przygotowywanie jedzenia...

Pomiary:


Miło zobaczyć na pasku miary w talii 6 z przodu zamiast 7 mam nadzieję, że to nie błąd pomiaru...choć mierzyłam się z 10 razy. W ogóle po @ ładnie zleciało co nie co.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84697
DT - 20.08.2013

Wczorajszy dzień, to jeden wielki stres. Micha nie dobita białkowo, ale większość jedzenia zjadłam po 17 i już więcej nie dałam rady wcisnąć w siebie. Trening pomógł mi się wyładować , mimo, że nie lubię ćwiczyć wieczorem.

Trening B, data: 20.08.2013 - 3x8

Martwy ciąg - 39kg, 39kg, 44kg
Wyciskanie sztangi stojąc - 15kg, 15kg, 17kg
Podciąganie/opuszczanie na drążku - 0/8-7-5
Wypady - 29kg, 29kg,31kg
Uginanie nóg leżąc - 25kg, 25kg, 25kg
Pompki 1 seria -5

+ rozciąganie

Trening z pełną mocą, ciężko, ale w ten przyjemny sposób
- martwy zaczyna się ciężar z końcem moich możliwości , 3 seria już ciężko bardzo
- żołnierskie- coś tam lekko poszło do przodu z kg
- uginanie bez dokładania kg, bo już się cała trzęsłam , była moc!
- reszta ok, trening bez aero

Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: brak
Płyny: 1xkawa, herbata miętowa, woda 2l
Warzywa: pomidory, ogórek zielony, ogórki kiszone




DNT - 21.08.2013

Dzisiaj nic nie zrobię dodatkowo, bo jestem sama z dzieckiem+ popołudniu urodziny mamy.

Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40
Suple: brak
Płyny: 1xkawa, herbata czarna, woda 2l
Warzywa: pomidory, ogórek zielony, ogórki kiszone, szczypiorek

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84697
DNT - 22.i 23.08.2013

Zostały mi 2 treningi, aby dokończyć ten cykl, a nie mogę się zmobilizować- normalnie czuję się jakby ktoś spuścił ze mnie powietrze od dwóch dni. Miałam dziś ćwiczyć, ale nawet się nie zabieram...wieczorem tylko jakiś pilates zrobię+rozciąganie

Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40
Suple: brak
Płyny: kawa po 2 dziennie, woda 3l, herbata zielona
Warzywa: cebula, ogórki kiszone, pomidory, ogórek zielony, brokuły





Dostałam od sąsiadów swojską kaszankę...dopiero jak zjadłam i to całą!!! , to wrzuciłam w miskę i się przeraziłam z lekka ile ma tłuszczu...


Zmieniony przez - AMiU w dniu 2013-08-23 17:26:27
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84697
DT - 24.08.2013

Trening A, data: 24.08.2013 - 3X8
Box squat A - 41kg, 46kg, 46kg
Wyciskanie sztangi skos góra B - 20kg, 21,5kg, 21,5kg
Wiosłowanie sztangą B1 - 22kg, 24kg, 24kg
Prostowanie nóg w siedzeniu C - 30kg, 32kg, 32kg
"Dzień dobry" C1 - 21,5kg, 24kg, 24kg
Plank (1x max) D - ok 40 s

+ rozciąganie

Trening ciężko, bez życia, 3 serie szły opornie i najbardziej się ucieszyłam, gdy skończyłam...
- box wysłany do oceny
- wyciskanie ledwo docisnęłam ostatnie dwa powtórzenia, ręce sie trzęsły i szczypały
- wiosłowanie ok
- dzień dobry i plank wysłane do oceny

Miska DT
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: brak
Płyny: 2xkawa, herbata czarna, woda 2l
Warzywa: ogórki kiszone, pomidory, ogórek zielony, cebula





DNT - 25.08.2013
Ale jestem obolała, zakwasy na całego...

Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40
Suple: brak
Płyny: 2xkawa, herbata czarna, zielona, woda 2l
Warzywa: ogórki kiszone, pomidory, ogórek zielony, cebula, kapusta kiszona, brokuły




Zmieniony przez - AMiU w dniu 2013-08-25 11:15:12
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84697
DT - 26.08.2013

Trening B, data: 26.08.2013 - 3X8
Martwy ciąg - 41kg, 43kg, 46kg
Wyciskanie sztangi stojąc - 15kg, 17kg, 17kg
Podciąganie/opuszczanie na drążku - 0/8-6-6
Wypady - 31kg, 34kg, 34kg
Uginanie nóg leżąc - 25kg, 25kg, 26kg
Pompki 1 seria -5

+ rozciąganie

Trening kiepski , mimo, ze dołożyłam w każdym , to nie czułam zadowolenia.
-martwy ostatnia seria ledwo co dałam radę...
- żołnierskie cały czas toja w miejscu- ręce strasznie bolą i szczypią już po 5 powtórzeniu
- reszta bez uwag

Pomiary


Miska DT
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: brak
Płyny: 2xkawa, herbata czarna, woda 1,5l
Warzywa: pomidory, ogórek zielony, cebula, ogórki małosolne i kiszone




Zakończyłam drugi cykl 4 tyg treningu AB by Obli, który chyba przez te wakacje strasznie mi się ciągnął - cierpię na chroniczny brak czasu, przez co treningi były raczej co trzeci , a nie drugi dzień... Starałam się dołączać aero na ile mogłam + rozciąganie zawsze po treningu. Siłowo poszło dużo lepiej niż I cykl , technika jeszcze kuleje, ale myślę , że jest choć odrobinę na + ...? W DNT pilates itp + przysiady .
Ciało zmienia się na plus, jędrności przybywa. Pomiarowo bez szału, ale mimo wszystko cały czas pomału na - .
Miska ok, przyzwyczaiłam się już do takiej ilości białka. Ciągnie mnie do ww ... Jestem dumna z siebie, że nadal trzymam się z dala od słodyczy - jedynie przed @ trudniej mi się pohamować.

Robię teraz ok tygodnia przerwy - trochę spadła mi motywacja, po prostu zmęczenie materiału...muszę naładować akumulatory , przeczekać @, która będzie na dniach i lecę 3 raz trening Ab by Obli.


DNT - 27.08.2013


Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: brak
Płyny: 2xkawa, herbata miętowa i zielona, woda 1,5l
Warzywa: pomidory, ogórek zielony, ogórek małosolny, fasolka szparagowa, cebula



Od dwóch dni brzuch jak balon, zganiam na czas przed

28, 29, 30.08.2013

-kawa po 2/dz, herbata zielona, czarna , mięta, woda po 1,5l/dz
-pomidory, ogórki kiszone i małosolne, ogórek zielony, rzodkiewki, cebula, brokuły








31.08.2013

Dzisiejsza miska bez liczenia:
- 2xkawa, herbata czarna z cytryną x3, woda 1,5l
- owsianka + wasa + makrela+śliwki
- ziemniaki+ grzyby + mięso mielone wieprzowo-wołowe, ogórki kiszone
- banan,śliwki, twaróg półtłusty
- makaron razowy, pierś kurczaka, majonez, pomidory, ogórek kiszony, rzodkiewki

Odstawiam twaróg- winię go za gazy i przelewanie w brzuchu, zobaczę czy będzie poprawa.
Łapie mnie przeziębienie





Zmieniony przez - AMiU w dniu 2013-08-31 19:18:08
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84697
DNT 1 i 2 .09.2013

- kawa, herbata czarna, zielona, mięta, woda
- pomidory, ogórki kiszone i małosolne, cebula, ogórek zielony





Zjadłam tabliczkę gorzkiej czekolady...niech już @ się zacznie, bo

Poniedziałkowe pomiary przed @:




DT - 03.09.2013


Trening A, data: 03.09.2013- 2X15
Box squat A - 27kg, 32kg
Wyciskanie sztangi skos góra B - 17kg, 18kg
Wiosłowanie sztangą B1 - 24kg, 26kg
Prostowanie nóg w siedzeniu C - 22,5kg, 25kg
"Dzień dobry" C1 - 22kg, 24kg
Plank (1x max) D - ok 36s

+15min skakanka- 700 obrotów
+rozciąganie

W końcu !!! Chodziłam od 3 dni sfrustrowana, że nie mogę zacząć, ale zawodowe sprawy pochłonęły cały wolny czas.
Trening cholernie przyjemny - tęskniłam , z kg trochę bardziej asekuracyjnie, bo po ponad tygodniu wolnego nie wiedziałam jak ciało zareaguje. Jutro będą zakwasy na 100%, już czuję dupsko.
Z wiosła jestem dziś zadowolona, reszta też nie najgorzej i zapas na dołożenie kg spory - no oprócz wyciskania oczywiście...

Miska DT
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: brak
Płyny: 2xkawa, herbata miętowa, woda 1,5l
Warzywa: pomidory, ogórki kiszone, cebula

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84697
DNT - 04.09.2013

Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: BRAK
Płyny: 1xkawa, herbata czarna z cytryną - dużo , woda 1l
Warzywa: pomidory, ogórki kiszone i małosolne

- owsianka ze śliwkami
- 2x kanapki z jajkiem , serem + majonez i warzywa
- 2x sałatka : makaron, kurak , warzywa



DT - 05.09.2013

Trening B, data: 05.09.2013 - 2X15
Martwy ciąg - 22kg, 24kg
Wyciskanie sztangi stojąc - 12kg, 13kg
Podciąganie/opuszczanie na drążku - 0/6-5
Wypady - 23kg, 25kg
Uginanie nóg leżąc - 20kg, 22kg
Pompki 1 seria - 10 +2

+ 15 min skakanka - 860obrotów
+ rozciąganie

Trening miazga-ledwo co doszłam do domu, 15 powtórzeń daje wycisk mimo mniejszych kg.
- martwy ostatnie powtórzenia już ledwo co poszły - była moc
- wyciskanie jak zawsze...
- podciąganie bez szans cały czas, opuszczanie dziś słabo poszło -ręce odmawiały posłuszeństwa
- reszta ok
- pompki: 10 przy ścianie i 2 w oparciu o ławkę

Miska
Rozkład: 1800kcal, 30/30/40 - czysta
Suple: brak
Płyny: 2xkawa, woda 1 l, herbata czarna z cytryna, zielona z cytryną - dużo
Warzywa: pomidory, ogórki kiszone, fasolka szparagowa

- kanapki z jajkiem +majonez i warzywa
- ryż na mleku z jagodami
- pieczone ziemniaki + szaszłyk + warzywa
- makaron z kurakiem + warzywa



Nadal brak @, już zaczynam schizować w tym temacie Pewnie sama go opóźniam przez to... Do tego cały czas walczę z czającym się przeziębieniem i łykam polopiryny, bo gardło pobolewa...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża redukcja, a waga stoi 2 miesiące...

Następny temat

Ilość powtórzeń

electro
Polecane artykuły