SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMiU DT /2014 - podsumowanie redukcji str 42

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to zdrowiej i cieplutko sie ubieraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Wlewanie w siebie hektolitrów lejdisowej mikstury, soku z czarnego bzu , cytryn, miodu, czosnku , imbiru + leki i dziś mogę powiedzieć , że czuję się dużo lepiej i wracam do rzeczywistości!!
Jutro trening , wracam do liczenia miski, bo zdecydowanie nie dojadałam ostatnie dni.

Tydzień 6 , dzień 38
DNT


Miska bezglutenowa, wg założeń - nisko+
- brokuły, cebula, ogórek
- 3xkawa, herbata różna , itp, woda
- leki, omega3, magnez, castagnus

Opuchlizna z brzucha schodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
miodu? a po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
hahaha wiedziałam , że spytasz tylko łyżeczka dziennie do czosnkowego bełcika... nie szło go inaczej tknąć, tzn ja nie dałam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No baaa ja jestem na ten miód na przeziębienie już uwrażliwiona, później po każdym przeziębieniu nagle kilo więcej zawsze czosnek można pod masełkiem na chlebek dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
obliques
No baaa ja jestem na ten miód na przeziębienie już uwrażliwiona, później po każdym przeziębieniu nagle kilo więcej zawsze czosnek można pod masełkiem na chlebek dać

Przepraszam za spam, ale taka niewielka ilośc miodu aż tak może wpłynąc na organizm ?

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
alhambra , zalezy co rozumiesz pod hasłem "niewielka" ludzie maja bardzo dziwny sposób "leczenia" przeziębienia mlekiem z miodem i masłem, powiedzmy 3x po łyżeczce miodu co daje 15g prostego cukru w najczystszej postaci do, bardzo często, prawie żadnego innego jedzenia w tym czasie

nota bene, Ania, żyjesz ty? ?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2014-11-09 14:36:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Żyję . Wieczorem wrzucę wypiski . Synek 3 dzień z temp do 40 stopni, więc na neta mało czasu, podczytuję z doskoku.

Tydzień 6 , dzień 39
DNT


Miska bezglutenowa, wg założeń - nisko+
- brokuły, cebula, ogórek kiszony, sałata
- 3xkawa, herbata różna, woda
- castagnus, magnez, omega3, leki przeciwgrypowe

Aktywność:
- pupa, dzień 18


Tydzień 6, dzień 40
DT


Miska - wolne:

- kanapki z pieczoną szynką i chrzanem
- banan
- ryż z kurczakiem i ananasem
- coś na kolację, ale nie wiem co...

Trening siłowy

1. Pompki robione systemem “drabiny”przez 5 minut : do 6 , do 5
(do 8 , do 6)
- spadek sił , ale dobrze się robiło

2. Invert row 3x6-12 - 3x6
(3x6)
- 3 seria na raty, bardzo ciężko

3a. Wznosy bioder z plecami na ławce 3x6 : 1 seria 50kg
(2x75kg/6, 80kg/3)
- nie wiem jak to skomentować, totalna blokada, nie byłam w stanie się podnieść. Nie mam pojęcia co się stało, próbowałam chyba z 5 razy, w końcu się popłakałam i odpuściłam

3b. Goblet squat 3x5-10 : 3x21,5kg - 20kg, 3x10
(3x 21,5 /10)
- trochę zeszłam z kg, ale chyba niepotrzebnie, bo szło dobrze , lubię goblet

4. RDL 3x6-8 90sek przerwy - 2x 52kg/8, 57kg/6
(2x57kg/7 , 60kg/5)
- spadek kg, ciężko

5. xband walk 2x30 sek - podwójna guma, ciężko, ale jestem zadowolona


+ BRZUCH, tydzień 3, dzień 1
+ pupa, dzień 19

Ogółem spadek sił, czego się spodziewałam -zwłaszcza, że jeszcze lekko mnie trzyma przeziębienie. Mimo , że nie mogłam się doczekać treningu, to jestem średnio zadowolona... może dlatego, że głowa była cały czas przy dziecku ... jakiś ciężki czas mnie dopadł .

Wieczorem lampka czerwonego wina.


Zmieniony przez - AMiU w dniu 2014-11-09 18:48:55

Zmieniony przez - AMiU w dniu 2014-11-10 20:41:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Tydzień 7, dzień 41
DT


Miska wg założeń - wysoko+
- fasolka szparagowa, kapusta, cebula, papryka zielona
- 3xkawa, woda
- castagnus, magnez

+ ugryzłam rogala z białym makiem

Trening wytrzymałościowy

5 podciągnięć - w moim wypadku invert rows
10 pompek
15 przysiadów

1. wersja: jak najwięcej obwodów w 20min - zrobiłam 13... ciężko z dzieckiem , które ciągle coś chce , ale nie mam wyjścia ehh

+ pupa , dzień 20 - zaczynam mieć odruch wymiotny na słowo przysiady...
+ brzuch, tydzień 3, dzień 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ha ha i wytrzymalosc z przysiadem ale mam takie wrazenie jednak ze troszke plytko siadalas , nie poswiecaj techniki dla szybkosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża redukcja, a waga stoi 2 miesiące...

Następny temat

Ilość powtórzeń

WHEY premium