SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMiU DT /2014 - podsumowanie redukcji str 42

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Dzięki Arphiel - spróbuję namoczyć kaszę

Miski 17 i 18.03.2014
Rozkład - 1700kcal, b 110, ww 170, reszta t
Płyny - 2 x kawa, woda 0,5 l , herbata czarna , earl grey , mięta
Warzywa - cebula , ogórek zielony, pomidory, szczypior, rzodkiewki
Suple: olej z wiesiołka






Pomiary:



Arphiel- na maila poszły foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Miski 19, 20 i 21.03.2014
Rozkład - 1700kcal, b 110, ww 170, reszta t
Płyny - 2 x kawa, woda 0,5 -1 l , herbata czarna , earl grey , mięta
Warzywa - cebula , ogórek zielony, pomidory, szczypior, rzodkiewki, fasolka szparagowa, papryka czerwona
Suple: olej z wiesiołka



Tutaj dodatkowo kolacja urodzinowa u znajomych - mięso, pieczone ziemniaki, warzywa . Mimo chęci nie była w stanie zjeść nawet małego kawałka tortu , po łyżeczce miałam dosyć - dobrze, gdy wszystko jest za słodkie, totalnie nie do przejścia przez gardło




Aktywność - przysiady na sucho, rozciąganie, dzisiaj biegam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
mam, daj mi kilka dni Jak bym się nie odezwała to przypomnij się w okolicach wtorku/środy

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Miski 22, 23 i 24.03.2014
Rozkład - 1700kcal, b 110, ww 170, reszta t
Płyny - 2 x kawa, woda 0,5 -1 l , herbata czarna , earl grey , mięta
Warzywa - cebula , ogórek zielony, pomidory, szczypior, papryka czerwona , brokuły
Suple: olej z wiesiołka

Sobota - wyjazd , miska nieliczona , na pewno za mało. Cały dzień na nogach , do tego nowego buty i nogi pozdzierałam potwornie..





Placki z ciecierzycy uwielbiam, jednak nawet po tak małej ilości brzuch mi wzdęło i od razu gazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Miski 25 i 26.03.2014
Rozkład - 1700kcal, b 110, ww 170, reszta t
Płyny - 2 x kawa, woda 0,5 -1 l , herbata czarna , earl grey , mięta
Warzywa - cebula , ogórek zielony, pomidory, papryka czerwona , brokuły
Suple: olej z wiesiołka





Pomiary:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Zaległe info...

Miski :
Rozkład - 1700kcal, b 110, ww 170, reszta t
Płyny - 2 x kawa, woda 0,5 -1 l , herbata czarna , earl grey , mięta
Warzywa - cebula , ogórek zielony, pomidory, papryka czerwona , brokuły , ogórek kiszony
Suple: olej z wiesiołka



Piątek - wyjazd, więc kanapkowo - czysto

Weekend poza domem, miska też nie liczona , ale czysta.

Dzisiaj miałam zacząć trening , ale wszystko przesuwam jeszcze o tydzień. Pod koniec tyg czeka mnie wyjazd na 4 dni , poza tym szukam w mojej mieścinie kogoś z kim mogłabym skontrolować technikę ćwiczeń. No i chcę sobie zrobić badanie krwi , tarczycę, bo widzę , że wszyscy tutaj - i nie tylko- tryskają energią, a ja już od jakiegoś czasu jakby odcięta od prądu...

Miski na ten tydzień wrzucę wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Chora trzyma mnie od wczoraj stan podgorączkowy ,zimno mi... faszeruję się polopiryną, czarnym bzem, czosnkiem , wit C. Apetyt znikomy , mimo, że jestem przed @ . Brzuch już puchnie.

Pomiary:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Miski:

02.04 - praktycznie nic, gardło bolało , stan podgorączkowy
03.04 - dzisiaj troszkę lepiej, ale bez liczenia:
- kanapki razowca z masłem i serem + warzywa
- ziemniaki z jajkami
- indyk z makaronem i brokułami

Jutro wyjeżdżam do poniedziałku , wyżywienie własne, więc czysto ma być

No i w przyszłym tyg zaczynam treningi na siłowni pod okiem pani trenerki, która startowała w tegorocznych debiutach Boję się i cieszę jednocześnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Będę zaglądała do Ciebie bo i wiek i wymiary w międzyczasie podobnoe tylko moja waga wyższa,więc licze,że mnie będziesz motywowała :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Ostatnie dni czuję się tragicznie: boli mnie głowa, jestem zmęczona, bez sił i chęci na cokolwiek , spałabym całe dnie - co oczywiście jest kompletnie nierealne przy małym dziecku. Z niczym się nie wyrabiam, doba jest za krótka...

Jutro dostanę @.
Miski czyste, ale nie liczę, bo nie mam czasu nawet na spokojne pomyślenie nad kompem.... masakra

Pomiary:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża redukcja, a waga stoi 2 miesiące...

Następny temat

Ilość powtórzeń

WHEY premium