a to niby coś teraz skombinowałem? wkurza mnie już trening 4 dniowy, chciałem spróbowac czegoś nowego, to źle ? Rozkład i ćwiczenia praktycznie te same, sam zmieniasz często treningi i jakoś nie masz problemów z efektami. A co do diety to teraz chcialem polecieć tym co mi zaproponowałeś, a potem schodzić i z tłuszczy i z węgli. Sam tak kiedyś robięłm na redukcji, kiedy ze stówy w pasie przez 12 tygów spadłem do 87 bodajże. Siła może wtedy spadła, ale redukcja poszła ładnie.
Kto robi przerwy, ten traci nerwy
Teraz bd trzymał się diety z bilansowanej i raz ucinał z węgli raz z fatu i to wszystko w sumie.



