SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12849
TOINTEX powinno sie stosować jak zwykły krem.najlepiej rano .wieczorem bym polecał coś mocniejszego.ogólne jego zastosowaniew jest w bliznach ale na pryszcze jest też skuteczny do zwalczania nie do zabezpieczania.jeżeli chodzi o maseczki kupiłrm ostatnio maseczke do zrobienia w domu ze 100%glinki jestpoprostu superrrrrr!!!!.ale na 1 raz kosztuje ponad 6 zł.a przydałoby by sie co 2 dzień ją robić.do niej oczywiśćie cała armia innego gówna.na dzień świetny by zamaskować można użyć fajny krem oczyszczająco ściągający z wyciągiem z grejpruta .nie wiem jakiej firmy .moja siostra to używa.potem zobacze

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1499
Bienias - linomag, benzacne, masc ichtiolowa, tointex, humavit V .... hmmm czyli cała moja kuracja o której pisałem wczesniej :) moze zostane Twoim lekarzem rodzinnym ? hahaha Pozdrawiam!

VfB STUTTGART FOREVER !!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12849
dobrze brzmi ale i tak to całe g**** jest g**** warte .tera próbuje namówić mame na roacuttane.3000zł troche dużo .jak to mi nie pomoże to*****.w sumie dużo tego nie mamale to co mam mnie w****ia jak nic.

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1499
Ja miałem problem z syfami 2 luuuuugie lata. Czasem nawet nie wychodziłem do szkoły bo tak to wyglądało. Teraz po tym - co Ci napisałem tradzik ustał, nie ma go już praktycznie w ogóle. Z chwilą pojawienia sie ostrzejszego zarostu na twarzy było coraz mniej syfków. Mam 18 lat i chyba wreszcie zwalczyłem to gowno :) Nie zalamuj sie ... nie ty jeden przez to przechodzisz

VfB STUTTGART FOREVER !!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12849
pies go ***ał .jakoś będzie .dzięki.sog dla ciebie.

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!! Mam pytanie do osób które biora humavit v.Napiszcie ile bierzecie tabletek dziennie. Bo ja biore dzinnie 10 tabletek od dwóch miesiecy i wydaje mi sie,że niewiele mi pomaga.Ale moze na kazdego co innego działa.A moze na efekty musze jeszcze poczekac? Poradzcie mi cos

Aniamako
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12849
tabletki powinno sie zawsze brać do posiłków.ja biore do trzech posiłków po 4 tabletki oprócz tego stosuje wiele innych rzeczy do łykania jak zincas, wit a+e ,a czasami unidox .narazie pomaga ale niewiem co dlatego biore wszystko co brałem do tego higiena i kosmetyki .od tego syfu co miałem rok temu mało zostało ale jeszcze jest z czym walczyć.życze powodzenia .

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


Czy ktos uzywal ROACUTAN, lek w kapsulkach, drogi ale bardzo skuteczny, prawie 100% pewny, stosuje sie go 5-6 miesiecy, koszt kuracji 2-tygodniowej 340 zl.
Czy warto? - tak brzmi pytanie !

kto pyta nie błądzi!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12849
jak masz kase to pewnie ,ale pytanie czy ci pomoże akurat on.nie wiem czy ktoś go używał ale cena nie zawsze świadczy o możliwościach.jak masz kongo na mordzie to chyba bym sie skusił ,ale najpierw wizyta u dermatologa

fan magnolii

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dermatolog wlasnie to poleca, zastrzegajac ze nie ma 100% pewnosci ale jak ona to pisze na przypadki tradzika bliznowatego od kilku lat to nie miala przypadku zeby nie pomoglo. Moze ktos wie gdzie zdobyc taniej taki specyfik niz w aptece. Ponoc na Slowacji kosztuje ok 200 zl a nie jak u nas 340 zl.

kto pyta nie błądzi!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

electro
Polecane artykuły